Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Adams, Barnes, Block, du Bois, Estelman, Finney i inni. Najlepsze amerykańskie opowiadania kryminalne 2011.

Redaktor antologii Harlan Coben.

Okładki i boki książki delikatnie przybrudzone. Górne rogi okładek leciutko pozaginane.

Aird Catherine. Lekka żałoba.

Okładki lekko przetarte przy krawędziach wraz z grzbietem. Strona 161 oddzielona od grzbietu.
.

Akunin Boris. Azazel.

Okładki pogięte i poprzecierane na rogach. Kilka pierwszych i ostatnich kartek lekko pofalowane, widoczne ślady po zalaniu. Przybrudzone boki książki.

Akunin Boris. Azazel.

Tylna okładka delikatnie przybrudzona.

Alex Joe. Cichym ścigałam go lotem...

Przetarte okładki, ich krawędzie oraz grzbiet. Pozaginane okładki, głównie na rogach. Drobne naddarcia na obydwu końcach grzbietu. Na tylnej okładce ślad po odklejonej metce z ceną. Minimalnie przybrudzone boki książki.

Alex Joe. Cichym ścigałam go lotem...

Okładki pozaginane, przetarte przy krawędziach wraz z grzbietem, przybrudzone (wraz z bokami). Strony 1-48 trzymające się razem oddzielone od grzbietu. Wewnątrz ślady po zalaniu.

Alex Joe. Gdzie przykazań brak dziesięciu.

Okładki przybrudzone, wytarte przy krawędziach, pozaginane w kilku miejscach. Na stronie tytułowej podpis imienny wykonany długopisem. Przy bocznej krawędzi tylnej okładki ślad po zamoczeniu. Na kilku pierwszych kartkach niewielkie żółtawe przebarwienia. Lekko przybrudzone boki książki.

Andrews Maurice S. Dymisja nadinspektora Willburna.

Okładki pozaginane na rogach, lekko przetarte - głównie na krawędziach i przy grzbiecie. U góry strony przedtytułowej podpis imienny wykonany długopisem. Kilka pierwszych kartek naderwanych przy łączeniu z dolnym końcem grzbietu.

Arnaud Georges. Cena strachu.

Okładki miejscami przetarte, pozaginane lekko na rogach. Wytarte obydwa końce grzbietu. Minimalnie przybrudzone boki książki.

Babczenko Jan, Lechowski Henryk. Twarz szpiega.

Okładki przetarte, pozaginane na rogach. Ślad po zamoczeniu przy górnej krawędzi tylnej okładki oraz u kilku ostatnich kartek. Parafka wykonana długopisem na stronie przedtytułowej. Przybrudzone okładki i boki książki.

Barron Stephanie. Jane i ostatni bal lorda Scargrave.

Delikatnie wytarte rogi i krawędzie okładek. Na rogach ślady po zagięciu. U dołu strony przedtytułowej podpis imienny wykonany długopisem. 

Beliwar Jan. Trzeci od prawej...

Wytarte krawędzie okładek.