Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Folco Michel. Z woli boskiej i katowskiej.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na tylnej okładce stara metka z ceną. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Folco Michel. Z woli boskiej i katowskiej.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Pierwsza i ostatnia kartka przebarwione. Górny i prawy bok książki przybrudzone.

France Anatol. Bunt aniołów.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami.

France Anatol. Czerwona lilia.

Brak obwoluty. Okładki i boki książki mocno przybrudzone. Książka rozłamana pomiędzy stronami 240 - 241. Ostatnia strona popisana niebieskim i czerwonym długopisem. Na kilku pierwszych kartkach przy górnej krawędzi słabo widoczny ślad po zalaniu.
Seria: Nike

France Anatol. Gospoda pod Królową Gęsią Nóżką, Poglądy Księdza Hieronima Coignarda.

Delikatnie przybrudzone okładki i boki książki.
Seria: Biblioteka Klasyki Polskiej i Obcej

France Anatol. Gospoda pod królową Gęsią Nóżką.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na krawędziach okładek liczne naddarcia (do 0.5 cm). Na dolnym końcu grzbietu 2.5 cm naddarcie. Grzbiet okładek oddzielony od grzbietu książki. Boki książki delikatnie przybrudzone oraz nierówno przycięte introligatorsko.

France Anatol. Gospoda pod królową Gęsią Nóżką.

Okładki mocno przybrudzone, przebarwione i przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na krawędziach okładek liczne naddarcia (do 1 cm). Na dolnym końcu grzbietu 2 cm naddarcie. Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. Kilka kartek przy górnej krawędzi nie rozcięte introligatorsko. Boki książki przybrudzone i nierówno przycięte introligatorsko.

France Anatol. Gospoda pod królową Gęsią Nóżką.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na dolnym końcu grzbietu 1.5 cm naddarcie. Boki książki przybrudzone.

France Anatol. Historia komiczna.

Obwoluta przybrudzona i przetarta na krawędziach i na rogach. Delikatnie przybrudzone boki książki.
Seria: Nike

France Anatol. Historia komiczna.

Obwoluta przybrudzona i przetarta na krawędziach i na rogach. Na górnym końcu grzbietu 1 cm naddarcie. Wewnątrz książki stare pieczątki i numery pobiblioteczne. Delikatnie przybrudzone boki książki.
Seria: Nike

France Anatol. Historia współczesna - W cieniu wiązów, manekin trzcinowy, Pierścień z ametystem, Pan Bergeret w Paryżu.

Brak obwoluty. Okładki i boki książki mocno przybrudzone. Na prawym dolnym rogu książki słabo widoczny ślad po zalaniu. Książka częściowo rozłamana pomiędzy tylną okładką a sąsiednią kartką.

France Anatol. Historia współczesna - W cieniu wiązów, manekin trzcinowy, Pierścień z ametystem, Pan Bergeret w Paryżu.

Brak obwoluty. Okładki mocno przybrudzone. Na tylnej okładce stara pieczątka poprzedniego właściciela oraz ślad po zalaniu. Książka wewnątrz pęknięta przy górnej krawędzi pomiędzy przednią okładką a sąsiednią kartką (3cm). Na stronie przedtytułowej pieczątka poprzedniego właściciela. Delikatnie przybrudzone boki książki.

France Anatol. Historia współczesna. Tom 1: W cieniu wiązów.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie. Przy górnej krawędzi tylnej okładki i grzbietu ubytek 1 cm. Delikatnie przybrudzone boki książki.

France Anatol. Historia współczesna. Tom 3: Pierścień z ametystem.

Okładki przybrudzone, przebarwione, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na krawędziach okładek liczne naddarcia (do 0.5 cm). Na stronie przedtytułowej dedykacja poprzedniego właściciela książki wykonana zielonym długopisem. Boki książki nierówno przycięte introligatorsko.

France Anatol. Historia współczesna. Tom IV: Pan Bergeret w Paryżu.

Okładki mocno przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na okładkach i wewnątrz książki żółte przebarwienia. Boki książki przybrudzone i nierówno przycięte introligatorsko.

France Anatol. Nieskazitelni sędziowie i inne opowieści.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na krawędziach okładek liczne naddarcia (do 2.5 cm). Boki książki przybrudzone oraz nierówno przycięte introligatorsko.
Seria: Biblioteka Szpilek

France Anatol. Tais.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na obydwu końcach grzbietu naddarcia (po 1 cm). Wewnątrz książki pieczątki poprzedniego właściciela oraz na kilku kartkach przebarwienia. Delikatnie przybrudzone boki książki.