Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Sten Maria. Teatr - którego nie było szkice o teatrze nahuatil.

Przybrudzona i przetarta obwoluta (głównie przy krawędziach) z widocznymi zagięciami, zarysowaniami i naddarciami (do 1 cm). Boki książki delikatnie przybrudzone.

Stradomski Wiesław. Zasady montażu w filmie amatorskim.

Okładki delikatnie przetarte i pozaginane w kilku miejscach. Dolna krawędź grzbietu naddarta (do 1 cm). Dwie kartki przy bocznej krawędzi nierówno obcięte introligatorsko, naddarte (ok 1 cm) z niewielkimi ubytkami.

Stresau Norbert. Eddie Murphy.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki z widocznymi zagięciami. Przednia okładka naddarta i sklejona w górnej części grzbietu (5,5 cm). Dwie pierwsze strony przebarwione, popisane zieloną kredą z małym śladem po zalaniu. Wewnątrz kilka kartek z pozaginanymi rogami. Boki książki mocno przybrudzone i przebarwione.

Stuhr Jerzy. Sercowa choroba czyli moje życie w sztuce.

Lekko przybrudzone, przetarte przy krawędziach okładki z licznymi zagięciami. Strona tytułowa skośnie zagięta, tutaj również kilka niewielkich przebarwień. Delikatnie przybrudzony górny bok książki.

Svehla Jaroslav. Deburau - pierrot nieśmiertelny.

Na obwolucie liczne ślady przetarć z widocznymi zagięciami i naddarciami (do 1 cm).  

Swindell Larry. Spencer Tracy.

Na krawędziach obwoluty widoczne ślady po zagięciach. Obwoluta lekko ponaddzierana na krawędziach (do 0,5 cm). Okładka lekko odrywa się od grzbietu książki na całej długości. 

Szalapin Fiodor. Wspomnienia z mojego życia.

Lekko przybrudzona i przetarta obwoluta (głównie przy krawędziach) z słabo widocznymi zagięciami. Przednia i tylna obwoluta naddarte przy górnej części grzbietu (po 1,5 cm). Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem.

Szalapin Fiodor. Wspomnienia z mojego życia.

Na tylnej obwolucie widoczne ślady po zagięciach. Krawędzie obwoluty lekko przetarte. Od strony 361 zagięte kartki w prawym górnym rogu. 

Szaniawski Jerzy. W pobliżu teatru.

Na okładkach słabo widoczne ślady przybrudzeń i zarysowań.

Szczepański Jan Józef. Koniec Westernu.

Obwoluta delikatnie przetarta przy krawędziach. Górny i dolny bok książki nierówno przycięty introligatorsko.

Szczublewski Józef. Helena Modrzejewska.

Przybrudzone i lekko przetarte przy krawędziach  okładki. Na tylnej okładce pieczątka „cena zniżona 3 zł”.

Szczublewski Józef. Modrzejewska - życie w odsłonach 1 - 2.

Seria: Wielkie biografie.
Okładki delikatnie przybrudzone.

Szczublewski Józef. Teatr Wielki w Warszawie 1833 - 1993.

Na wewnętrznej stronie tylnej okładki pieczątka „egzemplarz gratisowy”.

Szczublewski Józef. Żywot Modrzejewskiej.

Obwoluta lekko przetarta i ponaddzierana (w kilku miejscach sklejona taśmą) przy krawędziach w wielu miejscach (do 2 cm) z niewielkimi ubytkami. Na kilku stronach pieczątki pobiblioteczne.

Szczygielska Zofia. Jan Nowicki. Dedykacja autora!

Lekko przybrudzona i przetarta przy krawędziach obwoluta z naddarciami (do 1 cm). Na stronie przedtytułowej dedykacja Jana Nowickiego (Kraków, 14.10.1981) dla poprzedniego właściciela wykonana niebieskim długopisem. Wewnątrz kilka kartek nierówno przyklejonych przeźroczystą taśmą klejącą do grzbietu książki (wzdłuż).

Szletyński Henryk. Siedem gawęd z czasów młodości.

Obwoluta lekko przetarta, pozaginana przy krawędziach (do 1 cm). Na tylnej obwolucie cyfra "II7" napisana ołówkiem.

Szwarc Alicja. Teatr kalambur - Ośrodek teatru otwartego Kalambur.

Lekko przybrudzona, przebarwiona  i przetarta obwoluta (głównie przy krawędziach) z widocznymi naddarciami (do 1 cm). Obwoluta naddarta na grzbiecie w kilku miejscach (maks 4 cm) podklejona od wewnątrz bezbarwną taśmą. Wewnątrz książka w trzech miejscach podklejona przeźroczystą taśmą klejącą (wzdłuż grzbietu). Boki książki delikatnie przybrudzone.

Szweykowska Anna. Dramma per musica w teatrze Wazów 1635 - 1648 Karta z dziejów barokowego dramatu.

Lekko przybrudzona i przetarta obwoluta (głównie przy krawędziach) z widocznymi zagięciami i naddarciami (do 1 cm). Na przedniej obwolucie i wewnątrz książki czerwone pieczątki „X”. Wewnątrz książki stare pieczątki biblioteczne oraz kilka kartek z pozaginanymi rogami. Boki książki delikatnie przybrudzone (na górnym słabo widoczny ślad po zalaniu).