Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Michalak Bartosz. Polskie Oscary.

Lekko wytarte końcówki rogów okładek. 

Michalik Jan. Dzieje teatru w Krakowie w latach 1865 - 1893 Instytucja artystyczna tom 4 część II.

Delikatnie przybrudzony grzbiet obwoluty i brzegi kartek. Na tylnej obwolucie stara metka.

Michalik Jan. Dzieje teatru w Krakowie w latach 1893 - 1915 1-2: teatr miejski (tom V cyklu Dzieje teatru w Krakowie volumin 1 oraz volumin 2).

Obwoluty przybrudzone i wytarte, ponaddzierane na rogach i miejscami na krawędziach (do 1.5 cm). Na woluminie 2 nieaktualna pieczątka z "bonifikatą" na przedniej obwolucie oraz na ostatniej stronie.

Michalik Jan. Dzieje teatru w Krakowie w latach 1893 - 1915 tom 5 część I, wolumin 1.

Obwoluta mocno wytarta i pobrudzona. Obwoluta przetarta na grzbiecie książki i ponaddzierana na krawędziach (do 0,5 cm.). Na tylnej okładce i ostatniej stronie pieczątka "bonifikata 80%". Przybrudzony górny bok książki.

Michalska Krystyna, Michalski Bohdan. Nowe Hollywood.

Okładki delikatnie przetarte przy krawędziach. Po wewnętrznych stronach okładek żółte przebarwienia.

Michalski Czesław. Pitaval filmowy tom 1 - 2.

W obu częściach lekko wytarte okładki. W obydwu częściach zagięty górny róg przedniej okładki.

Michalski Czesław. Western i jego bohaterowie.

Mocno przybrudzona i przetarta obwoluta z naddarciami przy krawędziach (do 1 cm). Przednia obwoluta i okładka naddarte w dolnej części grzbietu (2 cm). Książka w kilku miejscach podklejona przeźroczystą taśmą klejącą (wzdłuż pęknięć między stronami). Boki książki mocno przybrudzone. Ogólnie: książka w złym stanie.
 

Michalski Czesław. Western.

Okładki lekko pobrudzone, wytarte na krawędziach i rogach. Przybrudzone także boki książki.

Michałek Bolesław. Notes filmowy.

Nakład 10 000 + 300 egz. 
Okładki przybrudzone, przetarte głównie krawędzie, słabo widoczne ślady po zagięciach. Książka lekkko rozłamana między 176 a 177 stroną a także pomiędzy dwoma ostatnimi kartkami.

Michałowska Danuta. " ... trzeba dać świadectwo" 50-lecie powstania Teatru Rapsodycznego w Krakowie.

Nakład 3000 egz.
Okładki przetarte (głównie krawędzie i na grzbiecie). Na tylnej okładce dwie nieduże, żółte plamy. Na stronie przedtytułowej dedykacja napisana czarnym długopisem. Na stronie 74 notatki wykonane niebieskim długopisem.

Michałowska Danuta. Pamięć nie zawsze święta - wspomnienia.

Okładki delikatnie przybrudzone i pozaginane w kilku miejscach. Boki książki lekko przybrudzone.

Mierzejewski Bolesław. Maraton z Melpomeną.

Lekko przetarta obwoluta (głównie przy krawędziach). Na kilku ostatnich kartkach przy górnej i prawej krawędzi widoczny ślad po zalaniu. Górny boki książki delikatnie przybrudzony.

Miklaszewski Krzysztof. Twarze teatru - Jerzy Trela.

Lekko przybrudzone okładki. Wewnętrzne strony okładek przyklejone do grzbietu książki (wzdłuż) przezroczystą taśmą klejącą.

Miklaszewski Krzysztof. Twarze teatru: Jerzy Stuhr.

Lekko przybrudzone i mocno przetarte okładki. Wewnętrzne strony okładek przyklejone przeźroczystą taśmą klejącą do grzbietu książki.
 

Mirecki Wiesław. Jeniecka Melpomena.

Nakład 10 000 + 300 egz.
Grzbiet książki przetarty, naddarty 2 cm, odklejony od kapitułki. Okładki z widocznymi zagięciami. Na przedniej okładce dwie plamki przechodzące na wszystkie kartki.  Książka rozłamana w dwóch miejscach. Kartki 1-56 oraz 57-98 (trzymające się razem) oddzielone od całości.

Misiorny Michał. Andrzej Łapicki.

Mocno przebarwiona obwoluta z widocznymi zagięciami i naddarciami (do 1 cm). Tylna obwoluta popisana niebieskim długopisem. Zagięta górny róg na wewnętrznej zakładce tylnej obwoluty.  Na stronie tytułowej dedykacja poprzedniego właściciela.

Misiorny Michał. Współczesny teatr na świecie - sylwetki pisarzy.

Okładki książki przybrudzone. Grzbiet książki lekko naddarty (1 cm) przy górnej krawędzi. Rogi okładek lekko wytarte i pozaginane. Na drugiej stronie pieczątka biblioteczna. Na kilku stronach zaznaczenia wykonane zielonym markerem.

Modrzejewska Helena. Wspomnienia i wrażenia.

Obwoluta lekko przybrudzona, przetarta, pozaginana oraz ponaddzierana przy krawędziach w kilku miejscach (do 4 cm). Brak fragmentów obwoluty w kilku miejscach.

Montand Yves. Moje życie.

Obwoluta mocno przybrudzona, ponaddziernana w kilku miejscach (do 2 cm). Tylna okładka lekko odklejona od grzbietu. Na ostatniej stronie mała, kwadratowa pieczątka.

Morin Edgar. Kino i wyobraźnia.

Seria: plus minus nieskończoność
Delikatnie przybrudzone okładki.