Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Palowski Franciszek. Spielberg - W poszukiwaniu arki.

Delikatnie przybrudzona tylna okładka. Minimalne zagięcia na rogach okładek.

Panek Wacław. Wiesław Ochman.

Lekko przybrudzona i przetarta przy krawędziach obwoluta z widocznymi naddarciami (do 0,5 cm). Po wewnętrznych stronach okładek żółte przebarwienia. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Pasquier Marie - Claire. Współczesny teatr amerykański.

Przetarta obwoluta głównie przy krawędziach. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Phillips Gene D. Stanley Kubrick - rozmowy.

Rogi okładek minimalnie pozaginane.

Pistl Krystyna. Stary teatr.

Mocno przetarte okładki z widocznymi zagięciami. Grzbiet podklejony przeźroczystą taśmą klejącą (wzdłuż). Na okładkach i wewnątrz książki ślady po zalaniu - książka pofalowana. Na str. 2 mała pieczątka „cena zł 5”. Książka w dwóch miejscach podklejona przeźroczystą taśmą klejącą (wzdłuż grzbietu). Boki książki nierówno przycięte introligatorsko.

Pitera Zbigniew. Diabeł jest kobietą.

Rogi okładek lekko pozaginane. Krawędzie grzbietu i okładek lekko wytarte.

Pitera Zbigniew. Dzieje Gwiazdy.

Lekko przybrudzona i przetarta obwoluta (głównie przy krawędziach) z widocznymi zagięciami i naddarciami (do 1 cm) przy krawędziach.

Pitera Zbigniew. Filmowy sezam.

Książka oprawiona w foliową obwolutę, przyklejąna taśmą do okładki. Na pierwszej stronie pieczątka biblioteczna. Na pierwszej i ostaniej stronie widoczne lekkie zabrudzenia w kształcie dwóch prostokątów (śłady po taśmie klejącej). Na okładkach słabo widoczne ślady po zagięciach.

Pitera Zbigniew. Leksykon reżyserów filmowych.

Grzbiet książki lekko przetarty i naddarty na dolnym końcu (2 cm). Okładki lekko przetarte przy krawędziach oraz na grzbiecie książki. 

Pitera Zbigniew. Miłe kina początki...

Obwoluta lekko przetarta przy krawędziach z słabo widocznymi zagięciami. Przednia obwoluta naddarta przy górnej części grzbietu (1 cm). Wewnątrz książka rozłamana pomiędzy stronami 256/257

Pitera Zbigniew. Przeminęło z filmem.

Obwoluta delikatnie przetarta przy krawędziach. Książka rozłamana między stronami 110 - 111.

Pitera Zbigniew. Trzech wspaniałych - Henry Fonda, John Wayne, Humphrey Bogart.

Zagięty dolny róg tylnej okładki. Na tylnej okładce cyfra "10500".

Polański Roman. Roman.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki z widocznymi zagięciami. Rogi okładek i stron w książce pozaginane. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Potoczek Stanisław. Krakowski Teatr Międzyszkolny 1955 - 1965.

Okładki przybrudzone, ze śladami zagięć na rogach. Drobne przetarcie przy górnej krawędzi przedniej okładki. Środkowe kartki minimalnie pofalowane - delikatny ślad po zamoczeniu przy grzbiecie.

Przystanek Alaska - nr 7.

Brak płyty DVD. Na wewnętrznej stronie tylnej okładki ślad po zerwaniu kleju.

Płażewski Jerzy. 200 filmów tworzy historię najnowszą kina.

Obwoluta poprzecierana i ponaddzierana na krawędziach, rogach oraz na obydwu końcach grzbietu (do 1 cm). U dołu pierwszej strony podpis imienny wykonany żółtym pisakiem. Pionowe ślady taśmy klejącej wzdłuż grzbietu pomiędzy wewnętrzną częścią przedniej i tylnej okładki a sąsiednimi kartkami. W kilku miejscach tekst podkreślony żółtym flamastrem.

Płażewski Jerzy. Mała historia filmu w ilustracjach.

Brak obwoluty. Lekko przybrudzone płócienne okładki - na przedniej niewielka plamka. Na wewnętrznych stronach okładek żółte przebarwienia. Oderwane od zszycia kartki od strony 327. Minimalnie przybrudzone boki ksiażki.

Płażewski Jerzy. Mała historia filmu w ilustracjach.

Brak obwoluty. Okładki lekko przybrudzone. 

Quinn Anthony. Grzech pierworodny - autobiografia.

Mocno przybrudzona i wytarta obwoluta. Obwoluta poprzecierana na krawędziach książki i ponaddzierana na grzbiecie (do 1 cm). Bok książki lekko przybrudzony.

Rakowiecki Jerzy, Hubner Zygmunt. Rozmowy o teatrze.

Okładki mocno wytarte i lekko pobrudzone. Grzbiet książki przedatry na górze (1 cm). Na tylnej okładce napisany flamastrem numer  "7657". Okładki odrywają sie od grzbietu książki. Na kilku stronach stara pieczątka pobiblioteczna.