Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Tołstoj Lew. Sonata Kreutzerowska.

Seria z kolibrem. Okładki przybrudzone i wytarte z lekko pozaginanymi rogami. Jedna kartka wewnątrz książki z zagiętym górnym rogiem (i nierówno przycięta introligatorsko), książka rozłamana pomiędzy stronami 88/89 oraz 166/167.

Tołstoj Lew. Sonata Kreutzerowska.

Okładki mocno przebarwione, ponaddzierane i pozaginane w wielu miejscach. Przednia okładka częściowo oddzielona od grzbietu. Grzbiet ponaddzierany od dołu i od góry (do 7 cm). Na przedniej okładce i stronie przedtytułowej podpis poprzedniego właściciela. Kartki z ponaddzieranymi krawędziami, nierówno przycięte introligatorsko, od strony przedtytułowej do strony 48 niemal w całości oddzielone od grzbietu (trzymające się razem na jednej nitce). Ogólnie książka w nienajlepszym stanie.

Tołstoj Lew. Szczęście rodzinne.

Seria z kolibrem.
Przybrudzone okładki, przetarte na krawędziach z lekko pozaginanymi rogami. Grzbiet przebarwiony i przyniszczony przy dolnej i górnej krawędzi. Lekko poszarpane kartki przy krawędziach.

Tołstoj Lew. Szczęście rodzinne.

Seria z kolibrem.
Okładki przetarte przy krawędziach na nich słabo widoczne ślady po zagięciach w rogach.

Tołstoj Lew. Wojna i pokój 1 - 4.

Okładki przybrudzone z pogiętymi krawędziami i rogami, ponaddzierane w kilku miejscach (do 2 cm). Boki książek delikatnie przybrudzone. We wszystkich tomach stare pieczątki pobiblioteczne oraz cyfry i napis "ubytek" wykonane niebieskim i czerwonym długopisem. W tomie I, III i IV przednia okładka delikatnie odkleja się od grzbietu. W tomie I, dwie pierwsze kartki częściowo oderwane od grzbietu (od dołu 6 cm).

Tołstoj Lew. Wojna i pokój 1 - 4.

Grzbiety i okładki książek przetarte na krawędziach i rogach (III i IV tom z mocniejszymi przetarciami), boki książek lekko przybrudzone. Tylna okładka tomu I z zagiętym górnym rogiem.

Tołstoj Lew. Wojna i pokój 1 - 4.

Brak obwolut, boki książek i okładki przybrudzone z lekko pozaginanymi rogami, grzbiety przebarwione głównie na krawędziach. We wszystkich tomach wewnętrzne strony okładek mocno poplamione (ślady po kleju). Boki książek przybrudzone. Na ostatniej stronie tomu I mała pieczątka, II tom z grzbietem przetartym przy dolnej krawędzi. 

Tołstoj Lew. Wojna i pokój 1 - 4.

Na zdjęciu skan tomu I i IV. We wszystkich tomach delikatnie przybrudzone okładki i boki książek.

Tołstoj Lew. Wojna i pokój 1 - 4.

We wszytkich tomach przybrudzone, przetarte okładki przy krawędziach i na grzbiecie. Na okładkach widoczne ślady po zagięciach. Boki książek nierówno przycięte introligatorsko. W tomie 1 okładki oddzielone od grzbietu książki. Na stronie przedtytułowej stara pieczątka Rady Zakładowej oraz dedykacja dla poprzedniego właściciela wykonana piórem. Na zdjęciu skany okładek dwóch tomów.

Tołstoj Lew. Wojna i pokój 1-4.

Seria Biblioteka Klasyki Polskiej i Obcej. Okładki i boki książek przybrudzone i poplamione, grzbiety przebarwione. Okładka tomu III mocno poplamiona, w tomie IV pęknięcie pomiędzy dwoma ostatnimi stronami.

Tołstoj Lew. Zmartwychwstanie.

Biblioteka Klasyki Polskiej i Obcej. Okładki lekko przybrudzone z delikatnie pozaginanymi rogami. Na kilku kartkach wewnątrz niewielkie plamy, boki książki przybrudzone.

Tołstoj Lew. Zmartwychwstanie.

Okładki przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z dość mocno pozaginanymi rogami. Boki książki nierówno przycięte introligatorsko.

Tołstoj, Leonow, Erenburg, Gorki i inni. Róża wiatrów - opowiadania o miłości.

Okładki z niewielkimi przetarciami na rogach i krawędziach, przednia z zagiętym górnym rogiem, tylna okładka pęknięta na krawędzi grzbietu (od dołu 5,5 cm i od góry 10 cm). Boki książki lekko przybrudzone.

Treniew Konstanty. Utwory wybrane.

Okładki lekko przybrudzone, pozaginane i ponaddzierane w kilku miejscach (do 1cm), tylna odklejona od grzbietu. Na tylnej okładce pieczątka "Loteria książkowa". Boki książki lekko przybrudzone, dolne rogi kilku pierwszych kartek pozaginane.

Trifonow Jurij. Bilans wstępny. Długie pożegnania.

Na ostatniej stronie parafka poprzedniego właściciela.

Trifonow Jurij. Bilans wstępny. Długie pożegnania.

Seria Proza Współczesna. Obwoluta przybrudzona, wytarta na rogach i krawędziach, z tyłu naddarta przy górnej krawędzi (1 cm). 

Trifonow Jurij. Czas i miejsce.

Obwoluta lekko przybrudzona i ponaddzierana w kilku miejscach  (do 1 cm). Żółtawe przebarwienia na kilku ostatnich kartkach.

Trifonow Jurij. Drugie życie.

Seria z Nike. Obwoluta lekko przybrudzona i ponaddzierana w kilku miejscach (do 1 cm).

Trifonow Jurij. Drugie życie.

Seria Nike. Brak obwoluty.