Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Balerstet, Lewiński, Prokop, Sabath, Skirmuntt. Biologia 1 - zakres rozszerzony: komórka, wirusy, rośliny, grzyby, zwierzęta, ekologia.

Okładki i boki książki delikatnie przybrudzone, rogi lekko pozaginane. Na stronie tytułowej pieczątka ex libris poprzedniego właściciela. Na wielu stronach tekst podkreślony ołówkiem i zapiski wykonane ołówkiem.

Ćwirko - Godycki Michał. Przegląd antropologiczny tom XXXIX. Zeszyt 1.

Okładki lekko przybrudzone, na krawędziach poprzecierane, pozaginane na rogach. Krawędzie ksiązki i kartek nierówno przycięte introligatorsko, częściowo nieporozcinane. Pionowe zagięcie wzdłuż grzbietu od góry do połowy długości.

DeLanney Louis E., Johnson Willis H., Cole Thomas A. Podstawy biologii.

Obwoluta lekko wytarta, bardzo mocno ponaddzierana w wielu miejscach - z tyłu poklejona bezbarwną taśmą.

Ditfurth Hoimar. Biblioteka Myśli Współczesnej: Dzieci Wszechświata.

Okładki przybrudzone i mocno poprzecierane, pozaginane - najmocniej na rogach. Grzbiet książki mocno wytarty i ponaddzierany na obydwu końcach (do 2 cm). Lekko przybrudzone boki książki.

Ditfuth Hoimar. Biblioteka Myśli Współczesnej: Duch nie spadł z nieba.

Okładki przybrudzone, pozaginane w wielu miejscach i poprzecierane - najmocniej na krawędziach i rogach. Przybrudzone boki książki.

Drischel Hans. Podstawy biocybernetyki.

Okładki delikatnie przybrudzone, lekko wytarte na krawędziach i rogach. Grzbiet książki przebarwiony i przybrudzony. Przybrudzony górny bok książki.

Dubos Rene. Tyle człowieka co zwierzęcia.

Okładki przybrudzone, wytarte i pozaginane na rogach. Minimalne naddarcia na obydwu końcach grzbietu. Lekko przybrudzone boki książki.

Ebert James D., Sussex Ian M. Biologia rozwoju.

Wytarte krawędzie grzbietu i okładek. Zagięty dolny róg dwóch pierwszych kartek.

Eigen Manfred, Winkler Ruthild. Biblioteka Myśli Współczesnej: Gra.

Okładki przybrudzone, lekko przetarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Drobne (0,5) uszkodzenie na górnym końcu grzbietu.

Fitzsimons J. T. Pragnienie.

Lekko przybrudzone okładki, wytarte na rogach i krawędziach. Na wewnętrznej stronie przedniej okładki naklejka ex libris poprzedniego właściciela. Na stronach przedtytułowej i tytułowej widoczne zagięcia. Pozaginane rogi okładek.

Fitzsimons J. T. Pragnienie.

Okładki przybrudzone, lekko wytarte na krawędziach i rogach. Delikatnie przybrudzony grzbiet oraz górny bok ksiązki. Na tylnej okładce kilka pionowych zagięć.

 

Grębecki Andrzej. Ogólne zasady biologii.

Okładki przybrudzone, bardzo mocno poprzecierane, lekko pozaginane na rogach. Przybrudzony górny bok książki.

Grodziński Z., Jura C., Krzanowska H., Szarski H. Embriologia - podręcznik dla studentów biologii.

Brak obwoluty. Płócienne okładki i boki książki delikatnie przybrudzone. Wewnątrz książki nieliczne podkreślenia wykonane długopisem. Bardzo delikatne rozłamanie między ostatnią a przedostatnią kartką, wzdłuż grzbietu.