Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Ciemiński Ryszard. Miasto z morza.

Na obydwu końcach grzbietu minimalne naderwania. Małe zagięcia na rogach okładek. Delikatnie wytarte krawędzie okładek.

Ciemiński Ryszard. Miasto z morza.

Okładki przetarte (głównie przy krawędziach). Na stronie przedtytułowej i tytułowej pieczątka ex libris poprzedniego właściciela.

Cieszewski Jacek. Smak morza.

Seria Naokoło świata. Obwoluta przybrudzona, przetarta i ponaddzierana w kilku miejscach (do 2 cm).

Clarke Derrick Harry. Podróż barką.

Seria Naokoło Świata.
Okładki lekko przybrudzone z delikatnie wytartymi i pozaginanymi rogami.

Craig Gavin. Chłopiec na rei.

Okładki przybrudzone z przetartymi krawędziami. Delikatnie przybrudzony górny bok książki. Na tylnej okładce poziome zagięcie (przy dolnej krawędzi).

 

Craig Gavin. Chłopiec na rei.

Okładki przybrudzone, wytarte na krawędziach i lekko pozaginane na rogach. Delikatnie przybrudzone boki książki. Grzbiet także przybrudzony i wytarty, z drobną, brązową plamką na środku.
 

Cygan Wincenty. Z falą i pod falę.

Delikatne zagięcia na rogach okładek. Na stronie 33 podpis wykonany długopisem. Dolny, prawy róg książki lekko wygięty i z niewielkim śladem po zamoczeniu.

Czubasiewicz Bogdan. Moje oceany.

Okładki przybrudzone, wytarte przy grzbiecie i na krawędziach, pozaginane na rogach. Książka lekko rozłamana między stronami 120/121. Minimalnie przybrudzone boki książki.

Czubasiewicz Bogdan. Przerwany rejs w Talcahuano.

Delikatnie przybrudzone, przetarte okładki (głównie przy krawędziach). Na stronie przetytułowej i tytułowej pieczątka ex libris poprzedniego właściciela. Książka rozłamana pomiędzy stronami 114 a 115.

Czubasiewicz Bogdan. Z workiem po Słońce.

Delikatnie przetarte okładki (mocniej przy górnej krawędzi na tylnej okładce). Strony 79-122 (trzymające się razem) oddzielone od całości. Na stronie przedtytułowej i tytułowej pieczątka ex libris poprzedniego właściciela.

Daszkowski Eugeniusz A. Małpi rejs - opowiadania.

Strona 217 do ostatniej (trzymające się razem) oddzielone od całości.

Daszkowski Eugeniusz Andrzej. Blindziarze z San Pedro.

Okładki wytarte na krawędziach i przy grzbiecie oraz lekko pozaginane na rogach.

Daszkowski Eugeniusz Andrzej. Fere.

Okładki przybrudzone i wytarte, pozaginane na rogach. Grzbiet pożółknięty i lekko wytarty.

Daszkowski Eugeniusz Andrzej. Morskie progi.

Okładki i grzbiet lekko przybrudzone. Delikatnie wytarte rogi i krawędzie okładek. Pożółknięte wewnętrzne strony okładek oraz początkowe i końcowe kartki.

Daszkowski Eugeniusz Andrzej. Zahi.

Okładki przybrudzone i poplamione, podobnie dolny bok książki. Tylna okładka naddarta przy obydwu końcach grzbietu. Drobne zagięcia na rogach okładek. Książka na środku z tendencją do rozklejania.

Daszkowski Eugeniusz Andrzej. Zahi.

Okładki przetarte (głównie przy krawędziach). Książka rozłamana pomiędzy stronami 84 a 85.

Daszkowski Eugeniusz. Ostatni rejs "Narwika".

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z lekko pozaginanymi rogami. Na stronie przedtytułowej i tytułowej pieczątka ex libris poprzedniego właściciela.

de Latil Pierre. Od "Nautilusa" do batyskafu.

Oobwoluta przybrudzona, przetarta, wewnątrz oraz na pierwszej kartce ślad po taśmie klejącej. Na stronie przedtytułowej tytułowej pieczątka ex libris poprzedniego właściciela. Na krawędziach obwoluty liczne naddarcia (do 1.5 cm).Przybrudzone boki książki.

Dobrowolski Witold. Mity morskie antyku.

Biblioteka Problemów tom 288. Lekko przybrudzone okładki z lekko poprzecieranymi krawędziami oraz drobnymi śladami zagięć na rogach. Grzbiet z pionowymi zagieciami. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Domino Zbigniew. Sztorm.

Obwoluta książki ze śladami po zagięciach z licznymi naddarciami przy dolnym końcu (do 0,5 cm). Książka częsciowo rozłamana pomiędzy okładką a sąsiednia kartką. Na stronie przedtytułowej dedykacja wykonana niebieskim długopisem.