Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Queffelec Henri. Błysk ognia na morzu.

Okładki ksiażki przybrudzone, poprzecierane na krawędziach i ze śladami po zagięciach. Grzbiet z pionowym zagięciem. Lekko przybrudzone boki książki.

Radowicz Kazimierz. Tryton nie czeka na pogodę.

Krawędzie grzbietu i okładki delikatnie wytarte. W górnym rogu tylnej okładki ślad po wymazanym ołówku. Na pierwszej stronie pieczątka ex libris pierwszego właściciela.

Rasmussen Albert Henrik. Gorączka morska.

Okładki delikatnie przyżółknięte z poprzecieranymi krawędziami i rogami oraz lekkimi śladami po zagięciach. Grzbiet poprzecierany, naderwany na obydwu końcach (więcej przy dolnym 2 cm). Książka lekko rozłamana w kilku miejscach.

Rogacki Jerzy. Pieśni wielorybnicze - śpiewnik do kasety zespołu cztery refy.

Okładki delikatnie przybrudzone z poprzecieranymi krawędziami i z niewielkimi rysami. Na tylnej okładce dwie stare naklejki z cenami.

Ropelewski Andrzej. Śladami Korabia II.

Okładki lekko przybrudzone i wytarte, pozaginane na rogach. Na tylnej okładce kilka cyfr dopisanych długopisem.

Rychlewski Janusz. Admirał i Junga.

Okładki przybrudzone, przetarte (głównie przy krawędziach). Przybrudzony górny bok książki.

Rymarz Władysław. Międzynarodowe prawo drogi morskiej.

Na okładkach słabo widoczne ślady zarysowań, z minimalnymi zabrudzeniami. Na tylnej okładce przekreślona stara cena i liczba "200" napisana niebieskim długopisem. Grzbiet naderwany w dwóch miejscach przy dolnym końcu (większe naddarcie 2,5 cm).

Saelen Frithjof. Larsen z Wysp Szetlandzkich.

Krawędzie obwoluty poprzecierane i miejscami ponaddzierane (do 0.5 cm). Rogi obwoluty lekko pozaginane.

Samek Andrzej. Świat koralowych raf.

Okładki książki lekko przybrudzone z licznymi choć słabo widocznymi zagięciami oraz poprzecieranymi krawędziami i rogami. Grzbiet poprzecierany, naderwany przy dolnym końcu (do 5 cm) z ubytkiem przy górnym końcu (0,5 cm). Książka rozłamana pomiędzy stroną przedtytułową a tytułową.

Santisima Trinidad - Zbuduj model największego okrętu XVIII wieku 1 - 94 (niekompletne).

Brak modelu statku i tomów od 95 do 160.
Okładki niektórych tomów lekko pozaginane.

Scharnow Renate. Ładunkoznawstwo okrętowe.

Okładki przybrudzone i pozaginane w wielu miejscach. Na tylnej okładce naklejona nieaktualna cena. Boki książki przybrudzone.

Schreyer Wolfgang. Poszukiwanie czyli przygody Uwe Reussa.

Okładki i grzbiet przybrudzone, ich krawędzie lekko wytarte. Kartki 107-166 (trzymające się razem) odklejone są od książki. Między przednią okładką, a pierwszą stroną widoczny (niewiele) klej spod grzbietu, niewielkie zagięcia na dolnych rogach okładek.

Skrok Zdzisław. Archeologia mórz.

Seria Biblioteka Morza. Okładki lekko przybrudzone, powycierane i pozaginane na rogach. Pierwsza kartka nierówno przycięta introligatorsko, na stronie przedtytułowej ślad po kleju w górnym rogu.

Skrok Zdzisław. Odkrywcy oceanów.

Okładki przybrudzone, delikatnie wytarte na krawędziach i z minimalnymi zagięciami na rogach. Książka lekko rozłamana między stronami 52 - 55.

Skrok Zdzisław. Świat piratów morskich.

Okładki przybrudzone, lekko wytarte na krawędziach i na rogach. Grzbiet sklejony bezbarwną taśmą, na obydwu końcach naddarty.

Sowińska Stanisława. Pod znakiem trójzęba.

Lekko zniszczona obwoluta - wytarta na krawędziach i naddarta na obydwu końcach grzbietu (u dołu więcej - około 4 cm).

Sowińska Stanisława. Pod znakiem trójzęba.

Obwoluta lekko przybrudzona i delikatnie wytarta na rogach oraz na krawędziach. Naddarty górny koniec grzbietu obwoluty (3 cm). Minimalnie przybrudzone boki książki.

Staniukowicz K. M. Nowele morskie.

Brak owoluty. Przybrudzone płócienne okładki, grzbiet oraz boki książki. Kilka kartek pomazanych czerwoną kredką lub długopisem. Książka lekko rozłamana wzdłuż grzbietu przy wewnętrznych częściach okładek. Przybrudzone krawędzie strony tytułowej. Pierwsza kartka zagięta i na środku z drobnym naderwaniem.

Strzelbicki Antoni. Korsarz gubernatorem.

Delikatnie przybrudzone okładki.