Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

25 łatwych utworów - akordeon IV.

Brak okładek. Pierwsza i ostatnia kartka niemal w calości oderwana od grzbietu, górny róg kartek pozaginany.

Abt Franz, Schultze Clemens. Die Musikalische Welt (Świat muzyczny) - Monatshefte ausgewahlter compositionen unserer Zeit band II Jahrgang 1873 - wybrane kompozycje naszych czasów.

Okładki przetarte, mocniej przy krawędziach, mocno przebarwione na ich wewnętrznych stronach. Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela. Na kartkach przebarwienia - wyraźne przy prawej krawędzi. Lekko postrzępiona prawa krawędź kartek.

Albumik wiolonczelisty zeszyt 1 - zbiór łatwych utworów na wiolonczelę lub puzon i fortepian.

Okładki lekko poplamione, wytarte na krawędziach, ze śladami po zagięciach oraz z mazakami wykonanymi niebieskim długopisem, naddarte na grzbiecie od dołu (4 cm).

Altberg E. Francuski wachlarzyk - fortepian na cztery ręce.

Okładki wytarte na rogach i krawędziach, z tyłu przybrudzone, przebarwione i naddarte w dwóch miejscach, przy górnej krawędzi (do 4 cm).

Altberg Emma. Czytanki muzyczne - łatwe utwory na fortepian zeszyt II.

Okładki delikatnie przybrudzone. Lekko pozaginane rogi okładek. Na stronie tytułowej dedykacja dla poprzedniego właściciela wykonana zielonym długopisem.

Altberg Emma. Czytanki muzyczne zeszyt III - wybór utworów różnych autorów na fortepian.

Przednia okładka przetarta na krawędziach, tylna okładka przebarwiona i lekko poplamiona. 

Antonówki, Malinówki - zbiór piosenek dla dzieci do słów Aleksandra Rymkiewicza na głos i fortepian.

Okładki lekko przybrudzone, wytarte na rogach i krawędziach, na przedniej okładce i pierszej kartce niewielka plama.

Bacewicz Grażyna. Suita dziecięca.

Okładki delikatnie przybrudzone i lekko poprzecierane na krawędziach. 

Bach J. S. Konzert E dur - E major - mi majeur fur cembalo (klavier) und streichorchester - na klawesyn (fortepian) i orkiestrę smyczkową..

Okładki przybrudzone, przetarte z lekko pozaginanymi rogami, na tylnej cena wykonana niebieskim długopisem, grzbiet podklejony taśmą klejącą. Wewnątrz książki skreślenia i cyfry wykonane mazakiem.

Bach J. S. Phantasien, Aria, Toccata, Ouverture.

Okładki wytarte, przybrudzone i mocno przebarwione na krawędziach, wraz z kartkami wewnątrz ponaddzierane od dołu na grzbiecie (do 4 cm). Rogi okładek i kartek wewnątrz pozaginane, boki książki poplamione.

Bach Ph. Em. Sonate H moll B minor - klavier und violine.

Do książki dołączone luzem nuty na skrzypce. Okładki przybrudzone, przebarwione i ponaddzierane na krawędziach (do 9 cm). Kartki wewnątrz przybrudzone i poplamione z pozaginanymi rogami, ponadzierane przy grzbiecie. Strony 5 - 20 (trzymające się razem) oddzielone od grzbietu.

Baird Tadeusz. Canzona na orkiestrę - partytura.

Delikatnie przybrudzone, przetarte okładki, głównie przy krawędziach. Okładki pozaginane w kilku miejscach. Górne rogi kartek pozaginane.

Baynes S. Kalejdoskop muzyczny nr 8 - Przeznaczenie: walc na fortepian.

Okładki lekko przybrudzone, poplamione i wytarte ze śladami po zagięciach.

Bednarowicz, Werner. Żołnierska rzecz - zbiór pieśni wojskowych.

Delikatnie pozaginane i wytarte krawędzie oraz rogi okładek.

Behr Franz. Fruhlingsblumen (Flowers of spring/Fleur de printemps) heft 1.

Okladki luzem, przybrudzone i poplamione, ponaddzierane na krawędziach (do 1 cm), z pozaginanymi rogami, oderwany lewy dolny róg przedniej okładki. Wewnątrz książki oraz na jednym z boków niewielkie plamy.

Berens Hermann. Nowa szkoła biegłości op. 6I nr 1 na fortepian.

Okładki poplamione, przetarte, pozaginane i ponaddziernae przy krawędziach (do 0,5 cm). Na przedniej u góry przy grzbiecie brakujący fragment (ok. 4 cm), na tylnej kilka cyfr wykonanych niebieskim długopisem. Dolna krawędź grzbietu naddarta (ok. 15 cm). Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany zielonym długopisem. Boczne krawędzie kartek leciutko przybrudzone i naddarte.

Bertini. Szemelvenyek - 45 Tanulmany Bertini Praeludiumaibol.

Okładki wytarte i lekko przybrudzone, z pozaginanymi rogami, z tyłu stara cena oraz cyfry "2053/84" wykonane niebieskim długopisem.

Beyer F. Vorschule im Klavierspiel.

Okładki przybrudzone, poplamione i wytarte z pozaginanymi rogami, na grzbiecie częściowo podklejone taśmą klejącą (taśma przybrudzona i porozrywana). Na tylnej okładce cyfry, na stronie tytułowej dedykacja dla poprzedniego właściciela wykonana niebieskim długopisem. Wewnątrz kilka notatek i zakreśleń wykonanych ołówkiem, strony 7/8, 31-62 i 63-88 (trzymające się razem) oddzielone od grzbietu.

Bielawski Ludwik. Piosenki z Pomorza.

Okładki przebarwione i wytarte na krawędziach, przednia okładka naddarta od góry przy grzbiecie (2 cm). Wewnątrz stare pieczątki pobiblioteczne. Dolny bok książki poplamiony.