Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Wyrozumski Jerzy. Historia Polski do roku 1505.

Lekko przetarte okładki i krawędzie.

Wysocka Barbara, Kwiczala Michalina. Szlak piastowski.

Okładki z delikatnie poprzecieranymi i pozaginanymi rogami. Okładka przednia z licznymi zagięciami. Okładka tylna i ostania kartka z dwoma pieczątkami "wygrana loteryjna" na rogach. Pierwsze dwie kartki lekko pozaginane, w prawym dolnym rogu u wiekszości kartek ślad po zamoczeniu.

Zabłocka Julia. Historia Bliskiego Wschodu w starożytności - od początków osadnictwa do podboju perskiego.

Obwoluta lekko przybrudzona z licznymi zarysowaniami oraz delikatnie ponaddzieranymi krawędziami ( do 1,5 cm).

Zakrzewski Wincenty. Historya powszechna - historia starożytna tom I.

Brak obwoluty. Książka oprawiona introligatorsko. Okładki z mocno poprzecieranymi rogami i krawędziami. Przednia okładka delikatnie poplamiona. Boki książki przybrudzone. Strona tytułowa odcięta w połowie, naklejona na pierwszą kartkę - z licznymi podpisami. Kilkadziesiąt stron ze śladami zalania, na kilku niewielkie podklejenia wykonane przezroczystą taśmą klejącą. Wiele kartek z dopiskami i podkreśleniami wykonanymi ołówkiem, fioletowym rysikiem oraz zżółknięciami. Strona 110 uszkodzona - sklejona, ale brak części tekstu. Pomiędzy ostanią stroną spisu treści a stroną 1 wyraźny ślad po sklejeniu introligatorskim. Książka w złym stanie.

Zientara Benedykt. Historia powszechna średniowiecza.

Brak obwoluty. Okładki lekko przybrudzone. Wewnętrzne strony okładek przyklejone wzdłóż grzbietu taśmą do strony sąsiadującej. Podobne sklejenie pomiędzy stronami 2 a 3. Wewnątrz kilka starych pieczątek pobibliotecznych. Boki kilku kartek przebarwione oraz nierówno przycięte introligatorsko. Od strony 1 do 19 przy dłuższej krawędzi ślad po zalaniu. W spisie treści liczne podkreślenia wykonane długopisem, liczne naddarcia, pomiędzy kartkami 650 a 651 pęknięcie. Na wewnętrznych stronach okładek ślady po taśmie klejącej.

Zientara Benedykt. Historia powszechna średniowiecza.

Okładki leciutko przybrudzone i przetarte. Górna krawędź grzbietu sklejona przezroczystą taśmą klejącą. Książka w trzech miejscach podklejona wzdłóż grzbietu taśmą klejącą. Na stronie tytułowej i na ostatniej stronie podpis poprzedniego właściciela.

Żmudzki Paweł. Poznać przeszłość, zrozumieć dziś 1 starożytność - średniowiecze. Poziom podstawowy i rozszerzony.

Wygięte ku górze rogi okładek wraz z kilkudziesięcioma piewszymi kartkami. Przybrudzone okładki i boki książki. Grzbiet książki naddarty u dołu ok. 2 cm. Na tylnej okładce naklejka z ceną, wewnątrz i na ostatniej stronie plama z tuszu.

Żurawski Bogdan. CHUFU czyli o gigantomanii u dawnych.

Lekko przybrudzone okładki z lekko poprzecieranymi i pozaginanymi rogami. Grzbiet z poprzecieranymi krawędziami i zagięciami wzdłuż.

Łowmiański Henryk. Początki Polski tom I.

Rogi i krawędzie obwoluty mocno wytarte (z ubytkami) i ponaddzierane (do 4 cm). Grzbiet mocno naddarty (7.5 cm) w połowie. Na stronie przedtytułowej dedykacja i pieczątki zakładowe. Na stronie tytułowej przy górnej krawędzi podpis poprzedniego właściciela napisany ołówkiem. Przybrudzony górny bok książki.

Łowmiański Henryk. Prusy - Litwa - Krzyżacy.

Brak obwoluty, okładka przednia z pojedynczą niewielką plamą. Na kilkunastu kartkach podkreślenia tekstu wykonane ołówkiem i długopisem.