Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Niziurski Edmund. Siódme wtajemniczenie.

Wytarte rogi okładek, na tylnej poziome zagięcie. Przy dolnej krawędzi strony tytułowej 2 cm plamka.

Niziurski Edmund. Siódme wtajemniczenie. Pierwsze wydanie.

Okładki przetarte przy krawędziach na nich słabo widoczne ślady po zagięciach. Na dolnym końcu grzbietu 1.5 cm naddarcie. Na stronie przedtytułowej dedykacja dla poprzedniego właściciela książki wykonany niebieskim długopisem.

Niziurski Edmund. Sposób na Alcybiadesa.

Okładki delikatnie przybrudzone. Rogi okładek lekko pozaginane.

Niziurski Edmund. Sposób na Alcybiadesa.

Delikatnie przebarwione, przetarte okładki z licznymi śladami po zagięciach. Boki książki delikatnie przybrudzone, grzbiet naddarty od dołu (1 cm). Na stronie przeddytułowej inicjały poprzedniego właściciela wykonane długopisem.

Niziurski Edmund. Sposób na Alcybiadesa.

Seria: Klub Siedmiu Przygód.
Obwoluta lekko przybrudzona i przetarta (głównie przy krawędziach) na niej słabo widoczne ślady po zagięciach. Na krawędziach obwoluty liczne naddarcia (do 1 cm).

Niziurski Edmund. Sposób na Alcybiadesa.

Leciutko pozaginane rogi okładek, boki książki delikatnie poplamione. Na tylnej okładce naklejka z ceną.

Niziurski Edmund. Sposób na Alcybiadesa.

Okładki z leciutko pozaginanymi rogami i krawędziami, na tylnej okładce ślad po naklejce z ceną. Na stronie przedtytułowej dwie pieczątki szkolne i dedykacja szkolna dla poprzedniego właściciela wykonana długopisem. Boki książkek lekko przybrudzone. 

Niziurski Edmund. Sposób na Alcybiadesa.

Okładki lekko przetarte i przybrudzone. 

Niziurski Edmund. Sposób na Alcybiadesa.

Okładki mocno poprzecierane przy krawędziach z lekko pozaginanymi rogami. Tylna okładka i strony wewnątrz książki poplamione. Grzbiet naddarty od dołu (1,5 cm). Oddarty prawy dolny róg strony przedtytułowej i tytułowej (tekst nieuszkodzony).

Niziurski Edmund. Szkolny lud, Okulla i ja.

Okładki lekko przybrudzone na nich słabo widoczne ślady po zagięciach. Na stronie przedtytułowej dedykacja dla poprzedniego właściciela książki wykonana różowym długopisem.

Niziurski Edmund. Szkolny lud, Okulla i ja.

Lekko przybrudzone, przebarwione i przetarte z widocznymi zagięciami. Przednia okładka leciutko popisana w prawym, górnym rogu czarnym długopisem. Na stronie przedtytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Ilustrował: Julian Bohdanowicz

Niziurski Edmund. Ta zdradziecka Julita Wynos.

Przybrudzone, przebarwione i przetarte okładki z słabo widocznymi śladami po zagięciach. Na przedniej okładce 2 cm dziura.

Ilustrował: Krzysztof Augustyn

Niziurski Edmund. Wielka heca.

Ilustrował Bohdan Wróblewski.
Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami, na tylnej skreślenie wykonane niebieskim długopisem. Strona tytułowa naderwana przy grzbiecie u dołu do 3 cm.

Noel Alyson. Nieśmiertelni - cz. 1 Ever.

Rogi okładek delikatnie pozaginane. Na stronie tytułowej przy dolnej krawędzi podpis poprzedniego właściciela książki zakreślony korektorem. Książka leciutko rozłamana pomiędzy stronami 298/299.

Noel Alyson. Nieśmiertelni - cz. 2 Błękitna godzina.

Na stronie tytułowej zakreślony korektorem podpis poprzedniego właściciela książki. Na stronie 5 dedykacja.

Noel Alyson. Nieśmiertelni tom III: W cieniu klątwy.

książka oprawiona w przeźroczystą folię (sklejona taśmą klejącą na wewnętrznych stronach okładek).

Noonan Michael. Latający Doktor.

Lekko przybrudzona i przetarta obwoluta z widocznymi zagięciami i naddarciami (do 2 cm). Brak górnej części obwoluty na grzbiecie (1 cm). Przednia obwoluta oddarta od dolnej części grzbietu (2 cm) oraz podklejona przeźroczystą taśmą klejącą przy prawej krawędzi (wzdłuż). Książka w dwóch miejscach podklejona przeźroczystą taśmą klejąca (wzdłuż grzbietu). Naddarta prawa krawędź kilku ostatnich kartek (do 1 cm).

Ilustrował: Juliusz Makowski

Noonan Michael. Latający Doktor.

Lekko przybrudzona i przetarta obwoluta (przy krawędziach) z widocznymi zarysowaniami i naddarciami (do 1 cm). Lekko zagięty prawy, dolny róg kilku pierwszych kartek. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Ilustrował: Juliusz Makowski.

Nowacka Ewa. Biały koń bogów.

Leciutko przetarta obwoluta głównie przy krawędziach z słabo widocznymi zarysowaniami. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Ilustrował: Jerzy Kotarba.

Nowacka Ewa. Biały koń bogów.

Mocno przybrudzone, przebarwione i przetarte okładki (głównie przy krawędziach) z widocznymi zagięciami i śladami po zalaniu. Na str. 171 lekko naddarta górna krawędź (1 cm). Kilka ostatnich kartek na górnym boku nierówno przyciętych introligatorsko. Boki książki przybrudzone.

Ilustrował: Jerzy Kotarba