Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Smith Wilbur. Men of men.

Delikatnie przetarte krawędzie okładek. Przybrudzone boki książki. Na wewnętrznej stronie przedniej okładki napis zamalowany czarnym markerem. Na pierwszej stronie i na przedniej okładce delikatne odbicie tegoż markera. 

Smith Wilbur. Power of the sword.

Lekko przetarte krawędzie z zagięciami na rogach okłade. Boki książki przybrudzone. Kilka kartek w książce z zagiętymi rogami. 

Smith Wilbur. The Eye of the Tiger.

Werja skrócona intermediate level.
Na okładkach widoczne ślady po zagięciach. Na kilkunastu ostatnich kartkach przebarwienie w dolnym rogu.

Smith Wilbur. Warlock.

Okładki pozaginane na rogach, wytarte - najmocniej na krawędziach. Książka na środku rozłamana, kartki od strony 311 do 318 odklejone od grzbietu. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Solzhenitsyn Alexander. The gulag archipelago volume 2.

Okładki delikatnie przybrudzone, przetarte i pozaginane w kilku miejscach. Dolna krawędź grzbietu naddarta (do 0,5 cm). Leciutko przybrudzone boki książki. Książka lekko rozłamana w dwóch miejscach.

Spyri Johanna. Heidi.

Okładki lekko przybrudzone, na nich słabo widoczne ślady po zagięciach. Na tylnej okładce cyfra "9500" wykonana niebieskim długopisem.

Stableford Brian. Cradle of the Sun.

Lekko poprzecierane rogi i krawędzie okładek.

Staples Mary Jane. On mother brown's doorstep.

Rogi okładek delikatnie pozaginane.

Steel Danielle. Dating game.

Delikatnie pozaginane rogi okładek.

Steel Danielle. Family Album.

Delikatnie wytarte krawędzie okładek. U dołu tylnej okładki ślad po naklejce.

Steel Danielle. Golden Moments.

Delikatnie wytarte krawędzie i rogi okładek. Tylna okładka minimalnie przybrudzona.

Steel Danielle. H. R. H.

Okładki delikatnie przybrudzone i pozaginane w kilku miejscach. Na przedniej okładce naklejone stare ceny książki. Rogi okładek oraz kilku pierwszych i ostatnich kartek lekko pozaginane.

Steel Danielle. Lightning.

Okładki lekko przetarte na krawędziach z licznymi śladami po zagięciach. Na tylnej okładce stara metka z ceną. Boki książki delikatnie przybrudzone. 

Steel Danielle. Mixed blessings.

Okładki książki mocno poprzecierane, najmocniej na krawędziach z pozaginanymi rogami. Boki książki lekko przybrudzone z pieczątkami pobibliotecznymi. Książka do około połowy posiada ślady po zalaniu - pofalowane kartki, rozmazana pieczątki biblioteczna i kilka odbarwień na kilku pierwszych kartkach. Wewnątrz książki kilka nieaktualnych pieczątek pobibliotecznych.  Na ostatniej stronie przyklejona jest karta biblioteczna książki.  Luźne kartki pomiędzy stronami 413 - 416.

Steel Danielle. Season of passion.

Okładki mocno poprzecierane na krawędziach z licznymi zagięciami. Okładki i boki książki przybrudzone. Mocno widoczne ślady po zalaniu zarówno na bokach jak i wewnątrz. Książka rozłamana pomiędzy stronami 188/189. 

Steel Danielle. Sunset in St Tropez.

Książka delikatnie rozłamana na środku w kilku miejscach.

Steel Danielle. The Gift.

Okładki pozaginane w kilku miejscach, wytarte na krawędziach i rogach, minimalnie miejscami przybrudzone. Na tylnej okładce naklejona stara cena książki. Dolne rogi kilku ostatnich kartek lekko pozaginane. 

Steel Danielle. The ranch.

Delikatnie przetarte krawędzie okładek z zagięciami w rogach. Na stronie przedtytułowej mała gwiazdka narysowana czarnym mazakiem. 

Steel Danielle. The Ring.

Brak obwoluty. Rogi okładek minimalnie wytarte. Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela. Boki książki lekko przybrudzone - głównie górny.

Steel Danielle. Zoya.

Okładki minimalnie przybrudzone i pozaginane w kilku miejscach, wytarte przy krawędziach. Boki książki delikatnie przybrudzone.