Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Gomez - Acros Agustin. Anna Nie.

Obwoluta lekko wytarta - głównie na rogach i krawędziach. Minimalnie przybrudzony górny bok książki.

Gomez - Acros Agustin. Anna Nie.

Obwoluta przybrudzona i przetarta przy krawędziach i rogach z pozaginanymi rogami. Brak strony przedtytułowej.

Goncourt Edmond i Jules. Herminia Lacerteux.

Obwoluta lekko przybrudzona a jej krawędzie wytarte. Drobne naddarcia na obydwu końcach grzbietu obwoluty. Minimalnie przybrudzony górny bok ksiażki.

Goncourt Edmond i Jules. Herminia Lacerteux.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Goncourt Edmund. Bracia Zemganno.

Delikatnie przybrudzone okładki i boki książki.
Seria: Retro

Gourmont Remy. Sykstyna - romans z życia cerebralnego.

Obwoluta przybrudzona, przetarta przy krawędziach i na rogach. Delikatnie przybrudzone boki książki.
Seria: Retro

Green Julien. Gdybym był Tobą...

Obwoluta przybrudzona, przetarta na krawędziach i rogach, naddarta z tyłu przy górnej krawędzi oraz przy grzbiecie (do 1.5 cm). Przednia okładka naddarta przy dolnej części grzbietu (1 cm). Boki ksiażki przybrudzone, książka w przedniej części odklejona od grzbietu. Na stronie 2 przekreślona pieczątka pobiblioteczna oraz numery "1121" i "1269" napisane niebieskim długopisem. Przybrudzone boki książki.

Green Julien. Tysiąc dróg stoi otworem.

Okładki lekko przybrudzone, wytarte i pozaginane na rogach. U dołu tylnej okładki stara pieczątka z bonifikatą (podobnie na ostatniej stronie) oraz dopisana długopisem cyfra "34". Lekko przybrudzony górny bok książki.

Haddad Hubert. Teoria niegrzecznej dziewczynki.

Okładki z delikatnie poprzecieranymi krawędziami, na nich słabo widoczne zagięcia.

Huenermann Wilhelm. Mojżeszowe tablice - opowiadania dla młodzieży na temat Dekalogu.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na krawędziach okładek liczne naddarcia (do 0.5 cm). Na tylnej okładce brak prawego dolnego rogu. Książka pęknięta pomiędzy stroną przedtytułową a tytułową. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Hugo Wiktor. Bug - Jargal.

Brak obwoluty, okładki i boki książki przybrudzone. Na trzech pierwszych stronach podpis poprzedniego właściciela wykonany piórem, na tylnej okładce wewnątrz pieczątka.

Hugo Wiktor. Bug - Jargal.

Okładki przybrudzone, wytarte przy krawędziach i pozaginane na rogach. Dwa, drobne przetarcia u góry przedniej okładki. Grzbiet wytarty, naderwany na obydwu końcach (po 1.5 cm). Zagięta boczna krawędź kartki o stronach 107/108. Naddarta 1 cm boczna krawędź ostatniej kartki. Lekko przybrudzone boki książki.

Hugo Wiktor. Człowiek śmiechu - dwa tomy.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na krawędziach okładek liczne naddarcia (do 1.5 cm). W tomie 1 na stronie tytułowej, w tomie 2 na stronie przedtytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany zielonym długopisem. Wewnątrz książki rozłamane w kilku miejscach. Boki książek przybrudzone oraz nierówno przycięte introligatorsko.

Hugo Wiktor. Człowiek śmiechu 1 - 2.

Obwoluta przybrudzona i przetarta przy krawędziach i na rogach. W tomie 1 na krawędziach obwoluty liczne naddarcia (do 1.5 cm). Wewnątrz książki w prawym dolnym rogu ślad po zalaniu oraz na stronie przedtytułowej dedykacja poprzedniego właściciela wykonana niebieskim długopisem. Delikatnie przybrudzone boki książek.

Hugo Wiktor. Człowiek śmiechu 1 - 2.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. W tomie 1 na obydwu końcach grzbietu naddarcia (na górze 2 cm, na dole 2.5 cm). W tomie 2 na dolnym końcu grzbietu 1 cm ubytek, oraz wewnątrz książka pęknięta pomiędzy przednią okładką a sąsiednią kartką. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Hugo Wiktor. Człowiek śmiechu 1 - 2.

Obwoluta przybrudzona i przetarta przy krawędziach i na rogach. Na krawędziach i grzbiecie obwoluty liczne naddarcia (do 6 cm). W tomie 2 strona przedtytułowa naddarta przy górnej krawędzi 3 cm. Delikatnie przybrudzone boki książek.