Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Wiśniewska - Kin Monika. Chcieć, pragnąć, myśleć, wiedzieć - rozumienie pojęć przez dzieci + cd.

Okładki leciutko przybrudzone z lekko pozaginanymi rogami. Na tylnej okładce stare naklejki cenowe.

Wojnar Irena. W kręgu wychowania przez sztukę.

Okładki i boki książki delikatnie przybrudzone. Rogi okładek oraz kilku pierwszych i ostatnich kartek lekko pozaginane. Na stronie tytułowej numer i pieczątka przedszkolna.

Woskowski Jan. Socjologia wychowania.

Okładki przybrudzone i przetarte, na tylnej pieczątka "cena zaniżona 3 zł". Książka rozłamana pomiędzy stronami 164/165 i 165/167.

Wołoszyn, Wołoszynowa, Maćkowiakowa, Kulpa i inni. Metodyka pierwszych lat nauczania.

Brak obwoluty. Okładki lekko przybrudzone. Na pierwszej kartce oraz stronach przedtytułowej, tytułowej, 5 i 499 stare pieczątki pobiblioteczne i numer "Nr. 103" napisany czarnym cienkopisem (na stronach 5 i 499 sama pieczątka). Na kilku stronach podkreślenia wykonane niebieskim długopisem.

Wróbel Tadeusz. Pismo i pisanie w nauczaniu początkowym.

Delikatnie przetarty grzbiet, lekko pozaginane rogi okładek.

Wróbel Tadeusz. Współczesne tendencje w nauczaniu początkowym.

Okładki lekko przybrudzone, pozaginane na rogach i delikatnie przetarte na krawędziach grzbietu. Na stronie tytułowej dedykacja wykonana niebieskim długopisem.

Wroczyński Ryszard. Wprowadzenie do pedagogiki społecznej.

Obwoluta delikatnie przybrudzona ale bardzo mocno zniszczona przy krawędziach. Liczne naddarcia także na grzbiecie! Zagięte dolne rogi kilku pierwszych kartek. Na przedostatniej stronie mała, okrągła pieczątka.

Wyczesany Janina. Oligofrenopedagogika.

Okładki przybrudzone, przetarte i pozaginane w kilku miejscach. Na okładkach słabo widoczne ślady zarysowań oraz przy krawędziach niewielkie ubytki. Tylna okładka delikatnie popisana długopisem oraz naklejona stara metka z ceną. Na stronie tytułowej zamazany długopisem podpis poprzedniego właściciela książki. Na wielu stronach tekst podkreślony zakreślaczem, na kilku niewielkie przybrudzenia i minimalne naddarcia przy dolnej krawędzi.

Włodarski Ziemowit. Psychologia uczenia się 1 - 2.

Okładki obydwu tomów przybrudzone i przetarte z pozaginanymi rogami. Przednie okładki naddarte u dołu przy grzbiecie (w tomie I - 5.5 cm, w tomie II - 1.5 cm), na tylnych okładkach stare ceny napisane czarnym długopisem. Wewnątrz książek kilka starych pieczątek pobibliotecznych - na stronie 4 przekreślone oraz numery - w tomie I "17315", w tomie II "17316" napisane czarnym cienkopisem.

Zachajkiewicz, Suchodolski, Kwiatkowska i inni. Wychowanie estyczne w przedszkolu.

Brak obwoluty. Delikatnie przybrudzone okładki, na przedniej u góry na rogu plama, widoczne ślady po zalaniu. Na stronie tytułowej pieczątka, skreślenie, kilka cyfr wykonanych długopisem oraz na stronie 17, 96 i ostatniej pieczątka pobiblioteczna.

Zaczeniuk - Jundziłł Irena. Rola przedmiotów pedagogicznych w kształceniu nauczycieli.

Rogi okładek lekko pozaginane, krawędzie delikatnie przetarte. Książka oddzielona od grzbietu, wewnatrz kilka starych pieczątek.

Zaczyński Władysław P. Uczenie się przez przeżywanie.

Okładki leciutko przetarte, przybrudzone i pozaginane w wielu miejscach. Boki książki lekko przybrudzone. Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela książki. Na kilkunastu kartkach notatki i podkreślenia tekstu wykonane ołówkiem.
 

Zając Antoni. Przemiany w edukacji. Nakład 300 egz.

Okładki delikatnie przybrudzone i pozaginane w kilku miejscach. Rogi kilku kartek pozaginane.

Zajda Konstanty, Lipina Stanisława. Wychowanie techniczne w przedszkolu.

Okładki lekko przybrudzone i przetarte z pozaginanymi rogami. Na stronie przedtytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. Druga kartka oddzielona od grzbietu. Książka rozłamana pomiędzy stronami 40/41.

Zawadzka Dorota. I ty możesz mieć super dziecko.

Okładki dość mocno przybrudzone z lekko pozaginanymi rogami. Książka rozłamana pomiędzy przednią okładką a pierwszą stroną. Kilka pierwszych kartek delikatnie przybrudzonych i pozaginanych.

Zborowski Jan. Nauka domowa ucznia szkoły średniej.

Okładki przetarte na rogach i krawędziach. Grzbiet książki wyblakły i przetarty. Na przedniej okładce numer i cyfra napisane długopisem. Na stronie tytułowej podpis pierwszego właściciela. Na stronie 4, 45 i 292 stare pieczątki pobiblioteczne.

Zborowski Jan. Nauka własna studenta.

Grzbiet lekko przetarty i pogięty. Rogi i krawędzie okładek poprzecierane. Przy przedniej okładce, wewnątrz widoczny klej. Tylna okładka lekko odkleja się od grzbietu (u dołu). Książka z różnych gatunków papieru.

Zgrychowa Irena, Bukowski Michał. Chore dziecko chce się bawić.

Twade okładki, lekko przybrudzone. Materiałowy grzbiet. Krawędzie okładek i rogi przetarte. Na przedniej okładce niewielki szlaczek zrobiony długopisem. Kwadratowa naklejka na pierwszej kartce oraz na stronie 2.