Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Fiec A. Piotruś Potupa.

Okładki lekko przybrudzone, pozaginane i ponaddzierane w kilku miejscach (do 1 cm). Przy dolnej krawędzi grzbietu naklejka. Na przedniej okładce i na kilku stronach pieczątki. Na pierwszej stronie numer 119 wykonany długopisem. Książka rozłamana pomiędzy stronami 128/129.

Flaszen, Odojewski, Weltman, Polewoj... Onager i inne opowiadania.

Ilustrował Daniel Mróz.
Obwoluta lekko przybrudzona, przetarta i ponaddzierana przy krawędziach w kilku miejscach. Na przedniej obwolucie numer "1974" wykonany ołówkiem. Boki książki lekko przybrudzone.

Flaszen, Odojewski, Weltman, Polewoj... Onager i inne opowiadania.

Ilustrował Daniel Mróz.
Obwoluta dość mocno przetarta przy krawędziach. Na obydwu końcach grzbietu naddarcia (po 1 cm). Delikatnie przybrudzony górny bok książki.

German Jurij. Jeden rok 1 - 2.

Seria KIK. Okładki przybrudzone i wytarte na krawędziach z lekko pozaginanymi rogami. Grzbiety przebarwione, wytarte i naddarte u dołu (do 1 cm). Na stronach tytułowych zakreślenia wykonane fioletowym mazakiem. Boki książek przybrudzone. Okładka tomu II luzem, z licznymi śladami po zagięciach.

German Jurij. Opowiadania o Feliksie Dzierżyńskim.

Okładki lekko wytarte i przybrudzone. Na środku grzbietu przetarcie. Stara pieczątka "Prezydium Powiatowej Rady Narodowej" na przedniej okładce oraz na trzech pierwszych kartkach. Pożółknięty górny bok książki.

Gogol Mikołaj. Martwe dusze.

Okładki i boki książki lekko przybrudzone.

Gogol Mikołaj. Martwe dusze.

Obwoluta poplamiona, wytarta i ponaddzierana w kilku miejscach (do 2 cm), książka pęknięta pomiędzy stroną przedtytułową a stroną tytułową. Na bokach książki niewielkie przebarwienia.

Gogol Mikołaj. Martwe dusze.

Seria Pisma Wybrane tom IV. Okładki, boki oraz kartki wewnątrz książki przybrudzone i poplamione, grzbiet wytarty na krawędziach. Na pierwszej kartce i na stronie przedtytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. Książka pęknięta między ostatnią stroną a ostatnią kartką. Na wewnętrznej stronie tylnej okładki stara pieczątka "Loteria". 

Gogol Mikołaj. Martwe dusze.

Przybrudzone i poplamione okładki ze śladami po zagięciach, grzbiet przebarwiony i ponaddzierany od góry i od dołu (po 1 cm). Na bokach książki niewielkie plamy.

Gogol Mikołaj. Opowiadania.

Okładki przybrudzone i przetarte, przednia ponaddzierana przy grzbiecie (do 1.5 cm). Górny bok książki przybrudzony. Na stronach 4, 10 i 253 stare pieczątki i oznaczenia pobiblioteczne.

Gogol Mikołaj. Opowiadania.

Okładki delikatnie przybrudzone i przetarte z pozaginanymi dolnymi rogami.

Gogol Mikołaj. Płaszcz.

Lekko pozaginane rogi okładek oraz kartek wewnątrz książki.

Gogol Mikołaj. Płaszcz.

Okładki z leciutko pozaginanymi rogami oraz śladami po zalaniu.

Gogol Mikołaj. Szynel - opowiadania.

Na okładkach słabo widoczne ślady po zagięciach.

Gonczarow Iwan. Obłomow.

Biblioteka Klasyki Polskiej i Obcej. Okładki i boki książki lekko przybrudzone. Na przedniej okładce przy dolnej krawędzi poziome zagięcie.

Gorbatow Borys. Dusze nieujarzmione. Aleksiej Kulikow, żołnierz. Listy do towarzysza.

Przybrudzona obwoluta, z przodu ponaddzierana przy górnej krawędzi (do 1 cm), z tyłu oddarty górny fragment obwoluty (10 x 2 cm).

Gorki Maksym. Artamonow i synowie.

Obwoluta przetarta na krawędziach, naddarta przy górnej i dolnej krawędzi (do 1,5 cm). Boki ksiązki lekko przybrudzone. Zagięty wewnętrzna zakładka tylnej obwoluty.

Gorki Maksym. Artamonow i synowie.

Przybrudzone okładki, grzbiet oraz boki książki, strona przedtytułowa z zagiętym górnym rogiem.

Gorki Maksym. Artamonow i synowie.

Okładki przybrudzone, poplamione i wytarte z lekko pozaginanymi rogami. Na tylnej okładce stara cena zakreślona niebieskim długopisem. Grzbiet książki oraz kilka kartek wewnątrz naddarte od góry i od dołu (po 1,5 cm).