Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Latocha Piotr. Rośliny ozdobne w architekturze krajobrazu część IV: drzewa i krzewy liściaste.

Okładki przetarte przy krawędziach na nich słabo widoczne ślady po zagięciach. Na tylnej okładce stara metka z ceną. Na stronie przedtytułowej mały mazak wykonany niebieskim długopisem, na ostatniej rysunek choinki wykonany pisakiem.

Madeyski Andrzej. Podstawy inżynierii uzdrowiskowej.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach, na rogach i grzbiecie, na tylnej naklejka z numerem "35713". Pomiędzy stroną drugą i tytułową (u góry) pęknięcie wzdłóż grzbietu podklejone przeźroczystą taśmą klejącą. Na stronie tytułowej pieczątka pobiblioteczna, numer "35713" wykonany niebieskim długopisem, na stronie 17 i 468 oraz pomiędzy stroną 208/209 (na rysunku) pieczątka pobiblioteczna.

Maj Tadeusz. Obiekty w środowisku część 1. Rozwój techniki budowlanej, Budynki.

Okładki delikatnie przybrudzone, wytarte na rogach i krawędziach. Lekko wytarte i pozaginane rogi kartek. Na okładkach ślady długopisu. Minimalnie przybrudzone boki książki.

Maj Tadeusz. Obiekty w środowisku część 2: Obiekty inżynierii lądowej i wodnej, Procesy urbanizacyjne.

Lekko wytarte rogi okładek. Przednia okładka zagieta z góry na dół przy grzbiecie.

Meinck, Stooff, Kohlschutter. Ścieki przemysłowe.

Okładki przybrudzone i przetarte na krawędziach i rogach. Wewnątrz książki kilka pieczątek pobibliotecznych, na grzbiecie i stronie 4 numer "2454" oraz sygnatura "akc 57/75" (tylko na stronie 4) napisane niebieskim długopisem.

Nowaczyk Bernard. Deszczownie - projektowanie, wykonawstwo, eksploatacja.

Okładki poplamione, przybrudzone, przetarte (głównie przy krawędziach) z pozaginanymi rogami, na tylnej widoczne skośne zagięcie.

Piklikiewicz, Jung, Piekarski. Mechanizacja robót wodno - melioracyjnych.

Delikatnie przybrudzone i przetarte okładki (przy krawędziach i na rogach).

Raczkowski St. Tereny zielone - podręcznik dla techników ogrodniczych.

Okładki lekko wytarte i przebarwione, na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem.

Sawicki Władysław. Zaopatrzenie osiedli wiejskich w wodę.

Okładki przybrudzone (mocniej tylna), przetarte przy krawędziach i na rogach, na przedniej stara pieczątka "zlikwidowano". Na pierwszej stronie ta sama pieczątka, na stronie tytułowej pieczątka pobiblioteczna, numer "3048" wykonany piórem oraz na stronie 3 pieczątka pobiblioteczna.

Suszczewski Kazmierz. Ujęcia wody powierzchniowej.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach, na rogach i grzbiecie, na pierwszej stronie podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem, na tylnej widoczne liczne zadrapania.

Tuszko Aleksander. Inżynieria melioracyjno rybacka.

Okładki przybrudzone z pozaginanymi rogami, wewnątrz kilka podpisów poprzedniego właściciela wykonanych czerwoną kredką lub niebieskiem długopisem. Górny bok książki przybrudzony.

Wierzbicki Jan. Działanie wód ściekowych na glebę.

Nakład 1500 egz.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z lekko pozaginanymi rogami, końce grzbietu ponaddzierane po ok 1 cm. Na stronie tytułowej skreślona pieczątka pobiblioteczna oraz numer "1661" wykonany niebieskim długopisem. Boki książki nierówno przycięte introligatorsko.

Woźniak Mieczysław Arkadiusz. Środowisko i gospodarka jego zasobami część I.

Lekko wytarte rogi i krawędzie okładek. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Woźniak Mieczysław Arkadiusz. Środowisko i gospodarka jego zasobami część II.

Lekko wytarte i pozaginane rogi okładek i kartek. Delikatnie przybrudzone boki książki. Większość kartek zagiętych w prawym, górnym rogu.

Zakrzewski Jan, Żabowski Józef. Gospodarcze wykorzystanie ścieków miejskich.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na rogach.