Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Ropelewski Andrzej. Rybacy w cieniu krążowników 1939 - 1945.

Okładki przetarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Drobne naddarcia na obydwu końcach grzbietu. Minimalnie przybrudzone boki książki.

Rudzki Czesław. Polskie okręty podwodne 1926 - 1969.

Delikatnie przybrudzone obwoluta. Na stronie przedtytułowej i tytułowej pieczątka ex libris poprzedniego właściciela.

Sawicki Jan Kazimierz, Sobiś S. Andrzej. Na alianckich szlakach 1939 - 1946.

Przybrudzone i przetarte okładki na nich słabo widoczne ślady po zagięciach.

Sawicki Jan Kazimierz. S/S Tobruk w konwojach śmierci.

Okładki delikatnie wytarte, rogi lekko zagięte.

Soroka Marek. Polskie okręty wojenne 1945 - 1980.

Okładki lekko przybrudzone oraz wytarte - najmocniej na rogach. Grzbiet także przybrudzony, miejscami przedarty oraz posklejany bezbarwną taśmą. U dołu strony tytułowej pieczątka ex libris. Minimalnie przybrudzone boki książki.

Steyer Włodzimierz. Samotny półwysep.

Okładki przybrudzone, poprzecierane, naderwane w kilku miejscach przy górnym końcu (do 1 cm), że śladami po zagięciach. Grzbiet poprzecierany, Naderwany przy obydwu końcach (do 4 cm), górny koniec z ubytkiem (1 cm). Książka rozłamana pomiedzy stronami 96 a 97. Boki książi pożółknięte.

Supiński Witold. 100 lat okrętów wojennych.

Okładki poprzecierane na rogach, krawędziach i grzbiecie. Poziome przedarcie (około 5 cm) w połowie tylnej okładki, tuż przy grzbiecie. Przedarcie (1,5 cm) przedniej okładki, przy dolnym końcu grzbietu. Tylna okładka odklejona od grzbietu wewnątrz. Dwie ostatnie kartki z krótszą od całości o 0,5 cm dolną krawędzią. Na stronie tyułowej podpis i dopisana długopisem data.

Sutowski Sławomir. Okręty podwodne - fantazja i rzeczywistość.

Okładki delikatnie przybrudzone i wytarte, pozaginane na rogach. Niewielka dziurka u dołu przedniej okładki i na kilku początkowych kartkach. Grzbiet przybrudzony, przetarty i lekko "pomięty".

Szczerkowski Władysław. ORP Błyskawica.

Okładki przetarte - najmocniej na krawędziach i rogach. Przybrudzona przednia okładka oraz płócienny grzbiet. Na okładkach ślady po zagięciach.

Topp Erich. Pochodnie nad Atlantykiem.

Na tylnej okładce stara metka z ceną. Na trzech ostatnich kartach skreślenie wykonane niebieskim mazakiem. Delikatnie przetarte rogi okładek.

Ułamek Ryszard. Typy broni i uzbrojenia nr 26: Okręt szkolny Iskra.

Przednia okładka wytarta na krawędziach, z dużymi ubytkami w obydwu, dolnych dogach. Urwany kawałek (około 5 cm) bocznej krawędzi przedniej okładki. Brak tylnej okładki. Przednia okładka doklejona do ostatniej kartki bezbarwną taśmą wzdłuż grzbietu.

Typy broni i uzbrojenia nr 26.

Wojna i broń tom 4 - Okręty podwodne + DVD.

Książka zafoliowana. Stan bardzo dobry.