Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Garczyński Stefan. Teatr Narodowy - Wacława dzieje.

Lekko przybrudzone, przebarwione i przetarte okładki (głównie przy krawędziach) z słabo widocznymi śladami po zagięciach w rogach.

Gawlik Jan P. Twarze teatru.

Obwoluta lekko wytarta, delikatnie ponaddzierana miejscami na krawędziach - u dołu przedniej ubytek (3 cm x 0,5 cm). Delikatnie przybrudzone boki książki.

Gazda Janusz. Innokientij Smoktunowski.

Książka oprawiona w przezroczystą folię przyklejoną taśmą klejącą do wewnętrznych stron okładek. Na pierwszej i ostatniej kartce przebarwienia od taśmy.

Gide Andre. Symfonia pastoralna.

Okładka mocno wytarta. Widoczne liczne ślady przetarć na grzbiecie i na krawędziach okładki. Tylnie okładka odrywa się od grzbietu książki (na odcinku ok 5 cm).

Giżycki Jerzy. Film o młodym Chopinie - problemy twórcze, realizacja, fakty i dokumenty.

Lekko przybrudzona i przetarta obwoluta (głównie przy krawędziach) z widocznymi zagięciami i naddarciami (do 2 cm). Na tylnej obwolucie - przy dolnej krawędzi ubytek (4,5 x 4,5 cm). Na stronie tytułowej dedykacja i podpis poprzedniego właściciela wykonany zielonym flamastrem. Na ostatniej stronie mała, okrągła pieczątka. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Giżycki Jerzy. Jak powstaje film ze 100 ilustracjami.

Nakład 20 250 egz.
Okładki przybrudzone, przetarte, z słabo widocznymi zagięciami. Na przedniej okładce nieduża plama. Na tylnej okładce oznaczenie poprzedniego właściciela wykonane ołówkiem. 

Gogolewski Ignacy. Wszyscy jesteśmy aktorami.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki z widocznymi zagięciami i zarysowaniami. Na tylnej okładce naklejka ze starą ceną. Górny bok książki delikatnie przybrudzony.

Gordon - Smith Maria. W labiryncie teatru Arnolda Szyfmana.

Na pierwszej i ostatniej stronie przy krawędzi grzbietu widoczne ślady po kleju. Lekko przybrudzone boki książki, na tylnej okładce stara metka cenowa.

Got Jerzy. Dzieje Teatru w Krakowie tom 3 część II: Teatr austriacki w Krakowie 1853 - 1865.

Obwoluta lekko przybrudzona i wytarta, delikatnie ponaddzierana przy krawędziach (do 0.5 cm) . Wgięty dolny koniec grzbietu książki. Na stronie 4, 17 i 249  nieaktualne pieczątki i oznaczenia pobiblioteczne. Lekko przybrudzone boki książki. 

Got Jerzy. Dzieje teatru w Krakowie tom III część 2 - Teatr austriacki w Krakowie 1853 - 1865.

Mocno przybrudzona, przebarwiona i przetarta obwoluta (głównie przy krawędziach) z widocznymi zagięciami. Na tylnej obwolucie dwie pieczątki: bonifikata 50%”. Kilka ostatnich kartek nie rozciętych introligatorsko przy dolnej krawędzi. Boki książki leciutko przebarwione.

Got Jerzy. Teatr i teatrologia.

Okładki minimalnie przybrudzone, na krawędziach wytarte, lekko pozaginane na rogach. Ślad po zamoczeniu przy górnej krawędzi kartek oraz na tylnej okładce. U dołu wewnętrznej części tylnej okładki nieaktualna naklejka z ceną.

Gourlay Logan. Olivier.

Krawędzie obwoluty lekko wytarte i pozaginane. Rogi okładek lekko pozaginane i przetarte. Na stronie tytułowej pieczątka biblioteczna.

Grobel Lawrence. Rozmowy z Marlonem Brando.

Na krawędzi obwoluty widoczne naddarcie (1cm.). Na obwolucie słabo widoczne ślady po zagięciach.

Grodzicki August. Reżyserzy Polskiego Teatru.

Obwoluta delikatnie przybrudzona i ponaddzierana przy krawędziach w kilku miejscach (do 0,5 cm).

Grudzińska, Drewniak, Lipski, Kornaś, Dziedzic. Krakowskie reminiscencje teatralne - 3 dekady teatru 1975 - 2005.

Lekko wytarte końcówki rogów okładek. Na pierwszej stronie pieczątka zakładowa. Kartki od strony 33 do 128 odwrotnie wklejone (tekst "do góry nogami")

Grzymała - Siedlecki Adam. Na orbicie Melpomeny.

Mocno przybrudzona i przetarta obwoluta (głównie przy krawędziach) z widocznymi zagięciami i naddarciami (do 1 cm). Na tylnej obwolucie słabo widoczna pieczątka "Wygrana loteryjna".  Boki książki delikatnie przybrudzone.

Grzymała - Siedlecki Adam. Świat aktorski moich czasów.

Obwoluta lekko przybrudzona, przebarwiona oraz ponaddzierana w kilku miejscach (do 0,5 cm).

Hanuszkiewicz Adam. Psy, hondy i drabina.

Delikatnie przybrudzona tylna okładka z śladem po naklejce. Wytarte krawędzie i rogi okładek.