Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Druon Maurice. Królowie Przeklęci - Wilczyca z Francji tom 5.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na dolnym końcu grzbietu 0.5 cm naddarcie. Delikatnie przybrudzone boki książki.
Seria: Z klepsydrą

Druon Maurice. Królowie przeklęci tom 1: Król z żelaza.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Ostatnia kartka naddarta przy dolnej krawędzi grzbietu 2 cm. Delikatnie przybrudzone boki książki.
Seria: Z klepsydrą

Druon Maurice. Królowie Przeklęci tom 3: Trucizna królewska.

Okładki przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na pierwszej i ostatniej stronie żółte przebarwienia. Delikatnie przybrudzone boki książki.
Seria: Z klepsydrą

Druon Maurice. Królowie Przeklęci tom 3: Trucizna królewska.

Okładki mocno przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Książka wewnątrz rozłamana w kilku miejscach. Boki skiążki przybrudzone.
Seria: Z klepsydrą

Druon Maurice. Królowie Przeklęci tom 4: Prawo Mężczyzn.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami.  Delikatnie przybrudzone boki książki.
Seria: Z klepsydrą

Druon Maurice. Królowie przeklęci tom 6: Lew i lilie.

Okładki mocno przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Książka rozłamana pomiędzy stronami 302 - 303. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Druon Maurice. Królowie przeklęci tom 7: Kiedy król gubi kraj.

Okładki przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Wewnątrz książki i na górnym boku ślady po zalaniu.

Druon Maurice. Królowie przeklęci tom II: Zamordowana królowa.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na dolnym końcu grzbietu 5 cm naddarcie. Strona przedtytułowa i tytułowa naddarte przy krawędziach ( na górze 1,5 cm, na dole 5 cm). Wewnątrz kilka kartek ponaddzieranych przy krawędziach (na górze i na dole po 2 cm). Boki książki mocno przybrudzone.

Druon Maurice. Królowie przeklęci tom II: Zamordowana królowa.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na obydwu końcach grzbietu naddarcia (na górze 3 cm, na dole 4 cm). Strona przedtytułowa naddarta przy krawędzi grzbietu (na górze 2 cm, na dole 8,5 cm). Wewnątrz książka ślady po zalaniu oraz książka pęknięta pomiędzy stronami 30 - 31. Boki książki przybrudzone.

Druon Maurice. Królowie przeklęci tom VI - Lew i lilie.

Okładki przetarte (mocniej przy krawędziach i na grzbiecie) z lekko pozaginanymi rogami.

Druon Maurice. Królowie przeklęci: Król z żelaza, Zamordowana królowa, Trucizna królewska, Prawo mężczyzn, Wilczyca z Francji, Lew i lilie, Kiedy król gubi kraj.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Tom I, II, IV, V rozłamany w kilku miejscach. W tomie I na stronie przedtytułowej przy górnej krawędzi parafka poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopsem. Delikatnie przybrudzone boki książek.
Seria: Z klepsydrą

Druon Maurice. Królowie przeklęci: Król z żelaza, Zamordowana królowa, Trucizna królewska, Prawo mężczyzn, Wilczyca z Francji, Lew i lilie.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. W tomie IV na stronie przedtytułowej i tytułowej podpis poprzedniego właściciela książki wykonany niebieskim długopisem. Strona przedtytułiowa naddarta przy dolnej krawędzi grzbietu (4 cm). Książka wewnątrz rozłamana w kilku miejscach oraz żółte przebarwienia na kilku kartkach. W tomie I na górnym i prawym boku książki ślady po zalaniu. Delikatnie przybrudzone boki książek.

du Gard Roger Martin. Jan Barois.

Obwoluta przybrudzona, przetarta i ponaddzierana przy krawędziach do 1 cm. Książka rozłamana pomiędzy stronami 32 - 33. Przybrudzony górny bok książki.
Seria: Nike

du Gard Roger Martin. Rodzina Thibault 1-4.

Okładki przybrudzone, przebarwione, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Tom III i IV wewnątrz rozłamany w kilku miejscach. W tomie IV na tylnej okładce i kilku ostatnich kartach ślad po zalaniu. Lekko przybrudzone boki książek.

Dugain Marc. Klątwa Edgara.

Okładki przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na tylnej okładce metka ze starą ceną. Wewnątrz książki żółte przebarwienia oraz ślady po zalaniu.

Duhamel Georges. Krzyk z głębokości.

Obwoluta przetarta przy krawędziach i na grzbiecie. Delikatnie przybrudzony górny bok książki.
Seria: Nike

Duhamel Georges. Krzyk z głębokości.

Obwoluta przetarta i ponaddzierana przy krawędziach ( do 1 cm). Delikatnie przybrudzone boki książki.
Seria: Nike

Duhamel Georges. Krzyk z głębokości.

Brak obwoluty. Okładki przybrudzone i przetarte. Na pierwszej stronie dedykacja poprzedniego właściciela wykonana niebieskim długopisem. Delikatnie przybrudzony górny bok książki.
Seria: Nike

Duhamel Georges. Życie Salavina. Tom 1: Zwierzenia o północy, Dwaj mężczyźni, Dziennik Salavina. Tom 2: Klub z ulicy Des Lyonnais, Zawsze taki sam.

Brak obwoluty. Mocno przybrudzone okładki i górny bok książek. W tomie II pierwsza kartka przetarta i ponaddzierana przy krawędziach do 1 cm. Brak strony przedtytułowej i tytułowej oraz stare pieczątki i naklejki pobiblioteczne.
Seria: Powieści XX wieku