Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Makarenko Antoni. Poemat pedagogiczny.

Okładki przybrudzone, bardzo mocno przetarte, widoczne zadrapania i zarysowania. Na stronie przedtytułowej stara pieczątka Związku Młodzieży Polskiej oraz dedykacja dla poprzedniego właściciela wykonana piórem. Boki książki przybrudzone. Książka zaczyna pękać pomiędzy przednią okładką a sąsiednią kartką.

Malcew E. Z całego serca tom I.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na dolnym końcu grzbietu 4 cm naddarcie. Wewnątrz książki niewielki mazakie wykonane ołówkiem.

Maricz M. Zorza polarna 1 - 3.

We wszystkich tomach mocno
przetarte okładki przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Przybrudzone boki książek. W tomie drugim brakujący fragment rogu u góry 3 cm i na dole 1 cm.

Markow Georgij. Nad Juksą tom 2.

Obwoluta przybrudzona i ponaddzierana w wielu miejscach (do 4 cm), oderwane fragmenty na końcach grzbietu i na rogach. Górny bok książki mocno przybrudzony. Z tyłu na obwolucie i na wewnętrznej stronie tylnej okładki pieczątka "Loteria książkowa".

Małyszewa Anna. Miłość zimniejsza od śmierci.

Wytarte i pozaginane rogi okładek, boki lekko przybrudzone, kilka pierwszych kartek z malutką plamką przy bocznej krawędzi, większość kartek z delikatnie zagiętym górnym rogiem.

Małyszewa Anna. Miłość zimniejsza od śmierci.

Rogi okładek lekko pozaginane, na tylnej okładce fragment naklejki cenowej. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Miedwiedkowa T., Murawjow W. Opowieść o dekabryście Piotrze Muchanowie.

Okładki i boki książki lekko przybrudzone. Na tylnej okładce, także wewnątrz pieczątka "Wygrana loteryjna".

Mstisławski Siergiej. Szpak ptak wiosenny.

Okładki lekko przybrudzone i przetarte na krawędziach i rogach. Rogi okładek pozaginane. Górny bok książki przybrudzony. Wewnętrzne strony okładek przebarwione z podpisem poprzedniego właściciela wykonynym piórem. Oderwane fragmenty pierwszych dwóch i przedostatniej kartki (tekst nieuszkodzony). Na kilku stronach stara pieczątka.

Nagibin Jurij. Kompozytor i jego dama.

Okładki lekko przybrudzone, przetarte przy krawędziach.

Nagibin Jurij. Szczyt powodzenia i inne opowiadania.

Okładki i boki książki przybrudzone, rogi okładek pozaginane. Zagięty dolny róg stron 257/258.

Nagibin Jurij. Wyspa miłości - Księga dzieciństwa: tom 1.

Okładki pożółknięte. Krawędzie delikatnie naddarte. Rogi pozaginane. Boki przybrudzone.

Nagibin Jurij. Wyspa miłości 1 - 2.

Okładki i boki książek delikatnie przybrudzone. Krawędzie okładek lekko przetarte. Na stronie tytułowej obydwu tomów podpis poprzedniego właściciela. Okładki tomu pierwszego pozaginane.

Niekrasow Wiktor. Kira.

Obwoluta lekko przybrudzona i ponaddzierana przy krawędziach w kilku miejscach (do 1 cm). Przednia i tylna okładka lekko odklejone od grzbietu książki. Boki książki leciutko przyburdzone.

Nikołajewa Halina. Żniwa.

Obwoluta dość mocno przybrudzona, ponaddzierana w kilku miejscach (do 1 cm) i mocno przetarta przy krawędziach. Na kilkunastu pierwszych i ostatnich kartkach przebarwienia. Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany różowym długopisem. Przybrudzone boki książki.

Nilin Paweł. Okrucieństwo.

Obwoluta poplamiona, ze śladami po zagięciach, ponaddzierana w kilku miejscach (do 3,5 cm), przebarwiona boczna krawędź oraz oderwane przednie skrzydło obwoluty. Okładki przebarwione wewnątrz i na zewnątrz, przednia okładka oraz strona przedtytułowa naddarte przy dolnej krawędzi grzbietu (do 4 cm). Tylna okładka odkleja się od grzbietu, naddarta przy górnej krawędzi (1 cm). Na tylnej części obwoluty i tylnej okładce stare pieczątki "Loteria książkowa", na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany czarnym długopisem.

Okudżawa Bułat. Mersi, czyli przypadki Szypowa - Wodewil z Myszką, zdarzenie prawdziwe.

Obwoluta przybrudzona, przetarta, brakujący fragment grzbietu u góry 7 cm. Boki książki przybrudzone.