Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Kawiak, Osuchowska, Przełęcka. Ultrastruktura i funkcja komórki tom 2.

Lekko przybrudzona obwoluta oraz boki książki. Krawędzie obwoluty lekko poprzecierane, z drobnymi naddarciami na końcach grzbietu.

 

Kawiak, Osuchowska, Przełęcka. Ultrastruktura i funkcja komórki tom 3: Komórki układu krwiotwórczego część 1.

Okładki lekko przybrudzone, wytarte na krawędziach i delikatnie pozaginane na rogach. Na tylnej okładce przekreślona cena i nr "1200" napisany długopisem. Lekko przybrudzone boki książki.

Kawiak, Osuchowska, Przełęcka. Ultrastruktura i funkcja komórki tom 4: Komórki układu krwiotwórczego część 2.

Okładki przybrudzone i wytarte, lekko pozaginane na rogach. Grzbiet poprzecierany, naddarty na dolnym końcu około 3 cm. Na stronie tytułowej dwie nieaktualne pieczątki ex libris poprzedniego właściciela. Książka pęknięta między stronami 70 - 77 i w tym miejscu kartki częściowo odklejone od książki.

Kocwowa Elżbieta. Ćwiczenia z mikrobiologii ogólnej dla wyższych szkół technicznych.

Okładki lekko wytarte na krawędziach i delikatnie pozaginane na rogach. Drobne przetarcia na obydwu końcach grzbietu. Na wewnętrznej stronie tylnej okładki pieczątka ex libris oraz niewielka, żółta plamka.

Kotełko, Sedlaczek, Lachowicz. Biologia bakterii.

Okładki lekko przybrudzone i przetarte - głównie na krawędziach i rogach. Naddarty dolny koniec grzbietu (0,5 cm). Kartki o stronach 425 - 432 z nierówno rozciętą boczną krawędzią. Lekko pozaginane rogi okładek. Przybrudzone boki książki - głównie górny.

Kotełko, Sedlaczek, Lachowicz. Biologia bakterii.

Okładki delikatnie przybrudzone, lekko wytarte (głównie na krawędziach) i z niewielkimi zagięciami na rogach. Dwa pionowe zagięcia na grzbiecie książki. Lekko przybrudzone boki książki.

Kruml, Miler. Biblioteka Problemów tom 257: Życie bez drobnoustrojów.

Okładki przybrudzone, wytarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Dolny koniec grzbietu sklejony białą taśmą (pas szer. 5 cm) z obiema okładkami. Górny koniec grzbietu naderwany (3,5 cm). Na tylnej okładce stara naklejka pobiblioteczna. Wewnątrz książka rozłamana na stronach 220/221. Wewnątrz kilka starych pieczątek pobibliotecznych. Książka minimalnie wygięta w pionie.

 

Kunicki - Goldfinger Władysław J. H. Podstawy biologii od bakterii do człowieka.

Okładki poprzecierane na krawędziach i lekko pozaginane na rogach. Grzbiet wytarty - głównie na górnym i dolnym końcu. Minimalnie przybrudzone boki książki.

Kunicki - Goldfinger Władysław, Frejlak Sylwester. Podstawy mikrobiologii i immunologii.

Okładki lekko przybrudzone z pozaginanymi rogami, wytarte na krawędziach. Boki książki przybrudzone. Dolne rogi kilkunastu początkowych kartek pozaginane.

Kunicki - Goldfinger Władysław. Podstawy biologii od bakterii do człowieka.

Okładki poprzecierane na krawędziach i pozaginane na rogach. Przybrudzone boki książki - na górnym niewielki i delikadny ślad po zamoczeniu (bez pofalowania). Na kilku pierwszych i ostatnich kartkach małe, delikatne plamki - odbarwienia.

 

Kunicki - Goldfinger Władysław. Życie bakterii.

Obwoluta lekko przybrudzona, mocno poprzecierana i ponaddzierana na krawędziach oraz na rogach (do 2 cm). Dolny róg kartek delikatnie pofalowany. U góry kilku początkowych kartek oraz u kartek od strony 418 do 453 żółta, delikatna plamka.

Kuźnicki Leszek. Komórka - jej budowa i ruch.

Okładki lekko przybrudzone, wytarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Delikatnie przybrudzony grzbiet i boki książki. Naderwana (1 cm) górna krawędź tylnej okładki.

Lassota Zofia. Biologia molekularna część 1 - Informacja genetyczna.

Okładki miejscami przybrudzone, poprzecierane na krawędziach i pozaginane na rogach. Grzbiet książki przybrudzony i wytarty. Na tylnej okładce, prawym boku książki i na kilkunastu ostatnich kartakch ślady po zalaniu.

Libudzisz Zdzisława, Kowal Krystyna, Żakowska Zofia. Mikrobiologia techniczna 1 - 2.

Rogi okładek i kilku kartek delikatnie pozaginane. Boki książek minimalnie przybrudzone.

Minakowski Wacław. Biochemia kręgowców.

Obwoluta lekko przybrudzona, przetarta i ponaddzierana przy krawędziach (do 0,5 cm). Przybrudzony górny bok książki.

Minakowski Wacław. Biochemia kręgowców.

Brak obwoluty. Płócienne okładki miejscami przybrudzone. Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem.

Postgate John. Biblioteka Problemów tom 176: Człowiek i drobnoustroje.

 Obwoluta przybrudzona i przetarta na krawędziach i rogach, naddarta z przodu przy dolnej cześci grzbietu (1 cm) oraz z tyłu u góry przy grzbiecie (1.5 cm).

Riviere Jacques. Omega tom 126: Pożyteczne mikroby.

Okładki lekko przybrudzone i przetarte. Naddatra dolna krawędź grzbietu (2,5 cm). Na tylnej okładce stara pieczątka "wygrana loteryjna".

Szewczyk Eligia M. Diagnostyka bakteriologiczna.

Rogi okładek delikatnie pozaginane, boki książki minimalnie przybrudzone. Górne rogi kilku kartek zagięte.