Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Allen, Corder, Rusiecki. Kurs edynburski językoznawstwa stosowanego tom 1 - Rozprawy z językoznawstwa stosowanego.

Okładki przybrudzone i pozaginane, na przedniej pieczątka pobiblioteczna, numer "38498" wykonany czarnym mazakiem. Tylna okładka naderwana u dołu przy grzbiecie ok. 1 cm. Na stronie tytułowej oraz na ostatniej kartce pieczątka pobiblioteczna.

Allen, Corder, Rusiecki. Kurs edynburski językoznawstwa stosowanego tom 1 - Rozprawy z językoznawstwa stosowanego.

Okładki przybrudzone, wytarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Grzbiet przybrudzony i poplamiony z drobnymi naddarciami na obydwu końcach. Niewielkie wgięcie w dolnym rogu książki, tuż przy grzbiecie. Przybrudzone boki książki.

Antinucci, Gebert, Grochowska i inni. Studia gramatyczne tom 1.

Okładki minimalnie przybrudzone i delikatnie wytarte, z lekko pozaginanymi rogami. Grzbiet wytarty - główne na górnym i dolnym końcu.

Arctowa Irena. Razem czy osobno - Zasady pisowni łącznej i rozdzielnej ze słownikiem.

Okładki lekko przybrudzone i wytarte, pozaginane - głównie na rogach. Grzbiet wytarty z naddarciami na obydwu końcach.

Bartnicka Barbara. Język polski - Język i my 3, podręcznik do języka polskiego dla szkół średnich.

Minimalnie wytarte krawędzie okładek. Zagięty dolny róg przedniej okładki. Minimalnie przybrudzone boki książki.

Bartula Czesław. Podstawowe wiadomości z gramatyki staro - cerkiewno - słowiańskiej na tle porównawczym.

Okładki minimalnie przybrudzone, poprzecierane przy krawędziach i pozaginane w kilku miejscach. Boki książki lekko przybrudzone.

Baudouin de Courtenay Jan. O języku polskim.

Obwoluta przybrudzona i poprzecierana, miejscami ponaddzierana na krawędziach i rogach (do 1 cm). Z przodu i na grzbiecie obwoluty napisany mazakiem numer "12284" (oraz na stronie 4). Boki książki przybrudzone. Na stronach 4, 17 i 453 stare pieczątki pobiblioteczne.

Bednarczuk Leszek, Danka Ignacy, Pisowicz Andrzej, Pobożniak Tadeusz, Reczek Józef i inni. Języki indoeuropejskie tom 1.

Obwoluta lekko przybrudzona i wytarta, ponaddzierana na rogach, miejscami na krawędziach (do 1 cm) oraz na obydwu końcach grzbietu. Uszkodzenie tylnej części obwoluty u góry przy grzbiecie: ubytek około 6/4 cm oraz naderwanie około 8 cm. W tekście kilka podkreślen wykonanych ołówkiem.

Białokozowicz, Łużny, Kułakowski i inni. Slavia orientalis - rocznik XXVII nr 1 Lew Tołstoj.

Okładki poprzecierane przy krawędziach, w wielu miejscach pozaginane. Przedarta i podniszczona tylna okładka przy dolnej krawędzi - około 6,5 cm. Delikatny ślad po zamoczeniu w dolnym rogu większości kartek. 

Bortnowski Stanisław. Warsztaty dziennikarskie.

Minimalnie wytarte końce rogów okładek. Na stronie przedtytułowej i tytułowej pieczątka dziecięca z głowa wilka.

Bralczyk Jerzy. Język na sprzedaż.

Lekko poprzecierane krawędzie i rogi okładek. U góry tylnej okładki dwie nieaktualne naklejki z księgarni. Drobne, miejscowe przybrudzenie dolnego boku książki.

Bugajski Marian. Morfem nie we współczesnym języku polskim i w zasadach pisowni.

Delikatnie przybrudzone okładki z lekko pozaginanymi rogami.

Burkacka, Dobrzyńska, Dużyńska - Markowska i inni. Nauka o języku - encyklopedia szkolna.

Okładki minimalnie miejscami przybrudzone, delikatnie zarysowane, wytarte na rogach. Na przedostatniej stronie skreślenie wykonane pomarańczową kredką. Bardzo delikatne pofalowanie w dolnym rogu wszystkich kartek - ślad po zamoczeniu.

Buttler Danuta, Kurkowska Halina, Satkiewicz Halina. Kultura języka polskiego - zagadnienia poprawności leksykalnej (słownictwo rodzime).

Okładki delikatnie poprzecierane na krawędziach i przy grzbiecie. lekko pozaginane na rogach. Zagięcia w górnym rogu pierwszej kartki.

Buttler Danuta. Język i my 2 - Podręcznik do języka polskiego dla szkół średnich.

Okładki przybrudzone, poprzecierane na krawędziach i lekko pozaginane na rogach. U góry strony tytułowej naklejka z dopisaną cyfrą. Górna krawędź większości kartek z delikatnym śladem po zamoczeniu. Pozaginane górne rogi kilku ostatnich kartek. Lekko przybrudzone boki ksiązki.

Chadwick John. Omega: Odczytanie pisma linearnego B.

Okładki delikatnie przybrudzone, poprzecierane na krawędziach i lekko pozaginane na rogach. Grzbiet książki wytarty. Przybrudzony górny bok książki.

Chojnacki Antoni. Poetyka - skrypt dla studentów filologii rosyjskiej.

Okładki mocno poprzecierane przy krawędziach i przy grzbiecie, pozaginane w kilku miejscach - najmocniej na rogach. Lekko przybrudzone boki książki.

Dejna, Handke, Kuraszkiewicz i inni. Studia z filologii polskiej i słowiańskiej tom 17.

Brak obwoluty. Płócienne okładki i boki książki lekko przybrudzone. Oderwany niewielki, trójkątny kawałek pierwszej kartki (strona przedtytułowa - bez tekstu) przy jej dolnej krawędzi. Lekkie przebarwienia wewnątrz przedniej okładki i na kilku pierwszych stronach.