Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Szczypka Jerzy. Wejście w labirynt - opowieść o młodości Stanisława Wyspiańskiego.

Leciutko przetarta obwoluta przy krawędziach i końcach grzbietu, na tylnej stara pieczątka z ceną. Okładki oddzielone od grzbietu książki.

Szewczyk Grażyna. Strindberg jako prekursor ekspresjonizmu w dramacie.

Okładki przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami.

Szkłowski Wiktor. Lew Tołstoj.

Obwoluta przetarta, na końcach grzbietu naklejona przeźroczysta taśma klejąca. Książka rozłamana pomiędzy stroną przedtytułową a tytułową podklejona wzdłóż grzbietu przezroczystą taśmą klejącą.

Szmydtowa Zofia. Cervantes.

Obwoluta i boki książki przybrudzone, po wewnętrzynych stronach i na pierwszej i ostatniej stronie ślad po taśmie klejącej. Na stronie 3 i 403 pieczątka pobiblioteczna. Brak strony 17.

Szmydtowa Zofia. Jan Kochanowski.

Przetarte, przybrudzone i pozaginane okładki, przednia oddzielona od grzbietu. Grzbiet naddarty przy dolnej krawędzi (2 cm). Książka wewnatrz rozłamana w kilku miejscach.

Szmydtowa Zofia. Jan Kochanowski.

Okładki przetarte z pozaginanymi rogami, po wewnętrzynych stronach i na końcu grzbietu u dołu naklejona przeźroczysta taśma klejąca.

Szydłowski Roman. Bertolt Brecht.

Obwoluta przybrudzona, przetarta, ponaddzierana w kilku miejscach (do 2 cm) z niewielkimi ubytkami oraz spięta zszywkami do okładek. Brak strony tytułowej oraz brak fragmentów kartek przy dolnej krawędzi na stronie 17 i 668 (brak fragmentu tekstu).

Szydłowski Roman. Brecht.

Obwoluta przybrudzona, przetarta (głównie przy krawędziach). Na pierwszej stronie widoczne przetarcie.

Szymanowski Kornel. Narcyz: rzecz o Zegadłowiczu - powieściopisarzu.

Ksiązka oprawiona w przeźroczystą okładkę spiętą spinaczami. Na stronie tytułowej pieczątka pobiblioteczna, skreślenie, numer "37000" wykonany niebieskim długopisem oraz na stronie 334 pieczątka pobiblioteczna.

Szymański Wiesław Paweł. Julian Przyboś.

Delikatnie przybrudzona obwoluta. 

Szymański Wiesław Paweł. Konstanty Ildefons Gałczyński.

Książka oprawiona w przeźroczystą okładkę spietą spinaczami. Okładki oddzielone od grzbietu książki. Na stronie tytułowej pieczątka pobiblioteczna, skreślenie, numer "22808" wykonany niebieskim długopisem oraz na stronie 51 i 133 pieczątka pobiblioteczna.

Szypowska Maria. Asnyk znany i nieznany.

Brak obwoluty. Okładki przybrudzone i boki książki. Na pierwszej stronie podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem.

Szypowska Maria. Konopnicka jakiej nie znamy.

Brak obwoluty. Na stronie przedtytułowej stare pieczątaki, dedykacja dla poprzedniego właściciela książki wykonana czarnym długopisem. Boki książki lekko przybrudzone.

Szypowska Maria. Konopnicka jakiej nie znamy.

Obwoluta przybrudzone, przetarta, ponaddzierana przy krawędziach do 1 cm. Na stronie przedtytułowwj stare pieczątki, dedykacja dla poprzedniego właściciela książki wykonana czarnym mazakiem.

Szypowska Maria. Konopnicka jakiej nie znamy.

Obwoluta przybrudzona, ponaddzierana przy krawędziach do 3 cm. Na stronie przedtytułowej data wykonana niebieskim długopisem. Boki książki przybrudzone.

Szyrocki Marian. Johann Wolfgang Goethe.

Obwoluta przetarta, ponaddzierana przy krawędziach do 1, 5 cm. Strony 21-68 (trzymające się razem) oddzielone od całości.