Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Książeczka zastępu.

Książeczka to ważny dokument pracy, zamierzeń i osiąnięć każdego zastępu harcerskiego. Okładki przybrudzone, delikatnie pozaginane na rogach.

Miszczuk Marian. Harcerki o swojej służbie - Problemy pracy starszych dziewcząt na łamach "Skrzydeł" 1930 - 1939 część I.

Okładki przybrudzone, lekko wytarte na krawędziach i na rogach. Przedarcia i ubytki na obydwu końcach grzbietu oraz przy górnej zszywce na przedniej okładce.

Tekst w formie skryptu. Nakład 3000 egz.

Śliwerscy Bogusław i Wojciech. Jak być zastępowym?

Okładki lekko przybrudzone, wytarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Na tylnej okładce stara naklejka z ceną.

Śliwerski Wojciech. Harcerskie biegi.

Okładki przetarte przy krawędziach. Na kilku pierwszych stronach zagięcie w dolnym rogu.

Wardęcki Marek. Zuchy.

Płócienny grzbiet przybrudzony, okładki przetarte (głownie na rogach i krawędziach). Wewnątrz książki stara pieczątka "Związku harcerstwa Polskiego".

Łapińska Józefina. Harcerka na zwiadach.

Okładki przybrudzone, wytarte na krawędziach, pozaginane na rogach. Grzbiet wytarty, u góry ponaddzierany a u dołu z ubytkiem (1 cm). Urwany górny róg przedniej okładki. Niewielka, ciemna plama na bocznej krawędzi kartek do strony 31. Przybrudzone boki książki.

Łokieć Edward. Fromborczycy.

Publikacja wydana z okazji zlotu Honorowych Obywateli Fromborka Chorągwi Śląskiej ZHP w dniu 19 IX 2009 w Chorzowie przez Stowarzyszenie Ruchu Harcerskiego „Czuwaj” i Chorągiew Śląską ZHP w Katowicach.

Delikatnie wytarte rogi okładek. Drobne przybrudzenie u dołu strony przedtytułowej.