Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Hoszek Wojciech. Urządzanie zakładów gastronimicznych i gospodarstw domowych.

Leciutko pozaginane rogi okładek. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Jargoń Ryszard. Obsługa konsumenta część 1.

Lekko przetarte na rogach i krawędziach okładki. Przybrudzone boki książki.

Jastrzębski Witold. Wyposażenie techniczne zakładów gastronomicznych.

Przetarte okładki i ich rogi, na tylnej naklejka z ceną. Przybrudzone boki książki.

Kapela, Kośka, Wojtalik. Zbiór zadań przygotowujących do egzaminu zawodowego technik technologii żywności.

Okładka delikatnie przybrudzona, wytarta na krawędziach i rogach. Dolny róg przedniej okładki zagięty. Minimalnie przybrudzone boki książki.

Kaźmierczak Magdalena. Technologie produkcji cukierniczej część 1.

Książka oprawiona w foliową oprawkę podklejoną trwale do wewnętrznych stron okładek. Przybrudzone okładki i boki książki. Pozaginane rogi okładek. Na stronie przedtytułowej podpis poprzedniego właściciela książki wykonany czarnym długopisem. Przy krawędziach kartek lekkie pofalowanie i przebarwienie powstałe w wyniku zawilgocenia. Wewnątrz książki nieliczne podkreślenia i zaznaczenia tekstu wykonane kolorowymi zakreślaczami.

Kmiołek Anna. Sporządzanie napojów i potraw - Towaroznawstwo i przechowywanie żywności. Kwalifikacja T.6.1 podręcznik do nauki zawodu technik żywienia i usług gastronomicznych i kucharz.

Okładki miejscami lekko zagięte, przetarte na krawędziach i rogach. Minimalnie przybrudzone boki książki. Na stronie tytułowej parafka poprzedniego właściciela zamazana korektorem, wewnętrzna część tylnej okładki popisana długopisem.

Konarzewska Małgorzata. Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem 1 - 3. Podręcznik do nauki zawodu kucharz w technikum i szkole policealnej.

Okładki dość mocno przetarte przy krawędziach na nich widoczne ślady po zagięciach. Na dolnym końcu grzbietu 2 cm naddarcie. Na tylnej okładce stara metka z ceną. Dodatkowo tom III oprawiony w foliową oprawkę, przyklejoną do wewnętrznych stron okładek.