Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Peisson Edouard. Mroczny kurs.

Okładki lekko przybrudzone, z wytartymi krawędziami i pozaginanymi rogami. Na tylnej okładce i na ostatniej stronie stare pieczątki "Cena zniżona". Naddarty (około 0.5 cm) dolny koniec grzbietu.

Peisson Edouard. Sól morza.

Okładki przybrudzone, lekko wytarte na rogach i na krawędziach. Delikatne ślady zagięć na rogach okładek. Na obydwu stronach tylnej okładki stare pieczątki "Egzemplarz uszkodzony".

Peisson Edouard. Szlaki Ablaadów.

Przetarte krawędzie okładek. Okładki delikatnie przybrudzone i z niewielkimi zagięciami na rogach. Naddarcie ostatniej kartki, u dołu (1 cm) przy grzbiecie.

Perepeczko Andrzej. Oni dwaj przez cały ten rejs.

Okładki i grzbiet lekko poprzecierane na krawędziach, pozaginane w rogach, ze śladami po pionowych zagięciach wzdłuż grzbietu.

Pertek Jerzy. Królewski statek Batory.

Seria Biblioteka Morza.
Okładki lekko przybrudzone na nich słabe ślady zarysowań oraz niewielkich przetarć na rogach i krawędziach. Strona przedtytułowa zagięta pionowo.

Pertek Jerzy. Od wielkiej karaweli do 19 - tysięczników - Szkice z dziejów morskich Gdańska.

Okładki książki lekko przybrudzone, poprzecierane i pozaginane. Na tylnej okładce stare ceny i sygnatury "8, 15, 151175/78" napisane niebieskim długopisem. Grzbiet poprzecierany i naderwany przy górnym końcu (1 cm) i z ubytkami przy obydwu końcach (do 0,5 cm). Boki ksiażki przybrudzone.

Pertek Jerzy. Polacy na morzach i oceanach tom 1 - do roku 1795.

Obwoluta delikatnie przybrudzona, na krawędziach poprzecierana i miejscami ponaddzierana. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Piccard August. Do stratosfery i w głąb mórz.

Obwoluta przybrudzona, przetarta, ponaddzierana przy krawędziach do 1 cm, na tylnej poziome zagięcie. Na stronie tytułowej i nastepnej pieczątka ex libris poprzedniego właściciela.

Piskozub Andrzej. Morze w kulturach świata.

Obwoluta wytarta na krawędziach, na rogach ponaddzierana.

Piwowoński Jan. Niecodzienne rejsy.

Okładki przybrudzone, przetarte (głównie przy krawędziach). Delikatnie przybrudzony górny bok książki.

Piwowoński Jan. Niezwykłe okręty.

Okładki przybrudzone, wytarte na krawędziach i na rogach. Brak grzbietu a w miejscu łączenia z okładkami naddarcia i ubytki. Pionowe rozłamanie między wewnętrzną stroną tylnej oraz przedniej okładki a ich sąsiednimi kartkami. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Piwowoński Jan. Niezwykłe okręty.

Okładki przybrudzone, z mocno przetartymi rogami i grzbietem, na nich ślady zarysowań. Liczne naddarcia na grzbiecie (do 3 cm). Strona przedtytułowa z niewielkim (2 cm) naddarciem w górnym rogu. Lekko przybrudzone boki książki.

Piwowoński Jan. Niełatwie morze.

Okładki przybrudzone, przetarte (głównie przy krawędziach). Na obydwu końcach grzbietu naddarcia (po 1,5 cm). Lekko przybrudzone boki książki.

Piwowoński Jan. Nowoczesny statek handlowy.

Delikatnie przetarte okładki (głównie przy krawędziach). Na stronie przedtytułowej i tytułowej pieczątka ex libris poprzedniego właściciela.

Pohl Krzysztof. Tak blisko życia.

Okładki lekko wytarte, zagięte na dolnych rogach. Grzbiet wytarty, z małymi "pofalowaniami". Górny bok książki z delikatnym odbarwieniem po zamoczeniu.

Pohl Krzysztof. Zmagania z "Aisą".

Na stronie przedtytułowej i tytułowej pieczątka ex libris poprzedniego właściciela.

Przylipiak Medard. Człowiek pod wodą.

Delikatnie przybrudzona obwoluta, mocno przetarta (głównie przy krawędziach).

Płatow Leonid. Pazury tygrysa.

Lekko przybrudzone okładki.

Płatow Leonid. Tajemniczy okręt podwodny - powieść.

Obwoluta poprzecierana na krawedziach, podklejona wewnątrz bezbarwną taśmą. Przybrudzone boki książki.