Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Luft Monika. System argentyński.

Delikatnie przybrudzone okładki z lekko przetartymi krawędziami i pozaginanymi rogami. Na tylnej okładce widoczny ślad kleju po metce z ceną.

Lupa Krystian. Labirynt.

Przetarte rogi przedniej okładki.

Lupa Krystian. Podglądania.

U dołu tylnej okładki ślad po naklejce.

Lupa Krystian. Utopia 2 - Penetracje.

Na tylnej okładce stara naklejka z ceną.

Maciejowski Ignacy (Sewer). Biedronie.

Książka oprawiona introligatorsko. Okładki mocno przetarte, brak połowy grzbietu oraz niewielkie ubytki przy jego dolnej krawędzi. Boki książki nierówno obcięte introligatorsko. Na wielu kartkach niewielkie przebarwienia i liczne kilkucentymetrowe naddarcia. Książka lekko rozłamana w kilku miejscach. Na stronie tytułowej pieczątka ex libris, numer "35" i podpis poprzedniego właściciela, podpis również na 321 stronie. Na ostaniej stronie notatka wykonana długopisem. Książka w złym stanie.

Maciejowski Ignacy (Sewer). Magdusia - obrazek malowany w słońcu.

Okładki przybrudzone. Brak owboluty. Na stronie pierwszej i przedtytułowej skreślenia, numer "11" wykonany długopisem pieczątka ex libris poprzedniego właściciela. Wewnątrz książki kilka starych pieczątek "nie niszczyć książek". Na stronie 16 mała, niebieska plamka. Przybrudzone boki książek.

Maciejowski Ignacy (Sewer). U progu sztuki.

Obwoluta lekko przybrudzona i ponaddzierana przy krawędziach w kilku miejscach (do 1 cm). Boki książki delikatnie przybrudzone, górny krzywo przycięty introligatorsko.

Maciejowski Ignacy (Sewer). Zielona latarka.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach. Na drugiej stronie pieczątka "Biblioteki Parafialnej". Książka przedwojenna ale brak daty wydania!

Makarczyk Janusz. Wyzwolony harem.

Na tylnej okładce cena wykonana niebieskim długopisem.

Makuszyński Kornel. Makuszyński dla dorosłych.

Na tylnej okładce stara naklejka z ceną.

Makuszyński Kornel. Słońce w herbie.

Delikatnie przetarte okładki przy krawędziach i na grzbiecie z lekko pozaginanymi rogami, na tylnej stara naklejka z ceną. Na stronie przedtytułowej i 284 podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem.

Malewska Hanna. Kamienie wołać będą - powieść z XIII wieku.

Okładki przybrudzone, na przedniej podpis oraz rok "1969" wykonany niebieskim długopisem. Na stronie 5 mała pieczątka ex libris poprzedniego właściciela. Zagięty prawy, dolny róg przedniej okładki.

Malewska Hanna. Panowie Leszczyńscy.

Okładki lekko przybrudzone, wytarte na krawędziach i z drobnymi zagięciami na rogach. Drobne naddarcie przy dolnym końcu grzbietu.

Marczyński Antoni. Czarny ląd - dokończenie Przeklętego statku.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki (głównie przy krawędziach) z słabo widocznymi zagięciami. Boki książki delikatnie przybrudzone.