Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Dostojewski Fiodor. Biedni ludzie.

Seria z kolibrem. Delikatnie pozaginane rogi okładek.

Dostojewski Fiodor. Biesy tom 1.

Na pierwszych stronach podpisy i dedykacja dla poprzedniego właściciela wykonane niebieskim długopisem, na ostatniej stronie napisana data (1873 r.).

Dostojewski Fiodor. Biesy.

Obwoluta przybrudzona, poplamiona, wytarta i ponaddzierana na krawędziach w kilku miejscach (do 2 cm). Na okładkach, pierwszych stronach oraz na bokach książki kilka plam.

Dostojewski Fiodor. Bracia Karamazow (2) - część trzecia, czwarta i epilog.

Okładki przetarte przy krawędziach na nich słabo widoczne ślady po zagięciach. Na dolnym końcu grzbietu 1 cm naddarcie. Przybrudzone boki książki.

Dostojewski Fiodor. Bracia Karamazow.

Okładki i boki książki delikatnie przybrudzone. Wewnatrz książka nie otwierana.

Dostojewski Fiodor. Dzieła wybrane 1 - 6 (tom VI dwuczęściowy).

Okładki przybrudzone i przetarte z lekko pozaginanymi rogami. W tomie I strona przedtytułowa oddarta od grzbietu od dołu 9 cm, tom II rozłamany pomiędzy stronami 306/307. Plama na przedniej okładce tomu III, pozaginana okładka i kilka kartek wewnątrz tomu IV oraz plama na jednym z boków tego tomu. Na stronie przedtytułowej tomu VI i VII podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem, tom VI pęknięty pomiędzy stronami 132/133, tom VII pęknięty pomiędzy stronami 230/267, strony od 231 do 266 (trzymające się razem) odzielone od grzbietu.

Dostojewski Fiodor. Dzieła wybrane tom I: Zbrodnia i kara, Wspomnienia z domu umarłych, Gracz.

Obwoluta mocno wytarta, pozaginana i ponaddzierana w kilku miejscach (do 4 cm). Trzy pierwsze kartki wewnątrz ze śladami po zagięciach, boki książki przybrudzone.

Dostojewski Fiodor. Dzieła wybrane tom III: Biesy, Łagodna, Sobowtór.

Mocno przetarta obwoluta, głównie na rogach i krawędziach, lekko ponaddzierana w kilku miejscach (do 0,5 cm). Kilka kartek wewnątrz nierówno przycięte introligatorsko, inne nierozcięte introligatorsko, kilka z zagiętym górnym rogiem, strony 879 - 882 pogięte. Ostatnia strona naddarta przy górnej krawędzi grzbietu (3 cm). Boki delkiatnie przybrudzone.

Dostojewski Fiodor. Młodzik 1 - 2.

Okładki przybrudzone i wytarte z pozaginanymi rogami i krawędziami, grzbiety naddarte od dołu i od góry (do 2 cm). Na tylnych okładkach stare pieczątki "Loteria książkowa". Kartki wewnątrz nierówno przycięte introligatorsko, mocno poszarpane na krawędziach. 

Dostojewski Fiodor. Młodzik część I i II.

Okładki przybrudzone, przetarte na krawędziach i pozaginane, przednia ponaddzierana przy grzbiecie u góry i u dołu (do 4 cm). Kartki nierówno obcięte introligatorsko. Na przedniej okładce i kilku pierwszych kartkach widoczne ślady zalania. 

Dostojewski Fiodor. O miłości.

Okładki lekko przetarte na krawędziach i rogach.

Dostojewski Fiodor. Opowieści fantastyczne.

Okładki przybrudzone, przetarte z słabo widocznymi załamaniami. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Dostojewski Fiodor. Opowieści fantastyczne.

Okładki lekko przybrudzone, przebarwione i przetarte na krawędziach.

Dostojewski Fiodor. Opowieści fantastyczne.

Okładki lekko przybrudzone. Książka rozłamana pomiędzy stronami 2 a 3.

Dostojewski Fiodor. Potulna - opowiadanie fantastyczne.

Delikatnie przybrudzone okładki z lekko pozaginanymi rogami, po wewnętrzynych stronach przybrudzenia. Na stronie tytułowej pieczątka pobiblioteczna, numer "5602" wykonany niebieskim długopisem oraz na stronie 17 i 54 pieczątka pobiblioteczna.

Dostojewski Fiodor. Skrzywdzeni i poniżeni.

Okładki lekko przybrudzone, poplamione, pozaginane na rogach i krawędziach oraz ponaddzierane w kilku miejscach (do 2 cm). Na tylnej okładce stara pieczątka "Loteria książkowa", kartki wewnątrz nierówno przycięte introligatorsko z mocno poszarpanymi krawędziami.

Dostojewski Fiodor. Wspomnienia z domu umarłych.

Na tylnej okładce stara metka z ceną. Lekko pozaginane rogi okładek.

Dostojewski Fiodor. Zbrodnia i kara 1 - 2.

Okładki obydwu tomów lekko przybrudzone, przetarte na krawędziach i pozaginane. Przednia okładka tomu pierwszego naddarta u dołu przy grzbiecie (1 cm). Na okładce tomu I dość liczne małe plamki. Na stronie tytułowej pieczątka ex libris poprzedniego właściciela. Górny bok tomu drugiego przybrudzony.

Dostojewski Fiodor. Zbrodnia i kara tom 2 - powieść w sześciu częściach z epilogiem.

Okładki przybrudzone, przetarte z pozaginanymi rogami. Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem.