Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Bukowski Władimir. I powraca wiatr...

Okładki lekko przetarte, na nich widoczne ślady zarysowań, pozaginane na rogach. Pozaginany dolny róg stron 397 - 400. Przybrudzone boki książki. 

Bukowski Władimir. I powraca wiatr...

Okładki przybrudzone i przetarte, na nich widoczne ślady zagięć oraz zarysowań. Na tylnej okładce stara metka z ceną.

Bullrich Silvina. Wspomnienia.

Okładki przybrudzone, przetarte na rogach i krawędziach. Niewielki ubytek (0,5 cm) górnego rogu przedniej okładki. Przybrudzone boki książki.

Bystrzycki Przemysław. Znak cichociemnych.

Okładki leciutko przybrudzone, na nich słabo widoczne ślady przetarć (głównie na rogach i krawędziach). Górne rogi kilku pierwszych kartek pozaginane oraz podziurkowane. Na stronie przedtytułowej liczby "210783" wykonane niebieskim długopisem. Leciutko przybrudzone boki książki.

Błażyński Zbigniew. Mówi Józef Światło - za kulisami bezpieki i partii 1940 - 1955.

Książka wydana w drugim obiegu tzw bibuła. Na tylnej okładce cyfra "7800" wykonana niebieskim długopisem.

Błoński Józef. Pamiętnik 1891 - 1939.

Obwoluta przybrudzona, przetarta głównie na rogach. Grzbiet naddarty na obydwu końcach (większe naddarcie na dole - 1 cm). Przybudzone boki książki.

Canetti Elias. Ocalony język.

Literatura austriacka.

Seria z Nike. Obwoluta mocno wytarta i ponaddzierana w kilku miejscach (do 1,5 cm). Na tylnej obwolucie pieczątka "Bonifikata 80%" i stara cena książki napisana długopisem. Na ostatniej stronie również pieczątka "Bonifikata 80%".

Carco Francis. Spotkania ze sobą.

Obwoluta mocno przybrudzona oraz przetarta (również na rogach i krawędziach). Na tylnej okładce źle wymazane notatki wykonane ołówkiem. Grzbiet książki oraz okładki po wewnętrznych stronach podklejone przezroczystą taśmą klejącą (spory ubytek grzbietu - 9 cm). Książka rozłamana w kilku miejscach. Na wewnętrznej stronie obwoluty tylnej okładki notatki wykonane niebieskim długopisem. Przybrudzone boki książki.

Casanova Giovanni Giacomo. Pamiętniki 1 - 2.

Okładki obydwu tomów przybrudzone, na nich widoczne ślady zagięć i przetarć (głównie na rogach i krawędziach). Leciutko przybrudzone boki książek.
 

Caylus Marthe. Wspomnienia.

Obwoluta delikatnie przybrudzona, wytarta przy krawędziach.

Caylus Marthe. Wspomnienia.

Okładki przybrudzone, przetarte na grzbiecie i przy krawędziach z widocznymi śladami po zagięciach oraz pozaginanymi rogami.

Cea Robert. Glina.

Okładki przetarte (również na krawędziach), rogi okładek oraz kilku przednich kartek pozaginane. Na tylnej okładce stara metka z ceną. Grzbiet z pionowym zagięciem. Przybrudzone boki książki.

Cellini Benvenuto. Benvenuta Celliniego żywot własny spisany przez niego samego.

Książka wydana w drugi obiegu, tzw. bibuła.
Okłądki przybrudzone, na nich widoczne ślady zagięc i przetarć (głównie na krawędziach i  rogach). Grzbiet z pionowym zagięciem, naddarty na obydwu końcach (większe naddarcie na górze - 1 cm). Wszystkie kartki nierówno przycięte introligatorsko. Dolne rogi kilku ostatnich kartek pozaginane.

Chagall Bella. Płonące świece.

Okładki mocno pobrudzone, poplamione i poprzecierane na rogach i krawędziach. Tylna okładka z drobnymi wgnieceniami, pionowym załamaniem i naklejoną nieaktualną ceną. Grzbiet przybrudzony i poprzecierany na obydwu końcach. Rogi okładek i kartek pozaginane. Przybrudzone boki książki oraz początkowe i końcowe kartki.

Chajn Leon. Kiedy Lublin był Warszawą.

Brak obwoluty, delikatnie przybrudzone okładki i boki książki.

Chandler Raymond. Mówi Chandler.

Obwoluta przetarta głównie na rogach i krawędziach. Na przedniej okładce naddarcie (2 cm). Przybrudzony górny i dolny bok książki.