Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Balzac Honoriusz. Szuanie czyli Bretania w roku 1779.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Przednia obwoluta naddarta przy krawędzi grzbietu (od góry 9 cm od dołu 2 cm). Na obydwu końcach grzbietu naddarcia (po 1 cm). Książka rozłamana pomiędzy stronami 128 - 129. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Balzac Honoriusz. Szuanie czyli Bretania w roku 1799.

Przybrudzone boki książki, na pierwszej stronie podpis poprzedniego właściciela.

Balzac Honoriusz. Wielki człowiek z prowincji w Paryżu.

Brak obwoluty. Delikatnie przybrudzone okładki.
Seria: Biblioteka Klasyki Polskiej i Obcej

Balzac Honoriusz. Wielki człowiek z prowincji w Paryżu.

Brak obwoluty. Mocno przybrudzone okładki. Na stronie przedtytułowej podpis poprzedniego właściciela książki wykonany niebieskim długopisem. Na kilku kartkach zagięty prawy dolny róg.
Seria: Biblioteka Klasyki Polskiej i Obcej

Balzac. Dzieła wybrane.

Brak obwoluty. Delikatnie przybrudzone okładki i boki książki. Książka pęknięta w kilku mijescach.

Balzac. Dzieła wybrane.

Brak obwoluty. Mocno przybrudzone okładki i przetarte przy krawędziach i rogach. Książka rozłamana w kilku miejscach. Mocno przybrudzone boki książki.

Balzac. Dzieła wybrane.

Brak obwoluty. Okładki mocno przybrudzone, przebarwione i przetarte przy krawędziach i rogach. Książka pęknięta w kilku miejscach. Mocno przybrudzone i przebarwione boki książki.

Balzac. Dzieła wybrane.

Brak obwoluty. Okładki mocno przybrudzone, przebarwione i przetarte przy krawędziach i rogach. Na tylnej okładce przy górnej krawędzi słabo widoczny ślad po zalaniu. Wewnątrz książka pęknięta w kilku miejsach oraz pieczątki pobiblioteczne i numery wykonane czarnym długopisem. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Balzac. Komedia ludzka - Cierpienia wynalazcy.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na kilku strona pieczątki poprzedniego właściciela książki. Strona tytułowa lekko popisana niebieskim długopisem. Boki książki nierówno przycięte introligatorsko.

Balzac. Komedia ludzka - Ojciec Goriot.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na krawędziach okładek liczne naddarcia (do 1 cm). Książka rozłamana w kilku miejscach. Boki książki nierówno przycięte introligatorsko.

Balzac. Komedia ludzka - Ostatnie wcielenie Vautrina.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na krawędziach okładek liczne naddarcia (do 3 cm). Na przedniej okładce w prawym dolnym rogu ubytek (7cm x 5,5 cm), oraz słąbo widoczne ślady po zalaniu.

Balzac. Komedia ludzka: Historia trzynastu - Proboszcz z Tours.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na górnym końcu grzbietu 1.5 cm naddarcie. Na tylnej okładce przy górnej krawędzi małe plamki po atramencie. Na tronie tytułowej przy dolnej krawędzi podpis poprzedniego właściciela książki wykonany niebieskim długopisem. Wewnątrz książka rozłamana w kilku miejscach. Górne krawędzie kilkunastu kartek nierozcięte introligatorsko. Boki książki nierówno przycięte introligatorsko

Balzac. Komedia ludzka: Kawalerskie gospodarstwo.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na obydwu końcach grzbietu naddarcia (na górze 2 cm, na dole 1.5 cm).Wewnątrz książka rozłamana w kilku miejscach. Boki książki nierówno przycięte introligatorsko.

Balzac. Kuzyn Pons.

Brak obwoluty. Delikatnie przetarte okładki przy krawędziach i na grzbiecie. Brak strony tytułowej. Na kilku pierwszych kartkach naddarcie przy krawędzi grzbietu (do 2 cm). Górny bok książki lekko przybrudzony, prawy nierówno przycięty introligatorsko.

Balzac. Kuzyn Pons.

Brak obwoluty. Delikatnie przybrudzone okładki i boki książki. Na stronie przedtytułowej podpis poprzedniego właściciela książki wykoanny niebieskim długopisem i przekreślony czarnym flamastrem. Na stronie tytułowej pieczątka z cyfrą "49". Książka rozłamana pomiędzy stronami 290 - 291.

Banier Francois - Marie. Czas przeszły.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na dolnym końcu grzbietu 0.5 cm naddarcie. Na stronie przedtytułowej przy bocznej krawędzi 3 cm naddarcie. Kilka pierwszych i ostatnich kartek oddzielonych od grzbietu książki. Książka rozłamana pomiędzy stronami 78 - 79.
Seria: Koliber

Barret Pierre, Gurgand Jean - Noel. Turnieje Boże tom 2: Grosz ubogich.

Okładki przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Książka pęknięta pomiędzy przednią okładką a sąsiednią kartką.
Seria: Z Klepsydrą

Barret Pierre, Gurgand Jean - Noel. Turnieje Boże tom 3: I my pójdziemy na kraniec świata.

Okładki przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na grzbiecie okładek kilka małych plamek. Książka pęknięta pomiędzy przednią okładką a sąsiednią kartką.
Seria: Z Klepsydrą

Barret Pierre, Gurgand Jean-Noel. Turnieje Boże 1-3. Templariusz z Jeruzalem, Grosz ubogich, I my pójdziemy na kraniec świata.

Okładki przetarte przy krawędziach, przybrudzone wraz z bokami. Tom II: Na dolnym końcu grzbietu 1 cm naddarcie.
Seria: Z Klepsydrą

Barthez Henry. Kleopatra - Demon rozkoszy.

Okładki poplamione, przybrudzone, przetarte przy krawędziach z pozaginanymi rogami. Brak grzbietu. Na kilku pierwszych i ostatnich kartkach żółte przebarwienia.