Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Tołstoj Aleksy. Podcięte skrzydła.

Na przedniej okładce słabo widoczne slady nakłuć (jak ostrym ołówkiem). Wytarte krawędzie okładek, pozaginane rogi.

Tołstoj Aleksy. Podcięte skrzydła.

Okładki delikatnie wytarte, grzbiet naddarty przy górnej krawędzi (ok. 7 cm). Rogi okładek delikatnie zagięte. Na pierwszej stronie podpis poprzedniego właściciela książki.

Tołstoj Aleksy. Przygody.

Okładki przybrudzone i przetarte, róg przedniej oderwany. Krawędzie okładek i grzbietu ponaddzierane w wielu miejscach (do 6 cm). Kartki nierówno obcięte introligatorsko. Dolne rogi kartek pozaginane.

Tołstoj Lew. Anna Karenina 1 - 2.

Okładki lekko przetarte na krawędziach z pozaginanymi rogami. Grzbiety obydwu tomów przebarwione. Boki książek przybrudzone. Strony 895 - 906 (trzymające się razem) oddzielone od grzbietu.

Tołstoj Lew. Anna Karenina 1 - 2.

Przybrudzone okładki z pozaginanymi rogami, przetarte na krawędziach i rogach, ponaddzierane przy dolnych krawędziach (do 2 cm). W II tomie kilka kartek z mocno zagiętym dolnym rogiem.

Tołstoj Lew. Anna Karenina 1 - 2.

Na okładkach widoczne ślady po zagięciach i nieliczne ślady zarysowań. Przetarta górna krawędź przedniej okładki tomu II.

Tołstoj Lew. Anna Karenina 1 - 2.

Przybrudzone okładki i boki książek.

Tołstoj Lew. Anna Karenina 1 - 3.

Okładki przybrudzone, przetarte na krawędziach i rogach z widocznymi załamaniami. Boki książek przybrudzone. W tomie pierwszym na kartkach przy dłuższej krawędzi widoczne ślady zalania. W tomie drugim grzbiet ponaddzierany przy górnej krawędzi (do 1 cm). W tomie trzecim okładki ponaddzierane przy grzbiecie (do 2 cm).

Tołstoj Lew. Anna Karenina tom 2.

Na okładkach liczne, słabo widoczne ślady po zagięciach. Na bokach książki żółte przebarwienia.

Tołstoj Lew. Dzieciństwo.

Okładki poplamione, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z lekko pozaginanymi rogami, przednia ponaddzierana na końcach przy grzbiecie do 2 cm.

Tołstoj Lew. Dzieła tom II: Opowiadania.

Przebarwione okładki przy krawędziach z lekko pozaginanymi rogami. Boki książki przybrudzone.

Tołstoj Lew. Dzieła tom III: Opowiadania.

Przebarwione i poplamione okładki przy krawędziach, boki książki przybrudzone. 

Tołstoj Lew. Hadżi - Murat.

Delikatnie przetarte okładki (głównie przy krawędziach), na tylnej cyfra "20" wykonana niebieskim długopisem. Na górnym końcu grzbietu 1 cm naddarcie.

Tołstoj Lew. Sonata Kreutzerowska.

Seria z kolibrem. Okładki przybrudzone i wytarte z lekko pozaginanymi rogami. Jedna kartka wewnątrz książki z zagiętym górnym rogiem (i nierówno przycięta introligatorsko), książka rozłamana pomiędzy stronami 88/89 oraz 166/167.

Tołstoj Lew. Sonata Kreutzerowska.

Okładki mocno przebarwione, ponaddzierane i pozaginane w wielu miejscach. Przednia okładka częściowo oddzielona od grzbietu. Grzbiet ponaddzierany od dołu i od góry (do 7 cm). Na przedniej okładce i stronie przedtytułowej podpis poprzedniego właściciela. Kartki z ponaddzieranymi krawędziami, nierówno przycięte introligatorsko, od strony przedtytułowej do strony 48 niemal w całości oddzielone od grzbietu (trzymające się razem na jednej nitce). Ogólnie książka w nienajlepszym stanie.

Tołstoj Lew. Szczęście rodzinne.

Seria z kolibrem.
Przybrudzone okładki, przetarte na krawędziach z lekko pozaginanymi rogami. Grzbiet przebarwiony i przyniszczony przy dolnej i górnej krawędzi. Lekko poszarpane kartki przy krawędziach.

Tołstoj Lew. Szczęście rodzinne.

Seria z kolibrem.
Okładki przetarte przy krawędziach na nich słabo widoczne ślady po zagięciach w rogach.

Tołstoj Lew. Wojna i pokój 1 - 4.

Okładki przybrudzone z pogiętymi krawędziami i rogami, ponaddzierane w kilku miejscach (do 2 cm). Boki książek delikatnie przybrudzone. We wszystkich tomach stare pieczątki pobiblioteczne oraz cyfry i napis "ubytek" wykonane niebieskim i czerwonym długopisem. W tomie I, III i IV przednia okładka delikatnie odkleja się od grzbietu. W tomie I, dwie pierwsze kartki częściowo oderwane od grzbietu (od dołu 6 cm).

Tołstoj Lew. Wojna i pokój 1 - 4.

Grzbiety i okładki książek przetarte na krawędziach i rogach (III i IV tom z mocniejszymi przetarciami), boki książek lekko przybrudzone. Tylna okładka tomu I z zagiętym górnym rogiem.