Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Bazin Herve. Biuro matrymonialne.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Delikatnie przybrudzone boki książki. 
Seria: Z Kolibrem

Bazin Herve. Biuro matrymonialne.

Okładki przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami.
Seria: Z Kolibrem

Bazin Herve. Świat się kończy.

Obwoluta przybrudzona, przetarta przy krawędziach.
Seria: Nike

Bazin Herve. Szczęśliwi z Wyspy Rozpaczy.

Obwoluta przybrudzona, przetarta i ponaddzierana przy krawędziach do 1 cm.
Seria: Nike

 

Bazin Herve. Szczęśliwi z Wyspy Rozpaczy.

Obwoluta przybrudzona, przetarta i ponaddzierana przy krawędziach do 1 cm. Na tylnej obwolucie słabo widoczne ślady po wgnieceniu.
Seria: Nike

Bazin Herve. Wołanie puszczyka.

Obwoluta przybrudzona, przetarta i ponaddzierana przy krawędziach do 1 cm. Książka rozłamana pomiędzy stronami 288 - 289.
Seria: Nike

Bazin Herve. Żmija w garści.

Obwoluta przetarta, ponaddzierana przy krawędziach do 1 cm. Kilka pierwszych kartek oddzielone od grzbietu książki trzymające sie razem. Książka rozłamana pomiędzy stronami 128 - 129.
Seria: Nike

Bazin Herve. Żmija w garści.

Obwoluta przybrudzona, przetarta i ponaddzierana przy krawędziach do 1 cm. Na stronie przedtytułowej i tytułowej numer "8996" wykonany niebieskim długopisem. Książka rozłamana pomiędzy stroną przedtytułowa i tytułową oraz na kilku stronach pieczątki pobiblioteczne. 
Seria: Nike

Beaulieu Babpiste. Pacjentka z sali numer 7.

Okładki delikatnie przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami.

Beauvoir Simone. Cudza krew.

Obwoluta lekko przybrudzona, delikatnie poprzecierana na krawędziach oraz na rogach, ponaddzierana przy krawędziach do 2 cm. . Delikatnie przybrudzone boki książki.
Seria Nike.

Beauvoir Simone. Druga płeć.Tom 2: Kształtowanie się kobiety, sytuacja, usprawiedliwienia i ku wyzwoleniu.

Okładki przybrudzone, mocno przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Okładki naddarte przy krawędziach grzbietu od góry (przednia 1,5 cm, tylna 3cm), od dołu (przednia 2cm, tylna 11,5 cm). Na wewnętrznej stronie tylnej okładki naklejka pobiblioteczna z numerem "1585" wykonany niebieskim długopisem. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Beauvoir Simone. Kobieta zawiedziona.

Seria KIK. Okładki lekko przybrudzone.

Beauvoir Simone. Mandaryni 1-2.

Tom 1: Brak obwoluty. Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na obydwu końcach grzbietu naddarcia (na górze 1,5 cm, na dole 5 cm). Na stronie przedtytułowej i ostatniej podpis poprzedniego właściciela książki wykonany niebieskim długopisem. Książka pęknięta pomiędzy przednią, tylną okładką a sąsiednią kartką.Delikatnie przybrudzone boki książki. Tom 2: Obwoluta przybrudzona, przetarta przy krawędziach i na grzbiecie. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Beauvoir Simone. Pamiętnik statecznej panienki.

Obwoluta przybrudzona, przetarta przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Przednai obwoluta naddarta przy dolnej krawędzi grzbietu 2,5 cm. Na stronie tytułowej i ostatniej pieczątka poprzedniego właściciela książki. 

Beauvoir Simone. Siłą rzeczy 1-2.

Tom 1: Obwoluta przybrudzona, przetarta i ponaddzierana przy krawędziach do 1 cm. Wewnątrz książki w dolnej części słabo widoczne ślady po zalaniu. Delikatnie przybrudzone boki książki. Tom 2: Obwoluta przybrudzona, przetarta i ponaddzierana przy krawędziach do 1 cm. Na przedniej, tylnej obwolucie i grzbiecie przy górnej krawędzi ślad po taśmie klejącej. Książka pęknięta pomiędzy przednią okładką a sąsiednią kartką. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Beauvoir Simone. Siłą rzeczy tom 1.

Obwoluta przybrudzona, przetarta i ponaddzierana przy krawędziach do 3 cm. Na obwolucie przy górnej i dolnej krawędzi ślad po taśmie klejącej. Książka pęknięta pomiędzy przednią okładką a sąsiednią kartką. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Beauvoir Simone. Śliczne obrazki.

Seria: Proza Współczesna.
Obwoluta przetarta, na krawędziach i rogach ponaddzierana (z drobnymi ubytkami), podklejona od wewnątrz przezroczystą taśmą klejącą. Delikatne przetarcie na łączeniu między pierwszą a drugą kartką. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Bedier Joseph, Villon Francois. Pieśń o Rolandzie, Dzieje Tristana i Izoldy, Wielki testament.

Delikatnie przybrudzone okładki i boki książki. Na wewnętrznej stronie tylnej okłądki pieczątka "egzemplarz gratisowy".
Seria: Biblioteka Klasyki Polskiej i Obcej

Bedier Joseph, Villon Francois. Pieśń o Rolandzie, Dzieje Tristana i Izoldy, Wielki testament.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie. Na stronir przedtytułowej pieczątka, podpis poprzedniego właściciela oraz dedykacja wykonana niebieskim długopisem. Delikatnie przybrudzone i przebarwione boki książki.

Bedier Joseph. Dzieje Tristana i Izoldy.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na dolnym końcu grzbietu 1 cm naddarcie. Delikatnie przybrudzone boki książki.