Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Szczepańska Irena. Zielono w głowie.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z słabo widocznymi śladami po zagięciach i wgnieceniach (tylna okładka). Na tylnej okładce przy prawej krawędzi oraz na prawym boku książki słabo widoczny ślad po zalaniu. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Szczepańska Nora. Dziki Anda.

Lekko przybrudzona i przebarwiona obwoluta.

Szczepańska Nora. Dziki Anda.

Lekko przybrudzona i przetarta obwoluta głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami i naddarciami (do 1 cm). Boki książki trochę przybrudzone (na górnym ślad po zalaniu).

Szczepańska Nora. Odwaga.

Wytarte krawędzie i rogi okładek, na nich widoczne ślady po zagięciach. Na trzech pierwszych stronach dedykacje szkolne dla poprzedniego właściciela książki wykonane niebieskim i różowym długopisem.

Szczepańska Nora. Sprzysiężenie czarnej wydry.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z słabo widocznymi śladami po zagięciach. Tylna okładka naddarta przy prawej krawędzi (2 cm).  

 

Szczepańska Nora. Sprzysiężenie czarnej wydry.

Mocno przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach, z słabo widocznymi śladami po zagięciach. Na stronie przedtytułowej pieczątka exlibris poprzedniego właściciela oraz numer „29.5” wykonany niebieskim długopisem.

 

Szczepańska Nora. Sprzysiężenie czarnej wydry.

Mocno przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z słabo widocznymi zarysowaniami. Obie okładki oddarte od górnej i dolnej części grzbietu (po 4 cm). Wewnątrz i na bokach książki przybrudzenia.

Ilustrował: Roman Prokulewicz

 

Szczepańska Nora. Sprzysiężenie czarnej wydry.

Lekko przybrudzone, przebarwione i przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami. Po wewnętrznych stronach okładek żółte przebarwienia. Wewnątrz pożółkłe kartki na obrzeżach. Boki książki trochę przybrudzone.
Ilustrował Roman Prokulewicz.
 

Szczepański Jan. Czarne wampumy głoszą wojnę.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z słabo widocznymi zagięciami. Boki książki trochę przybrudzone.

Ilustrował: Roman Owidzki

 

 

Szczygieł Jerzy. Powódź.

Na obwolucie widoczne przybrudzenia, zagięcia, przetarcia i naddarcia przy krawędziach (do 1 cm). Książka w dwóch miejscach podklejona przeźroczystą taśmą klejąca (wzdłuż grzbietu wewnątrz). Pożółkłe kartki na obrzeżach. Boki książki trochę przybrudzone.

Ilustrowała: Julita Karwowska

 

Szelburg - Zarembina Ewa. Dom młodości.

Mocno przybrudzone, przebarwione i przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami. Przednia i tylna okładka oddarte od górnej części grzbietu (po 3,5 cm – w wyniku braku grzbietu). Wewnątrz książki (przy górnej krawędzi) oraz na górnym boku ślady po zalaniu. Tylna okładka odklejona od grzbietu. Na stronie tytułowej dedykacja, pieczątka i podpis poprzedniego właściciela (również na wewnętrznej stronie tylnej okładki). Boki książki trochę przybrudzone.

Szklarski Alfred. Przygody Tomka na Czarnym Lądzie.

Okładki przybrudzone i przetarte zwłaszcza przy krawędziach. Boki książki leciutko przybrudzone. Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela książki wykonany niebieskim długopisem.

Szklarski Alfred. Przygody Tomka na Czarnym Lądzie.

Okładki delikatnie przetarte przy krawędziach na nich słabo widoczne ślady po zagięciach. Boki książki lekko przybrudzone.

Szklarski Alfred. Przygody Tomka na Czarnym Lądzie.

Okładki mocno przetarte przy krawędziach na nich widoczne ślady po zagięciach. Na obydwu końcach grzbietu naddarcia (na górze 0.5 cm, na dole 2.5 cm). Na kilkunastu pierwszych stronach zagięcia w dolnym rogu.

Szklarski Alfred. Przygody Tomka na Czarnym Lądzie.

Okładki lekko przybrudzone i przetarte (głównie przy krawędziach) z pozaginanymi rogami.

Szklarski Alfred. Przygody Tomka na Czarnym Lądzie.

Okładki lekko przybrudzone z przetartymi rogami. Przybrudzone boki książki. Na tylnej okładce stara metka z ceną. Książka rozłamana pomiędzy stronami 2 a 3. Na kilku kartkach żółte kropki - przebarwienia oraz nieliczne mazaki wykonane różowym długopisem.

Szklarski Alfred. Sobowtór profesora Rawy.

Okładki przetarteprzy krawędziach na nich słabo widoczne ślady po zagięciach w rogach.

Szklarski Alfred. Sobowtór profesora Rawy.

Przybrudzone, przebarwione i przetarte okładki (głównie przy krawędziach) z zagięciami w rogach. Naddarta dolna część grzbietu (2 cm). Na dwóch pierwszych i ostatnich stronach przebarwienia. Na trzeciej stronie cyfra "117" wykonana niebieskim długopisem. Przybrudzone boki książki.

Szklarski Alfred. Tajemnicza wyprawa Tomka.

Okładki przetarte (głównie przy krawędziach).

Szklarski Alfred. Tajemnicza wyprawa Tomka.

Okładki lekko przybrudzone, na nich słabo widoczne ślady po zagięciach.