Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

France Anatol. Zbrodnia Sylwestra Bonnard.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na krawędziach okładek liczne naddarcia (do 1,5 cm). Książka pęknięta pomiędzy przednią okładką a sąsiednią kartką. Kilka kartek przy górnej krawędzi nierozciętych introligatorsko. Boki książki przybrudzone oraz nierówno przycięte introligatorsko.

France Anatol. Zbrodnia Sylwestra Bonnard.

Okładki mocno przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na dolnym końcu grzbietu 1.5 cm naddarcie. Boki książki przybrudzone.

France Anatol. Zbrodnia Sylwestra Bonnard.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na ostatniej stronie stara pieczątka poprzedniego właściciela książki.
Seria: Z kolibrem

Fromentin Eugene. Dominik.

Obwoluta przybrudzona i przetarta, głównie przy krawędziach. Przybrudzone boki książki.

Gallet Louis. Kapitan Czart - przygody Cyrana de Bergerac.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Gallet Louis. Kapitan Czart - przygody Cyrana de Bergerac.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Książka rozłamana w kilku miejscach. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Gallet Ludwik. Kapitan Czart - przygody Cyrana de Bergerac.

Przetarte rogi i krawędzie okładek, boki książki przybrudzone.

Gamarra Pierre. Płomienny dom.

Lekko przetarte okładki książki. Na ostatniej stronie mała pieczątka.

Gamarra Pierre. Płomienny dom.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Delikatnie przybrudzone boki książki.
Seria: Klub Interesującej Książki

Gandon Yves. Jacquette w dniach grozy.

Obwoluta przybrudzona, na krawędziach wytarta i miejscami ponaddzierana (do 0.5 cm). Minimalnie przybrudzone boki książki.

Gary Romain (Emile Ajar). Biały pies.

Okładki pozaginane, przetarte przy krawędziach. Po wewnętrznej stronie tylnej okładki mazaki wykonane długopisem. Boki lekko przybrudzone.

Gary Romain (Emile Ajar). Korzenie nieba.

Okładki lekko przybrudzone, wytarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Grzbiet przybrudzony i ponaddzierany na obydwu końcach (po 1 cm). Naddarta boczna krawędź kartek od strony 331 do 348. Częściowo odklejony od książki dolny koniec grzbietu. Lekko przybrudzony górny bok książki.

Gary Romain (Emile Ajar). Lęki króla Salomona.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na dolnym końcu grzbietu 1 cm naddarcie. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Gary Romain (Emile Ajar). Obietnica poranka.

Obwoluta przybrudzona, przetarta przy krawędziach i na rogach. Delikatnie przybrudzone boki książki.
Seria Nike.

Gary Romain (Emile Ajar). Obietnica poranka.

Obwoluta przybrudzona, przetarta przy krawędziach i na rogach. Na krawędziach obwoluty liczne naddarcia (do 2 cm). Książka rozłamana pomiędzy stronami 482 - 483. Delikatnie przybrudzony górny bok książki.
Seria: Nike

Gary Romain (Emile Ajar). Życie przed sobą.

Okładki przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Gary Romain. Lęki króla Salomona.

Okładki przetarte przy krawędziach i na rogach. Na tylnej okładce metka ze starą ceną. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Gary Romain. Obietnica poranka.

Obwoluta przybrudzona, przetarta przy krawędziach i na rogach. Przednia obwoluta ponaddzierana przy górnej krawędzi do 1 cm oraz popisana niebieskim długopisem. Na pierwszej stronie przy dolnej krawędzi żółte przebarwienia.
Seria: Kolekcja Gazety Wybroczej
 

Gaude Laurent. Słońce Scortów.

Książka w dobrym stanie.