Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Frost Jeaniene. At Grave`s End - A Night Huntress Novel.

Lekko wytarte krawędzie i rogi okładek. Na tylnej okładce stara naklejka z księgarni. Przednia okładka (od wewnątrz) oraz kilka początkowych kartek delikatnie odbarwione po zamoczeniu. Minimalnie pofalowane kartki w dolnym lewym rogu - także w wyniku zamoczenia.

Frost Jeaniene. Halfway to the Grave - A Night Huntress Novel.

Okładki wytarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Książka lekko pofalowana - ślad po zamoczeniu. Z boku książki drobne przybrudzenie.

Frost Jeaniene. One Foot in the Grave - A Night Huntress Novel.

Okładki wytarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Zagięty górny róg na kilku początkowych kartkach, tu również ślad po zamoczeniu. Ślad po zamoczeniu również na wewnętrznej stronie tylnej okładki.

Gerritsen Tess. Never say die.

Okładki delikatnie przybrudzone, przetarte i pozaginane w kilku miejscach. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Gibbins David. The tiger warrior.

 Okładki przetarte na krawędziach i rogach, rogi lekko pozaginane, boki książki poplamione. Strony 495 - 500 naddarte przy górnej krawędzi (0.5 cm) i zagięte.

Gibbon Grassic Lewis. A Scots quair (Sunset song, Cloud howe, Grey granite).

Przednia okładka pozaginana w kilku miejscach, rogi okładek pozaginane. Boki książki, wewnętrzna cześć przedniej okładki (przy dolnej krawędzi) i pierwsza strona lekko przybrudzone.

Glover Ruth. With love from bliss.

Na tylnej okładce stara metka z ceną.

Godden. Operation Sippacik; Holt. The secret woman; Barnard, Pepper. Christian Barnard - One life; Werfel. The song of Bernadette; Smith. The shattered dream - Reader`s Digest condensed books.

Książka z serii Reader`s Digest składa się z pięciu różnych skróconych powieści.
Obwoluta mocno poprzecierana, ponaddzierana na rogach i przy obydwu końcach grzbietu (do 2 cm). 

Gold, Wallace, Knight, Gunn, McIntosh, Sturgeon. 5 Galaxy - short novels.

Okładki lekko przybrudzone i wytarte, z drobnymi zagięciami na rogach. Grzbiet lekko przybrudzony i przetarty na krawędziach. Drobny ubytek w dolnym rogu przedniej okładki. Ślad pionowego zagięcia na przedniej okładce.

Goldenbaum Sally. The Passionate Accountant.

Okładki delikatnie przetarte, dolne krawędzie kartek zalane.

Gordon Victoria. Arafura pirate.

Okładki lekko przybrudzone, pozaginane i ponaddzierane w kilku miejscach (do 2 cm). Boki książki lekko przybrudzone. Rogi kilku pierwszych kartek leciutko pozaginane.

Graham Lynne, James Julia, Stephens Susan. Mediterranean weddings.

Okładki leciutko pozaginane i zarysowane. Przetarte i zagięte zwłaszcza przy krawędziach i rogach. Grzbiet w dolnej części delikatnie postrzępiony.

Grandmas`s Magical Storybook - A Treasury of Children`s Stories.

Poprzecierane rogi okładek. Przednia okładka lekko przybrudzona na środku. Grzbiet ponaddzierany w wielu miejscach na krawędzi łączącej z tylną okładką. Oderwana wewnętrzna wartwa tylnej okładki w górnym prawym rogu. Na strone 2 podpis imienny poprzedniego właściciela wykonany długopisem. Strona 7 i 6 z kilkoma delikatnymi zaznaczeniami długopisem.

Greene Graham. Brighton Rock.

Okładki lekko przybrudzone, pogięte i wytarte na krawędziach. Poprzecierany grzbiet. Trzy pierwsze kartki odklejone od książki. 

Greene Graham. The End of the Affair.

Okładki przybrudzone, wytarte na krawędziach i lekko pozaginane na rogach. Grzbiet naddarty (po około 1 cm) na obydwu końcach. Naddarta (0,5 cm) boczna krawędź tylnej okładki oraz dwóch ostatnich kartek.

Grey Anthony. Peking - A novel of China`s Revolution 1921- 1978.

Krawędzie okładek delikatnie przetarte z zagięciami na rogach. Okładki lekko przybrudzone. Na pierwszej stronie przy dolnej krawędzi zapiane niebieskim długopisem inicjały i 9 cyfr.

Grisham John. The Client.

Okładki pozaginane w kilku miejscach i przetarte przy krawędziach. Bok książki delikatnie przybrudzony.

Grisham John. The runaway jury.

Okładki pozaginane z niewielkimi naddarciami przy krawędziach i poprzecieranymi rogami. Grzbiet lekko pozaginany. Boki książki przybrudzone. Na stronie tytułowej parafka poprzedniego właściciela.

Haggard H. Rider. King Solomon`s Mines.

Rogi okładek delikatnie wytarte.