Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Radwański Zbigniew, Panowicz - Lipska Janina. Zobowiązania - część szczegółowa.

Okładki minimalnie przybrudzone, lekko pozaginane na rogach. Na tylnej okładce nieaktualna naklejka z ceną. Przybrudzone boki książki i wewnętrzna strona tylnej okładki.

Radwański Zbigniew. Prawo cywilne - część ogólna.

Okładki lekko przybrudzone, miejscami pozaginane i wytarte na krawędziach. Na przedniej naklejka z starą ceną. Delikatnie przybrudzone boki książki. Na okładkach słabo widoczne ślady zarysowań.

Radwański Zbigniew. Prawo cywilne - część ogólna.

Okładki delikatnie przybrudzone, przebarwione przy krawędziach i pozaginane na rogach. U dołu tylnej okładki nieaktualna naklejka z ceną. Boki ksiażki przybrudzone, ze śladami zalania (również na kartkach przy górnej krawędzi i na rogach).

Rękas Agnieszka, Sroka Tomasz. Czy tylko sąd rozstrzygnie w sporze? Mediacja i sądownictwo polubowne. Zostałem pokrzywdzony przestępstwem.

W komplecie płyta CD. Minimalnie wytarte rogi okładek. Na ostatnie stronie trzy pieczątki różnych organizacji.

Rudnicki Stanisław. Komentarz do kodeksu cywilnego księga druga - Własność i inne prawa rzeczowe.

Na dwóch stronach pieczątka ex libris. Brak dolnego rogu kartki na stronie 239 (brak fragmentu tekstu).

Salwa Zbigniew. Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych.

Delikatnie wytarte okładki oraz ich krawędzie i rogi. Lekko przybrudzone boki książki. Fragmenty tekstu pozakreślane żółtym i różowym markerem.

Salwa Zbigniew. Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych.

Okładki delikatnie wytarte na krawędziach i rogach. Na tylnej okładce stara naklejka z ceną. Przednia okładka przy dolnej krawędzi grzbietu naddarta (ok. 1,5 cm). Boki książki lekko przybrudzone. Brak strony przedtytułowej i tytułowej.

Sawuła Robert, Żukowski Ludwik. Postępowanie administracyjne, egzekucyjne oraz postępowanie przed Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Okładki delikatnie przybrudzone i pozaginane w kilku miejscach. Boki książki lekko przybrudzone. Na kilkunastu stronach tekst podkreślony ołówkiem, długopisem i markerem.

Seidler, Groszyk, Pieniążek. Wprowadzenie do nauki o państwie i prawie.

Rogi okładek lekko wytarte i pozaginane. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Seweryński Michał, Hajn Zbigniew. Kodeks pracy.

Okładki lekko przybrudzone. Grzbiet ze śladami "zmięcia". Na tylnej okładce ślad po starej cenie książki. Na stronie tytułowej parafka poprzedniego właściciela wykonana niebieskim długopisem.

Skowrońska - Bocian Elżbieta. Prawo spadkowe.

Okładki lekko przybrudzone, wytarte na rogach i krawędziach. Fragmenty tekstu zakreślone żółtym markerem. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Smyczyński Tadeusz. Prawo rodzinne i opiekuńcze.

Okładki minimalnie przybrudzone, przetarte na rogach i krawędziach. Przybrudzone boki książki. Fragmenty tekstu zakreślone żółtym markerem.

Stepaniuk Mariusz. Aplikacja notarialna - pytania, odpowiedzi, tabele: Egzamin 2011.

Okładki delikatnie wytarte na krawędziach, minimalnie miejscami przybrudzone i z pozaginanymi rogami. Lekko przybrudzone boki książki. Fragmenty testów zakreślone ołówkiem.

Sutor Julian. Prawo dyplomatyczne i konsularne.

Okładki delikatnie wytarte na krawędziach i pozaginane w kilku miejscach. Na tylnej okładce stara cena książki. Górna krawędź grzbietu przetarta i naddarta (ok. 1 cm).

Szubert Wacław. Zarys prawa pracy.

Okładki przybrudzone, pozaginane i przetarte (mocniej na rogach i krawędziach). Wewnątrz książki podkreślenia wykonane ołówkiem i niebieskim długopisem. Przybrudzone boki książki.

Umowy o pracę, o dzieło, zlecenia.

Okładki leciutko przetarte, pozaginane na rogach.