Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Hugo Wiktor. Człowiek śmiechu 1 - 2.

Obwoluta mocno przybrudzona i przetarta przy krawędziach i na rogach. W tomie 1 na dolnym końcu grzbietu 4 cm ubytek, w tomie 2 na obydwu końcach grzbietu ubytek po 1 cm. Na krawędziach obwoluty liczne naddarcia (do 12 cm). W tomie 2 prawa krawędź obwoluty podklejona przeźroczystą taśmą klejącą wzdłuż oraz brak wewnętrznej części tylnej obwoluty. W tomie 1 odcięty prawy górny róg strony przedtytułowej (9cm x 7cm), na kilku pierwszych kartkach naddarcie przy prawej krawędzi 2cm). Boki książek przybrudzone.

Hugo Wiktor. Człowiek śmiechu.

Obwoluta przybrudzona i przetarta przy krawędziach i na rogach. Na tylnej okładce dwie stare metki z ceną i słabo widoczny ślad po zalaniu. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Hugo Wiktor. Dzwonnik z Notre - Dame.

Okładki przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami, na tylnej stara metka z ceną.

Hugo Wiktor. Dzwonnik z Notre Dame 1- 2.

Okładki przybrudzone, na krawędziach pogięte i ponaddzierane. Poprzedzierane i z ubytkami grzbiety w obydwu tomach. Kartki nierówno porozcinane przy krawędziach. W tomie II większość kartek luzem - prawie całkowity rozpad książki. Drobny podpis imienny na stronach tytułowych w obydwu książkach. Ogólnie książki w złym stanie, zwłaszcza tom II w fatalnym stanie.

Hugo Wiktor. Gavroche.

Okładki pobrudzone, wyblakłe, przetarte (głownie przednia). Tylna okładka poplamiona.

Hugo Wiktor. Gavroche.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na stronie przedtytułowej przy dolnej krawędzi parafka poprzedniego właściciela wykonana czarnym długopisem. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Hugo Wiktor. Katedra Marii Panny w Paryżu

Delikatnie przybrudzone boki książki.

Hugo Wiktor. Katedra Marii Panny w Paryżu

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Wewnątrz książki przy dolnej krawędzi kartki pofalowane w wyniku zalania. Boki książki przybrudzone ze śladami po zalaniu.

Hugo Wiktor. Katedra Marii Panny w Paryżu - dwa tomy.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. W tomie 1 przednia okładka naddarta przy górnej krawędzi grzbietu 1 cm. Na kilku pierwszych i ostatnich kartkach żółte przebarwienia. Boki książek przybrudzone.
Seria: Z kolibrem

Hugo Wiktor. Katedra Marii Panny w Paryżu 1-2.

Boki książek delikatnie przybrudzone.

Hugo Wiktor. Katedra Marii Panny w Paryżu 1-2.

Odładki delikatnie przybrudzone i przetarte przy krawędziach. W tomie 2 książka rozłamana pomiędzy stronami 330 - 331. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Hugo Wiktor. Katedra Marii Panny w Paryżu 1-2.

Brak obwoluty. Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na dolnym końcu grzbietu 1.5 cm naddarcie. W tomie 1 na stronie przedtytułowej dedykacja poprzedniego właściciela wykonana niebieskim długopisem. W tomie 2 na pierwszej i ostatniej stronie ślady po taśmie oraz książka pęknięta pomiędzy tylną okładką a sąsiednią kartką. Boki książek przybrudzone.
 

Hugo Wiktor. Katedra Marii Panny w Paryżu 1-2.

Obwoluta przetarta przy krawędziach i na rogach. W obydwu tomach na stronie przedtytułowej pieczątka poprzedniego właściciela. Delikatnie przybrudzone boki książek.

Hugo Wiktor. Kozeta.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Wewnątrz żółte przebarwienia. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Hugo Wiktor. Kozeta.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Hugo Wiktor. Nędznicy 1 - 2.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. W tomie 1 na obydwu końcach grzbietu naddarcia (po 1 cm). Wewnątrz książka rozłamana w kilku miejscach, kartki pofalowane w wyniku zalania. Boki książek przybrudzone.

Hugo Wiktor. Nędznicy 1 - 2.

Okładki przybrudzone, przebarwione (grzbiety), przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na grzbietach okładek ślady po zalaniu. Delikatnie przybrudzone boki książek.

Hugo Wiktor. Nędznicy 1-4.

W tomie 1,3,4 wewnątrz kilka kartek przebarwionych. Delikatnie przybrudzone boki książek.
Seria: Biblioteka Klasyki Polskiej i Obcej

Hugo Wiktor. Nędznicy 1-4.

Delikatnie przybrudzone okładki i boki książek. Tomy 1, 2, 4 wewnątrz rozłamane w kilku miejscach. W tomie 3 na kilku ostatnich kartkach żółte przebarwienia. Delikatnie przybrudzone boki książek.
Seria: Biblioteka Klasyki Polskiej i Obcej

Hugo Wiktor. Nędznicy 1-4.

Obwoluty przybrudzone i przetarte przy krawędziach i na rogach. Przednia obwoluta tomu I naddarta przy górnej krawędzi 3,5 cm. W tomie II i IV na pierwszej stronie oraz w tomi III na stronie przedtytułowej pieczątki poprzedniego właściciela książki oraz numery wykonane niebieskim długopisem. Delikatnie przybrudzone boki książki.