Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Hugo Wiktor. Nędznicy 1-4.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na obydwu końcach grzbietu naddarcia (na górze 1,5  cm, na dole 4 cm). Tom I wewnątrz rozłamany w kilku miejscach.

Hugo Wiktor. Nędznicy 1-4.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. W tomie I wewnątrz w prawym dolnym rogu i na boku książki widoczne ślady po zalaniu. Tom II wewnątrz rozłamany w kilku miejscach, ostatnia kartka luźna. Delikatnie przybrudzone boki książek.

Hugo Wiktor. Ostatni dzień skazańca. Kuba Golec.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na tylnej okładce przy górnej krawędzi mocne przetarcie.

Hugo Wiktor. Pracownicy morza.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Wewnątrz książki stare pieczątki pobiblioteczne i numery wykonane niebieskim długopisem, żółte przebarwienia oraz ślady po zalaniu. Boki książki przybrudzone.

Hugo Wiktor. Pracownicy morza.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na obydwu końcach grzbietu naddarcia (na górze 2 cm, na dole 4 cm). Na krawędziach okładek liczne naddarcia (do 2 cm). Wewnątrz książki rozłamania w kilku miejscach oraz stare pieczątki szkolne i numery wykonane niebieskim długopisem. Boki książki mocno przybrudzone.

Hugo Wiktor. Pracownicy morza.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Książka wewnątrz rozłamana w kilku miejscach. Boki książki przybrudzone.

Hugo Wiktor. Ren.

Obwoluta lekko przetarta. Tylna okładka podrapana. Grzbiet wyblakły, w dolnej części poplamiony i poszarpany (1 cm).

Hugo Wiktor. Rok 1793.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach, ponaddzierane (1 cm). Przednia okładka i cztery pierwsze strony oddzielone od grzbietu. Strona przedtytułowa i tytułowa naddarte przy dolnej krawędzi (1 cm), na tytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany długopisem. Strony 89-92 ponaddzierane przy bocznej krawędzi (1 cm). Wewnątrz kilka starych pieczątek pobibliotecznych. Kartki nierówno przycięte introligatorsko.

Hugo Wiktor. Rok 93.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach z kilkoma śladami po zagięciach.

Hugo Wiktor. Wyprawa Gilliatta (Pracownicy morza).

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na obydwu końcach grzbietu ubytek (na górze 1 cm, na dole 2 cm). Na wewnętrznej stronie przedniej okładki i na ostatniej stronie podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. Na str 2 napis wykonany niebieskim długopisem. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Hugo Wiktor. Wyprawa Gilliatta (Pracownicy morza).

Okładki przybrudzone, mocno przetarte przy krawędziach i na rogach. Na tylnej okładce ślady po zalaniu. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Huston Nancy. Znamię.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na tylnej okładce metka ze starą ceną. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Jacq Christian. Czarny faraon.

Na okładkach kilka śladów po zagięciach, wytarte rogi okładek.

Jacq Christian. Królowa Słońce.

Lekko przybrudzone boki książki.

Jacq Christian. Mozart tom 1 - Wielki Czarodziej, Syn Światła.

Rogi okładek lekko wytarte i ze śladami po zagięciach. Boki książki przybrudzone. Ostatnia kartka sklejona z wewnętrzną części tylnej okładki. Na kilkunastu pierwszych kartkach delikatne pofalowanie - ślad po zawilgoceniu.

Jacq Christian. Ostatnia świątynia.

Lekko przybrudzone okładki i boki książki. Na tylnej okładce naklejona stara cena.

Jacq Christian. Ramzes 1 - 5: Syn światłości, Świątynia milionów lat, Bitwa pod Kadesz, Wielka pani Abu Simbel, Pod akacją zachodu.

Na okładkach słabo widoczne zarysowania. Książka pęknięta w tomie 4  pomiędzy stroną przedtytułową a tytułową, w tomie 5 pomiędzy stronami 318 - 319. Delikatnie przybrudzone boki książek.

Jacq Christian. Ramzes. Tom 2: Świątynia milionów lat.

Delikatnie przybrudzone okładki i boki książki.