Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

National Geographic 12 (39) - Jaka przyszłość czeka Ziemię?

W numerze: Jaka przyszłość czeka Ziemię, Prześwietlamy sekrety kosmosu - satelitarnym teleskopem Chandra, Everest, K2 i inne - na czym polega fenomen zimowych sukcesów polskich himalaistów, Centrum Zdrowia Dziecka - wzruszająca opowieść Jurka Owsiaka i Tomasza Tomaszewskiego, Dinozaury - najnowsze rewelacje spod Opola.

Stan dobry.

National Geographic 12 (63) - Poszukiwanie nowej Ziemi.

W numerze: Poszukiwanie nowej Ziemi, Wyścig w kosmosie, Wyprawado wnętrza hawajskich wulkanów, Cuda natury w delcie Okawango, Komandorie templariuszy, Jak zmieni się klimat, Szkoła u zakonnic.

Tylna okładka delikatnie pozaginana.

National Geographic 2 (17) - Pięć lat wędrówki przez Andy.

W numerze: Pięć lat wędrówki przez Andy, Buszmeni - ostatni z pierwszych ludzi Afryki, Zaskakujące oblicze Czerwonej Planety, Bochnia - słony underground.

Grzbiet lekko przetarty przy dolnej krawędzi.

National Geographic 2 (29) - Etna w ogniu.

W numerze: Etna w ogniu, Rafy koralowe - podwodny raj u wybrzeży Kuby, Stany Azji - Uzbekistan, Afganistan, Pakistan, Kirgistan, Lampart - niebezpieczna pogoń za drapieżnikiem, Góry lodowe - W poszukiwaniu największej bryły lodu.

Stan dobry.

National Geographic 2 (41) - Czy to pierwsza Galaktyka?

W numerze: Czy to pierwsza Galaktyka - niepublikowane obrazy początków wszechświata, Drewniane synagogi wracają do naszego krajobrazu, O hipnotyzerach z Wisły opowiada Michał Ogórek, Imax na dnie oceanów oraz Dziki Zachód.

Stan dobry.

National Geographic 2 (5) - Goryle sieroty czy zdołałyby przetrwać na wolności?

W numerze: Goryle sieroty czy zdołałyby przetrwać na wolności, Rzeka Amur, Skamieniałości z Messel, Tybet, Starożytna Grecja, Oda do lodu.

Tylna okładka zarysowana, przetarta przy krawędziach.

National Geographic 2 (77) - Polowanie na myśliwego, walka o przetrwanie niedźwiedzi z Kamczatki.

W numerze: Polowanie na myśliwego, walka o przetrwanie niedźwiedzi z Kamczatki, Alpy - czy odzyskają olimpijski spokój, Karpaty - Kresy II RP, Serengeti nie dla Masajów, Wielka misja chasydów z Lubawicz, Kalifornia na dziko.

Stan dobry.

National Geographic 3 (30) - Diamenty burzliwe drogi symbolu miłości.

W numerze: Diamenty burzliwe drogi symbolu miłości, TOPR - tatrzańskie życie na krawędzi, Niedźwiedź i człowiek - niezwykła przyjaźń, Arkady Fiedler - świat przez różowe okulary, Solo przez Arktykę - 2000 km lodowej przygody.

Na tylnej okładce i kilku ostatnich stronach, wgniecenie (1 cm) przy dolnej krawędzi.

National Geographic 3 (42) - Dinozaury czy uda się przywrócić je do życia?

W numerze: Dinozaury czy uda się przywrócić je do życia, Marek Kamński niezwykłe zwierzenia w 10 lat po Grenlandii, Najmniej znany i najbogatszy kraj islamu - emirat Kataru, Galeria zdjęć z Alaski oraz nieznane skarby faraonów.

Przednia okładka lekko przetarta, naddarta przy bocznej krawędzi wraz z dwiema pierwszymi stronami (1 cm).

National Geographic 3 (78) - Największa podróż rodzaju ludzkiego, genetyczna mapa podbojów Adama i Ewy.

W numerze: Największa podróż rodzaju ludzkiego, genetyczna mapa podbojów Adama i Ewy, Być Celtem - potomkowie Króla Artura, Nocni łowcy - Polska nietoperzem stoi, Ukraina, Żaglowce poszły w drzazgi - pierwsza bitwa pancerników.

Stan dobry.

 

National Geographic 4 (19) - Cyganie prawdy i mity.

W numerze: Cyganie - prawdy i mity, Zielona otchłań - ekstremalna wyprawa do Konga, Na ratunek wielorybom - królowie mórz idą na talerz.

Stan dobry.

National Geographic 4 (31) - To ona! po 17 latach odnaleźliśmy tajemniczą Afgankę.

W numerze: To ona! po 17 latach odnaleźliśmy tajemniczą Afgankę, Bezgrzywe lwy, Jukatan, Malowidła Majów, Tybetańczycy, Woły piżmowe, Biebrza.

Stan dobry.

National Geographic 4 (43) - My, ssaki w 125 mln lat od "myszy - pramatki" do człowieka.

W numerze: My, ssaki w 125 mln lat od "myszy - pramatki" do człowieka, Jane Goodall bada nasz szlak Megatransektu w Kongu, Polski mniech zen w obiektywie Witolda Krassowskiego, Ekspedycja na pustkowia Tybetu, Podwójne życie Korsyki.

Tylna okładka przetarta przy bocznej krawędzi, niewielkie zadrapanie na grzbiecie.

National Geographic 4 (7) - Żarłocz ludojad, szczęki grozy.

W numerze: Żarłocz Ludojad, szczęki grozy, Jemen, Jaskinia Chiqibul, Rzeka San Pedro, Recepty natury, Dziobak, Raport z badań.

Stan dobry.

National Geographic 4 (79) - Tatry piękno wykute w skale.

W numerze: Tatry piękno wykute w skale, Mglista przyszłość energii jądrowej, Ostatnie wilki Afryki, Ważki problem miłości ważek, Trzęsienia ziemi.

Stan dobry.

National Geographic 4 (91) - Biebrza na tropie piękna.

W numerze: Biebrza na tropie piękna, Kryzys rybołówstwa - pożegnanie z obfitością, Chiny sprzed wieku, Huteryci - z dystansem do współczesności.

Grzbiet lekko przetarty.

National Geographic 5 (20) - Jaguary oko w oko z leśnym duchem.

W numerze: Jaguary oko w oko z leśnym duchem, Biblijny potop - odkrywca Titanica na tropie Noego, Trujący labirynt - jaskinia śmierci w Meksyku, Marco Polo - czy naprawdę dotarł do Chin.

Okładki lekko przybrudzone.

 

National Geographic 5 (32) - Inkowie mumie z czasów imperium.

W numerze: Inkowie mumie z czasów imperium, Polskie drogi w Andach, Pościg balonem za żywą chmurą, 20 milionów nietoperzy, Kresowe życie Leżajska, Włoskie namiętności znad Padu.

Stan dobry.

National Geographic 5 (44) - Bursztynowa Komnata wróciła ruszamy tropem tajemnic "bałtyckiego złota".

W numerze: Bursztynowa Komnata wróciła ruszamy tropem tajemnic "bałtyckiego złota", Islam fenomen najbardziej ekspansywnej religii świata, Rajskie wyspy Polinezji, Krótkie i burzliwe życie jętek, Stawy Milickie 50 tysięcy ptaków podrywa się do lotu.

Stan dobry.

National Geographic 5 (8) - Wikingowie piraci północy.

W numerze: Wikingowie piraci północy, Silver Queen, Nowa Kaledonia, Drimolen, Mrówki i rośliny, Góra św. Heleny, Latarnia morska Hatteras.

Tylna okładka przybrudzona, zagięty dolny róg. Grzbiet lekko przetarty.