Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Slade Michael. Drzwi do śmierci.

Rogi okładek pozaginane, na krawędziach delikatnie odkleja się folia ochronna. Na tylnej okładce stara naklejka. Wewnątrz książki stare pieczątki pobiblioteczne, na stronie przedtytułowej pieczątką z datą. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Smith Guy N. Dzwon śmierci

Okładki przetarte i pozaginane (również na rogach i krawędziach). Książka rozłamana pomiędzy stronami 4/5 oraz 92/93. Boki książki przybrudzone.

Smith Guy N. Dzwon śmierci 1-2.

Tom pierwszy: Okładki przetarte i pozaginane (głównie na rogach i krawędziach).

Tom drugi: Okładki przybrudzone, przetarte i pozaginane na krawędziach i rogach. Na tylnej okładce stara naklejka z ceną.

Smith Guy N. Dzwon śmierci 2 - Demony.

Okładki pozaginane na rogach, lekko przetarte na krawędziach. Po wewnętrznej stronie tylnej okładki w prawym górnym rogu liczba "11500" wykonana czarnym długopisem.

Smith Guy N. Dzwon śmierci.

Okładki delikatnie wytarte z zagiętymi rogami. Na tylnej okładce stara cena książki napisana długopisem. Książka rozłamana na stronach 208/209.

Smith Guy N. Kraby tom 1: Noc krabów.

Rogi okładek lekko pozaginane, górny koniec grzbietu naddarty (0,5 cm). Boki książki delikatnie przybrudzone.

Smith Guy N. Kraby tom 2: Zew krabów.

Wytarte krawędzie i rogi okładek. Zagięcie w górnym rogu tylnej okładki. Książka lekko rozłamana pomiędzy ostatnią a przedostatnią kartką.

Smith Guy N. Kraby tom 3: Kleszcze śmierci.

Minimalnie wytarte rogi i krawędzie okładek.

Smith Guy N. Kraby tom 4: Powrót krabów.

Okładki przetarte głównie na krawędziach, przednia zagięta z góry na dół przy grzbiecie. Na tylnej okładce stara naklejka z ceną. Książka rozłamana pomiędzy stronami 48/49 oraz 142/143.

Smith Guy N. Neofita.

Okładki przetarte przy krawędziach na przedniej pionowy ślad po zagięciu. Na okładkach słabo widoczne ślady zarysowań. Na dolnym końcu grzbietu 1.5 cm naddarcie.

Smith Guy N. Obóz.

Okładki lekko przetarte na krawędziach, pozaginane na rogach. Boki książki przybrudzone.

Smith Guy N. Obóz.

Rogi okładek lekko pozaginane, dolny koniec grzbietu naddarty (1 cm).

Smith Guy N. Pragnienie II - Plaga.

Okładki przetarte na krawędziach, pozaginane na rogach. Książka rozłamana pomiędzy stronami 98 - 103. Boki książki przybrudzone.

Smith Guy N. Sabat tom 4: Łącznik druidów.

Krawędzie okładek przetarte, rogi okładek i kartek lekko zagięte.

Smith Guy N. Śmiertelny lot.

Okładki mocno przetarte na krawędziach i rogach. Książka rozłamana pomiędzy stronami 118/119, Kartki 107 - 118 odklejone od grzbietu książki 12 cm od górnej krawędzi. Boki książki przybrudzone.

Smith Guy N. Trzęsawisko 2: Wędrująca śmierć.

Okładki przetarte i mocno pozaginane, dolny koniec grzbietu naddarty (1 cm). W prawym górnym rogu tylnej okładki liczba "11500" wykonana czarnym długopisem. Brak pierwszych dwóch kartek.

Smith Guy N. Trzęsawisko 2: Wędrująca śmierć.

Okładki wytarte i pozaginane w wielu miejscach. Książka lekko rozłamana między stronami 88/89. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Smith Guy N. Węże.

Lekko wytarte rogi i krawędzie okładek.

Smith Guy N. Węże.

Okładki pozaginane na rogach, lekko przetarte na krawędziach.

Smith James K. Bestie jak ludzie.

Okładki lekko przetarte na krawędziach, pozaginane na rogach. Książka rozłamana pomiędzy stronami 162/163. Wewnątrz książki kilka starych pieczątek ex libris poprzedniego właściciela. Boki książki przybrudzone.