Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Carr Janet. Pomoc dziecku upośledzonemu.

Okładki bardzo mocno pozaginane i przetarte, boczna krawędź przedniej okładki naddarta (ok. 1 cm). Ubytki przy górnej krawędzi przedniej okładki. Brak strony tytułowej. Na stronie trzeciej autor i tytuł książki dopisany czarnym pisakiem + podpis poprzedniego właściciela książki wykonany niebieskim długopisem.

Chłopkiewicz Maria. Osobowość dzieci i młodzieży - rozwój i patologia.

Okładki oprawione w zieloną folię, podklejona taśmą po wewnętrznych stronach okładek. Wewnątrz książki żółte przebarwienia. Książka rozłamana pmiędzy stronami 2-3, 160-161 oraz 342-343. Na stronie tytułowej podpis wykonany niebieskim długopisem.

Czarniewicz Maria. Aktywność społeczna dziecka 12 - 14 - letniego.

Zagięty górny róg przedniej okładki, zagięta wzdłóż tylna okładka, podniszczona górna krawędź przedniej okładki przy grzbiecie, grzbiet lekko odkleja się od całości.

Dąbrowska Justyna. Bez stresu z dziećmi.

Okładki przybrudzone, na tylnej naklejka z kodem kreskowym. Na wewnętrznej stronie przedniej okładki zamazany zielonym mazakiem podpis poprzedniego właściciela.

Dąbrowski Aleksander. Praca - technika w klasach I - III: książka pomocnicza dla nauczyciela.

Książka oprawiona w przeźroczystą okładke spiętą spinaczami. Na stronie tytułowej pieczątka pobiblioteczna, numer "13661" wykonany niebieskim długopisem oraz na stronie 146 pieczątka pobiblioteczna.

Dąbrowski Zdzisław. Pedagogika opiekuńcza w zarysie 1 - 2.

Okładki obydwu tomów lekko przybrudzone i przetarte na krawędziach, dolne rogi pozaginane, boki książek przybrudzone. Na stronach 1 i 2 ślady korektora. W tomie drugim na dolnych rogach i przy dolnej krawędzi kilku kartek widoczne ślady zalania.

Dejnarowicz, Kruszewski, Kurdybacha, Mika, Muszyński, Okoń, Wujek. Kwartalnik Pedagogiczny 1 (55).

Lekko przybrudzone i poprzecierane przy krawędziach okładki. Na wewnętrznej części przedniej okładki pieczątka pobiblioteczna. Grzbiet przetarty na środku oraz na obydwu końcach.

Dejnarowicz, Kruszewski, Kurdybacha, Mika, Muszyński, Okoń, Wujek. Kwartalnik Pedagogiczny 2 (56).

Lekko przybrudzone i poprzecierane na krawędziach okładki. Grzbiet pogięty i przetarty na końcach.

Dejnarowicz, Lewowicki, Mika, Muszyński, Okoń, Wujek. Kwartalnik Pedagogiczny 3 (69).

Okładki przybrudzone i poprzecierane. Lekko przetarty grzbiet u góry i u dołu.

Demel Maciej. O wychowaniu zdrowotnym.

Okładki i boki książki delikatnie przybrudzone. Wewnątrz przedniej okładki i na pierwszej stronie pieczątki przedszkolne.

Dobson James. Rozmowy z rodzicami.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki (głównie przy krawędziach) z słabo widocznymi śladami po zagięciach. Delikatnie przybrudzone boki książki.

 

 

 

Doroszewska Janina. Pedagogika specjalna 1 - 2.

Tom 1: Podstawowe problemy teorii i praktyki. Tom 2: Podstawowe problemy teorii praktyki i rewalidacji poszczególnych odchyleń od normy.

Brak obwoluty. Okładki przebarwione i przybrudzone, na stronach tytułowych podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. W tomie pierwszym na przedniej okładce skreślenie wykonanen niebieskim długopisem, luźne kartki od strony 703 do 714, w tomie drugim przednia okładka oddzielona od grzbietu książki. Przybrudzone boki obu tomów.