Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Balzac Honoriusz. Komedia ludzka tom 6: Pułkownik Chabert. Msza Ateusza. Kuratela. Kontrakt ślubny. Drugie studium kobiety.

Brak obwoluty. Okładki, boki książki, strona tytułowa i wewnętrzne strony okładek poplamione i przybrudzone.

Balzac Honoriusz. Komedia ludzka: Honoryna i drugie studjum kobiety.

Książka oprawiona introligatorsko. Okładki poplamione i przybrudzone. Książka rozłamana pomiędzy stronami 16/17, 32/33, 160/161. Wewnątrz książki nieliczne przybrudzenia i podkreślenia wykonane ołówkiem. Na wewnętrznej stronie tylnej okładki obliczenia wykonane ołówkiem.

Balzac Honoriusz. Komedia ludzka: Modesta Mignon, Pierwsze kroki, Albert Savarus.

Brak obwoluty. Delikatnie przybrudzone okładki i boki książki. Brak dolnej części pierwszej kartki (ok 4,5 cm). Książka pęknięta pomiędzy stronami 384 - 385.

Balzac Honoriusz. Komedia ludzka: Modesta Mignon, Pierwsze kroki, Albert Savarus.

Brak obwoluty. Delikatnie przybrudzone okładki i boki książki. Przy górnej krawędzi przedniej okładki i grzbietu słabo widoczny ślad po zalaniu. Na tylnej okładce cyfra "I5" wykonana czarnym długopisem.

Balzac Honoriusz. Komedia ludzka: Pułkownik Chabert, Msza Ateusza, Kuratela, Kontrakt ślubny, Drugie studium kobiety.

Obwoluta przybrudzona, ponaddzierana przy krawędziach do 2 cm. Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. Książka rozłamana pomiędzy stronami 32 - 33. Boki książki lekko przybrudzone.

 

Balzac Honoriusz. Komedia ludzka: Urszula Mirouet. Eugenia Grandet.

Brak obwoluty. Delikatnie przybrudzony górny bok książki.

Balzac Honoriusz. Krzywe zwierciadło historii współczesnej.

Brak obwoluty. Delikatnie przybrudzone okładki i boki książki. Rogi okładek lekko przetarte. Wewnątrz książka pęknieta w kilku miejscach oraz kilka pierwszych kartek oddzielonych od grzbietu książki trzymające się razem.

Balzac Honoriusz. Kuratela.

Okładki przybrudzone, na krawędziach mocno wytarte, ponaddzierane, a miejscami z drobnymi ubytkami. Urwany lewy, górny koniec grzbietu oraz część przedniej okładki. Nierówno porozcinane i uszkodzone krawędzie kartek. Lekko przybrudzone boki książki.

Balzac Honoriusz. Kuzynka Bietka.

Brak obwoluty. Książka oprawiona w przeźroczystą folie przyklejoną taśmą klejącą po wewnętrznej stronie okłądek. Brak strony przedtytułowej i ostatniej kartki. Wewnątrz książka popisana ołówkiem. Boki książki przybrudzone i przebarwione.

Balzac Honoriusz. Lilia w dolinie.

Okładki lekko przybrudzone na nich widoczne ślady po zagięciach. Na tylnej okładce ślad po metce cenowej. Na dwóch pierwszych kartkach i na prawym boku książki ślady po zalaniu.

Balzac Honoriusz. Ojciec Goriot.

Delikatnie przetarte okładki przy krawędziach i na grzbiecie, na przedniej brakujący fragment u dołu na rogu ok. 4 cm. Kilkanaście karek zagiętych w prawym, górym rogu.

Balzac Honoriusz. Ojciec Goriot.

Delikatnie przybrudzone okładki z pozaginanymi rogami (zagięcia przechodzą na kilkanaście pierwszych kartek), na ostatniej stronie napis wykonany czerwonym długopisem. Na kilkanastu pierwszych i ostatnich kartkach żółe przebarwienia. Boki książki przybrudzone.

Balzac Honoriusz. Ojciec Goriot.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami.
Seria: Z Delfinem

Balzac Honoriusz. Ojciec Goriot.

Okładki mocno przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Przednia okładka naddarta przy górnej i dolnę krawędzi grzbietu (po 1 cm). Wewnątrz książki żółte przebarwienia. Delikatnie przybrudzone boki książki.
Seria: Z Delfinem

Balzac Honoriusz. Ojciec Goriot.

Delikatnie przetarte okładki przy krawędziach i na grzbiecie z lekko pozaginanymi rogami. Na tylnej okładce przy górnej krawędzi grzbietu naddracie (2,5 cm).

Balzac Honoriusz. Opowiastki jurne.

Okładki delikatnie przybrudzone, lekko wytarte na krawędziach i przy grzbiecie. Drobne zagięcia na rogach okładek.

Balzac Honoriusz. Opowiastki jurne.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Strona przedtytułowa delikatnie popisana czerwoną kredką.

Balzac Honoriusz. Ostatnie wcielenie Vautrina.

Okładki przybrudzone, przetarte i pozaginane. Naddarta dolna część przedniej okładki (podobnie pierwsza kartka) na łączeniu z grzbietem, około 6 cm. Grzbiet przybrudzony i z drobnym (1 cm) ubytkiem na dolnym końcu. Na dwóch początkowych stronach zaznaczenia w tekście wykonane kredką. Lekko przybrudzone boki książki.

Balzac Honoriusz. Pułkownik Chabert.

Okładki przebarwione, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na krawędziach okładek liczne naddarcia (do 1 cm). W dolnej części książki słabo widoczne ślady po zalaniu. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Balzac Honoriusz. Stracone złudzenia.

Okładki przybrudzone, wytarte przy krawędziach (z drobnymi naddarciami), lekko pozaginane na rogach. Grzbiet przybrudzony, w dużej części przedarty i odklejony od książki. Rozdarcie (3 cm) na przedniej okładce przy grzbiecie. Kartki nierówno porozcinane przy krawędziach. Okładki miejscami odklejone od książki. Lekko przybrudzone boki książki i strona przedtytułowa. Ogólnie książka w nienajlepszym stanie.