Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Golicyn Sieriej. Niepodpisany portret.

Klub Siedmiu Przygód.
Brak obwoluty. Okładki bardzo przybrudzone, przebarwione, przetarte z pozaginanymi rogami. Boki książki przybrudzone.

Golicyn Sieriej. Niepodpisany portret.

Mocno przybrudzona i przetarta obwoluta głównie przy krawędziach z widocznymi śladami zalania, zagięć i naddarć (do 1 cm). Brak dolnej części grzbietu obwoluty (2 cm). Pożółkłe kartki na obrzeżach. Boki książki trochę przybrudzone.
Ilustrował Antoni Uniechowski.
 

Gomulicki Wiktor. Wspomnienia niebieskiego mundurka.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z słabo widocznymi śladami po zagięciach. Na tylnej okładce przy górnej krawędzi stara cena wykonana niebieskim długopisem. Wewnątrz pożółkłe kartki na obrzeżach. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Gomulicki Wiktor. Wspomnienia niebieskiego mundurka.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z słabo widocznymi śladami po zagięciach. Przednia i tylna okładka oddarte od górnej i dolnej części grzbietu (po 2 cm). Wewnątrz książka w trzech miejscach podklejona przeźroczystą taśmą klejąca (wzdłuż grzbietu), pożółkłe kartki na obrzeżach oraz kilka z pozaginanymi rogami. Brak strony tytułowej. Na ostatniej kartce brak prawego, dolnego rogu. Boki książki trochę przybrudzone.

Gordon, Williams. Tunele - część pierwsza cyklu.

Okładki przetarte przy krawędzich z licznymi zagięciami. Na stronie tytułowej dwa niewielkie mazaki wykonane czarnym długopisem i małe przebarwienie przy dolnej krawędzi przechodzące na kilka pierwszych kartek.

Goscinny Rene, Sempe Jean - Jacques. Mikołajek i inne chłopaki.

Okładki delikatnie przybrudzone. Na tylnej okładce stara metka z ceną.

Goscinny Rene, Sempe Jean - Jacques. Nowe przygody Mikołajka.

Okładki delikatnie przybrudzone z pozaginanymi rogami. Górny bok książki oraz górne krawędzie kartek do strony 268 dość mocno przybrudzone, pozostałe boki książki minimalnie przybrudzone. Czwarta i piąta strona minimalnie przybrudzone przy dolnej krawędzi. 

Goscinny Rene, Sempe Jean - Jacques. Rekreacje Mikołajka.

Delikatnie przybrudzone okładki z słabo widocznymi zarysowaniami. Górne rogi okładek lekko pozaginane.

Goscinny Rene, Sempe Jean - Jacques. Wakacje Mikołajka.

Okładki i boki książki leciutko przybrudzone. Przednia okładka wewnątrz delikatnie przybrudzona.

Grabski Władysław Jan. W cieniu kolegiaty.

Mocno przybrudzona i przetarta obwoluta głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami i naddarciami (do 4 cm). Przednia i tylna obwoluta oddarte od górnej i dolnej części grzbietu (po 2 cm). Wewnętrzna strona tytułowa lekko popisana zielonym flamastrem. Wewnątrz na kilku pierwszych kartkach przy dolnej krawędzi ślady po zalaniu, książka w trzech miejscach podklejona przeźroczystą taśmą klejąca (wzdłuż grzbietu) oraz w kilku miejscach oddzielona od górnej i dolnej krawędzi grzbietu. Boki książki trochę przybrudzone.