Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Onichimowska Anna. Duch starej kamienicy.

Okładki i boki książki delikatnie przybrudzone. Wewnątrz przedniej okładki fragment naklejonej kartki.

Onichimowska Anna. Dziesięć stron świata.

Książka delikatnie rozłamana pomiędzy stronami 168/169.

Ostapowicz Jadwiga. Dwa słońca.

Okładki leciutko przybrudzone, przetarte i pozaginane w kilku miejscach. Rogi kilku pierwszych i ostatnich kartek delikatnie pozaginane. Na stronie przedtytułowej dedykcja i pieczątki szkolne.

Osterloff W. Konrad. Ród Pizarrów.

Lekko przybrudzona tylna ookładka. Okładki przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na górnym końcu grzbietu 1 cm naddarcie.

Osterloff W. Konrad. W zielonym piekle pozłacanego kacyka.

Na obwolucie widoczne przybrudzenia, słabo widoczne ślady po zalaniu, zagięcia, zarysowania oraz naddarcia przy krawędziach (do 1 cm). Obwoluta oddarta od górnej i dolnej części grzbietu (po 1,5 cm). Boki książki delikatnie przybrudzone.

Ilustrował: Antoni Boratyński

 

 

Osterloff W. Konrad. W zielonym piekle pozłacanego kacyka.

Lekko przybrudzona i przetarta obwoluta głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami i naddarciami (do 1,5 cm). Brak górnej części grzbietu (1 cm). Wewnątrz książka w kilku miejscach delikatne rozłamana. Boki książki nieznacznie przybrudzone.
Ilustrował Antoni Boratyński.
 

Osterloff W. Konrad. Zmierzch azteckich bogów.

Lekko przybrudzone, przebarwione i przetarte okładki (głównie przy krawędziach) z słabo widocznymi śladami po zagięciach oraz naddarciami (do 1 cm). Książka rozłamana pomiędzy stronami 152/153. Wewnątrz kilka kartek z pozaginanymi rogami. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Ilustrował: Antoni Boratyński

 

Osterloff W. Konrad. Zmierzch azteckich bogów.

Mocno przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi śladami po zagięciach i po zalaniu. Okładki oddarte od górnej i dolnej części grzbietu (po 2 cm). Wewnątrz książka w kilku miejscach podklejona przeźroczystą taśmą klejąca (wzdłuż grzbietu) oraz słabo widoczne ślady po zalaniu i przebarwienia. Boki książki trochę przybrudzone.

Ilustrował: Antoni Boratyński

 

Ostrowicka Beata. Niezwykłe wakacje.

Okładki delikatnie przybrudzone z leciutko pozaginanymi rogami. Boki książki lekko przybrudzone. Na stronie przedtytułowej podpis poprzedniego właściciela książki.

Ottesen Josefine. Witch - Złote źródło.

Okładki delikatnie pozaginane w kilku miejscach. Dolna krawędź grzbietu naddarta (ok. 1 cm). Boki książki lekko przybrudzone. Wewnątrz okładek oraz na pierwszej i ostatniej stronie niewielkie przybrudzenia.

Oyen Henry. Złoto Kanady.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi śladami po zagięciach. Wewnątrz pożółkłe kartki przy krawędziach.

 

Ożogowska Hanna. Głowa na tranzystorach.

Lekko przybrudzone, przebarwione i przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi śladami po zagięciach. Brak dolnej części grzbietu okładek (5,5 cm). Wewnątrz luźne kartki trzymające się razem (str. 53 - 104) oraz naddarcia przy dolnej krawędzi (do 11 cm - wskutek braku grzbietu okładek). Boki książki trochę przybrudzone z słabo widocznymi śladami po zalaniu.

Ilustrował: Gwidon Miklaszewski

 

Ożogowska Hanna. Tajemnica zielonej pieczęci.

Okładki delikatnie wytarte, przybrudzone z lekko pozaginanymi rogami.

Ożogowska Hanna. Tajemnica zielonej pieczęci.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi śladami po zagięciach. Tylna okładka oddarta od górnej  (3 cm) i dolnej (1,5 cm) części grzbietu. Boki książki trochę przybrudzone.

 

Ilustrował: Gwidon Miklaszewski

 

Ożogowska Hanna. Tajemnica zielonej pieczęci.

Okładki lekko przetarte głównie przy krawędziach z słabo widocznymi zagięciami. Strona tytułowa mocno popisana niebieskim i czerwonym długopisem. Wewnątrz kilka kartek z lekko pozaginanymi rogami. Boki książki delikatnie przybrudzone.

 

 

 

Ożogowska Hanna. Tajemnica zielonej pieczęci.

Lekko przybrudzone, przebarwione i przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi śladami po zagięciach. Książka w dwóch miejscach podklejona przeźroczystą taśmą klejąca (wzdłuż grzbietu). Boki książki trochę przybrudzone.

 

Ożogowska Hanna. Ucho od śledzia.

Lekko przybrudzone okładki z słabo widocznymi śladami po zalaniu (przednia okładka), przetarciami (przy krawędziach), zagięciami i naddarciami (do 1 cm).

Ilustrował: Bogdan Zieleniec

 

Ożogowska Hanna. Za minutę pierwsza miłość.

Okładki delikatnie przybrudzone, lekko wytarte na rogach. Okładki lekko pozaginane na rogach - z przodu dodatkowo pionowe załamanie.