Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Kulm Eryk. Szczęśliwy statek.

Okładki delikatnie przybrudzone, naddarcie (0,5 cm) na górnym końcu grzbietu.

Larsen Egon. Głębinowe cuda.

Obwoluta przybrudzona, przetarta (głównie przy krawędziach), przednia naderwana przy grzbiecie u dołu do 3 cm. Na stronie przedtytułowej i tytułowej pieczątka ex libris poprzedniego właściciela.

Linkow Lew. Kapitan Starego Żółwia.

Okładki oprawione introligatorsko, przybrudzone i odbarwione, poprzecierane na krawędziach oraz pozaginane na rogach. Wewnętrzne strony okładek i kartki pożółknięte, nierówno przycięte introligatorsko i poprzecierane. Książka rozłamana w kilku miejscach, kartka 31/32 oddzielona od całości. Książka popisana ołówkiem w kilku miejscach. Boki książki pzybrudzone.

Litwin Jerzy. Modelarstwo okrętowe - minivademecum.

Przybrudzone okładki i grzbiet. Podniszczone rogi okładek. Na tylnej okładce, na stronach tytułowej i przedtytułowej pieczątki ex libris pierwszego właściciela.

Lohlein Hubert A. Piraci, Perły, Nurkowie.

Okładki książki poprzecierane, ze śladmi po zagięciach, ponaddzierane w kilku miejscach (do 1 cm). Tylna okładka przybrudzona z napisem "8,- 115 H " i szlaczkiem wykonanym niebieskim długopisem. Brak 3/4 grzbietu. Na stronie przedtytułowej niewielki mazak wykonany niebieskim długopisem. Rogi większości kartek pozaginane. Przybrudzone boki książki. Ogólnie książka w nienajlepszym stanie.

Loti Pierre. Rybak islandzki.

Okładki i grzbiet lekko przybrudzone, rogi z niewielkimi zagięciami. Na bokach książki niewielkie przebarwienia (żółte kropki).

Lutowski Jerzy. Ostatni po Bogu.

Okładki książki delikatnie przybrudzone, poprzecierane na krawędziach z kilkoma zagięciami. Grzbiet z pionowymi zagięciami i naddarciem przy dolnym końcu (1 cm). Na stronie 5 podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. Lekko przybrudzone boki ksiażki.

Machowski Jacek. Pod czarną banderą - historia piractwa.

Obwoluta przebarwiona, wytarta i ponaddzierana na krawędziach (najmocniej z przodu przy bocznej krawędzi - 12 cm). Grzbiet okładki przebarwiony i wytarty, tylna okładka naddarta od dołu przy grzbiecie (1 cm), delikatnie odkleja się od grzbietu. Na stronie tytułowej data oraz podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. 

Majewski Stanisław. Bohaterowie Adriatyku.

Okładki delikatnie przybrudzone, na rogach wytarte i lekko pozaginane.

Mąka Henryk. Kapitan schodzi ostatni.

Okładki przybrudzone. Na stronie przedtytułowej i tytułowej pieczątka ex libris poprzedniego właściciela. Na obydwu końcach grzbietu naddarcia (po 1 cm).

Mąka Henryk. Saga rodów morskich.

Na stronie przedtytułowej i tytułowej pieczątka ex libris poprzedniego właściciela. Okładki przetarte. Wewnątrz książki kartki od strony 161 do 212 luzem (zdjęcia).

Mąka Henryk. Z Pacyfiku na talerz.

Tylna okładka przy grzbiecie u dołu naderwana 1,5 cm. Na stronie przedtytułowej i tytułowej pieczątka ex libris poprzedniego właściciela.

Mazurczyk Jerzy. Zwycięskie rejsy.

Krawędzie okładek i grzbietu delikatnie wytarte. Dolny róg tylnej okładki z niewielkimi zagięciami.

Meissner Janusz. Czarna Bandera, Czerwone krzyże, Zielona brama.

Czarna bandera
Okładki książki przybrudzone, poprzecierane, ze śladami po zagięciach. Grzbiet z pionowymi zagięciami i ubytkami przy obudwu końcach. Przednia okładka przyklejona do grzbietu przezroczystą taśmą klejącą. Przybrudzone boki książki (w górnym rogu plamka z niebieskiego atramentu). W kilku miejscach książki zdania podkreślone ołówkiem.
Czerwone krzyże
Okładki i boki książki przybrudzone, poprzecierane na krawędziach ze śladami po zagięciach. Grzbiet ponadzierany i poprzecierany sklejony przezroczystą taśmą z przednią okładką. Książka rozłamana pomiędzy stroną 32 a 33.
Zielona brama
Okładki przybrudzone, poprzecierane na krawędziach i rogach ze śladami po zagięciach. Na przedniej okładce przy dolnym końcu plama po niebieskim atramencie. Grzbiet z pionowymi zagięciami, przetarciami na krawędzich oraz ponadzierany przy obydwu końcach (do 3 cm). Górne rogi kartek od strony 271 do końca książki pozaginane.

Meissner Janusz. Czerwone krzyże.

Okładki przybrudzone, ze śladami po zagięciach i poprzecieranymi krawędziami, naderwane w kilku miejscach najmocnej u dołu grzbietu (do 3 cm). Grzbiet z pionowymi zagieciami i ubytkiem w górze (0,5 cm). Na stronie przedtytułowej pieczątka KB wykonana czarnym tuszem, a na stronie tytułowej liczba "7" napisana niebieskim długopisem. Książka rozłamana  wkilku miejscach, kartki ze stronami 247 - 250 luzem.

Meissner Janusz. Kapitan siedmiu mórz.

Obwoluta delikatnie przybrudzona, wytarta na krawędziach i lekko ponaddzierana na rogach. Na stronie tytułowej naklejona mała karteczka ex libris, wewnątrz tylnej okładki doklejona mała karteczka z ceną. Delikatnie przybrudzony górny bok książki.

Meissner Janusz. Opowieść o korsarzu Janie Martenie tom III - Zielona brama.

Obwoluta przybrudzona, ponaddzierana przy krawędziach w kilku miejscach (do 1 cm). Oderwany fragment obwoluty na połowie długości grzbietu (12 cm). Boki książki delikatnie przybrudzone.

Meissner Janusz. S/T Samson wychodzi w morze.

Okładki przybrudzone, przetarte na rogach pozaginane. Górna krawędź przedniej okładki z minimalnymi naddarciami - największe przy grzbiecie (1 cm) i tu ubytek. Urwany górny róg przedniej okładki. Nierówno docięte boczne krawędzie kartek. Przybrudzone boki książki.

Meissner Janusz. Sześciu z Daru Pomorza.

Okładki przybrudzone, poprzecierane na krawędziach i rogach. Grzbiet poprzecierany z pionowymi zagięciami z ubytkami na obydwu końcach (do 3 cm) i naddarciami (do 8 cm). Wewnętrzne strony okładek i sąsiednie kartki z brązowymi plamami (w wyniku zamoczenia) i napisem "gwiazdka 1952 r." wykonany niebieskim długpisem. Kilka stron z niewielkimi zagięciami.