Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Bernatt Stanisław. Albatrosy, mewy i fregaty...

Miniatury Morskie.
Okładki minimalnie przybrudzone, wytarte przy krawędziach i pozaginane na rogach. Przetarty grzbiet z drobnymi naddarciami na obydwu końcach.

Bernatt Stanisław. Hebanowy most przez Atlantyk.

Seria Miniatury Morskie.
Okładki delikatnie wytarte na krawędziach i z drobnymi zagięciami na rogach. Grzbiet wytarty, minimalnie naddarty na obydwu końcach.

Bernatt Stanisław. Tragiczny rejs.

Seria Miniatury Morskie.
Okładki delikatnie przybrudzone i wytarte, w wielu miejscach pozaginane. Poprzecierany grzbiet. 

Czerwiński Julian. Dżonką przez dziesięć mórz - Jose Mari Tey.

Okładki przybrudzone, pozaginane na rogach. Grzbiet delikatnie przetarty z małymi uszkodzeniami przy krawędzi (przy przedniej okładce).

Czerwiński Julian. Epicki rejs Chichestera.

Miniatury Morskie seria: Żeglarze siedmiu mórz.
Okładki minimalnie przybrudzone, wytarte i ze śladami po zagięciach. Grzbiet mocno przetarty z naddarciami (do 1.7 cm) na obu końcach. Delikatne odbarwienie (powstałe w wyniku zamoczenia) w dolnym rogu na kilku początkowych kartkach.

Czerwiński Julian. Nieugięci żeglarze.

Miniatury Morskie.
Okładki miejscami delikatnie przybrudzone, wytarte i pozaginane (głównie na rogach). U góry przedniej okładki mazak wykonany niebieskim długopisem. Grzbiet wytarty i ponaddzierany.

Czerwiński Julian. Osiem lat na oceanach.

Okładki przybrudzone i przetarte z pozaginanymi rogami, przednia naddarta na obydwu końcach grzbietu (po 1 cm). w prawym, dolnym rogu u większości kartek widoczny ślad po zalaniu.

Kon Wienczysław. Bitwa o Atlantyk.

Seria Miniatury Morskie.
Okładki delikatnie przybrudzone, lekko wytarte na krawędziach. Grzbiet wytarty i z drobnymi naddarciami na obydwu końcach.

Miciński Jerzy. Samotny transportowiec.

Seria Miniatury Morskie.
Okładki minimalnie przyprudzone, wytarte przy krawędziach i z drobnymi zagięciami na rogach. Grzbiet przetarty, z naderwaniem na dolnym końcu.

Miciński Jerzy. Samotny transportowiec.

Miniatury Morskie seria: Epizody z drugiej wojny światowej na morzu.
Okładki lekko przybrudzone z mocno wytartymi rogami i krawędziami, pozaginane w wielu miejscach. Grzbiet mocno przetarty, naderwany przy zszywce. Wieksza cześć kartek na dolnym rogu z śladami po zmoczeniu. Rogi kartek lekko zagięte.

Mickiewicz Marian. Odmieniec: opowieść o Adamie Mierosławskim.

Seria Miniatury Morskie.
Okładki delikatnie przybrudzone i mocno wytarte, z zagięciami na rogach. Grzbiet przetarty, naderwany na dolnym końcu - 0,5 cm i na górnym - 3,5 cm. Delikatne, brązowe odbarwienia wzdłuż dolnej i bocznej krawędzi przedniej okładki oraz w mniejszym stopniu u początkowych kartek.

Murawska Grażyna. M.s. Batory.

Seria Miniatury Morskie.
Okładki minimalnie przybrudzone i lekkopoprzecierane, z drobnymi zagięciami na rogach. Grzbiet wytarty, naderwany (około 3 cm) na obydwu końcach. Na wewnętrznej części tylnej okładki, stronie 22 oraz na ostatniej stronie nieaktualna pieczątka pobiblioteczna.

Mykita Ewa. Chatką Puchatków przez Atlantyk.

Seria Miniatury Morskie.
Okładki lekko przybrudzone, wytarte i z niewielkimi zagięciami na rogach. Grzbiet wytarty, ponaddzierany do około 5 cm na obydwu końcach. Zardzewiałe zszywki. Przedarta (1,5 cm) górna krawędź pierwszej kartki. Delikatne odbarwienie po zamoczeniu przy dolnej krawędzi książeczki.

Pepliński Wiktor. Podmorski tunel.

Seria Miniatury Morskie.
Okładki lekko przybrudzone i wytarte, pozaginane na rogach. Grzbiet poprzecierany, uszkodzony na obydwu końcach - u dołu naddarcie około 1 cm. Naddarta boczna krawędź (około 3 mm) tylnej okładki. Brązowa plamka na wewnętrznej częsci przedniej okładki oraz na pierwszej stronie.

Perepeczko Andrzej. Na łasce prądów morskich.

Miniatury Morskie seria: Dziwy morza.
Okładki lekko przybrudzone, wytarte, z lekko pozaginanymi rogami. Grzbiet przetarty z naddartym dolnym rogiem (do 1 cm). Zardzewiałe zszywki, jedna z nich krzywo umieszczona, poza centralną częścią grzbietu. Wewnętrzne strony okładek oraz strona tytułowa delikatkie przybrudzone. Rdzawe plamki przy zszywkach, przebijające na kilka stron. Kartki na rogach lekko pozaginane.

Perepeczko Andrzej. Okinawa.

Miniatury Morskie seria: Epizody z II wojny światowej na morzu.
Brak okładek. W miejscu zszywek i między nimi ślady rdzy przebijające przez wszystkie kartki. Grzbiet naderwany na obydwu końcach (do 0,5 cm). Rogi kartek lekko pozaginane. Strony 66 - 67 nie zapełnione drukiem. Strona 39 na górnym rogu naddarta z ubytkiem (6 x 2,5 cm).

Perepeczko Andrzej. Pierwsza podróż dookoła Świata.

Miniatury Morskie seria: Epizody żeglugi.
Okładki lekko wytarte, minimalnie przybrudzone i delikatnie pozaginane na rogach. Grzbiet mocno przetarty i z drobnymi naddarciami na obydwu końcach.

Perepeczko Andrzej. Przejście Północno - Zachodnie.

Seria Miniatury Morskie.
Okładki lekko przybrudzone, wytarte, pozaginane w wielu miejscach. Grzbiet przerwany i sklejony bezbarwną taśmą. Spory ubytek przy górnej krawędzi obydwu okładek. Niewielka plama przy bocznej krawędzi tylnej okładki. Okładki oddzielone od całości.

Perepeczko Andrzej. Torrey Canyon.

Brak tylnej okładki, przednia oderwana od grzbietu - z licznymi przetarciami.

Perepeczko Andrzej. Wielka droga na wschód.

Okładki lekko przybrudzone i wytarte przy krawędziach. Delikatnie pozaginane rogi okładek.