Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych

Lista produktów

Ahrendt W. R., Savant C. J. Serwomechanizmy w ujęciu praktycznym.

Obwoluta leciutko przybrudzona, przetarta i ponaddzierana w kilku miejscach (do 3 cm). Boki książki delikatnie przybrudzone.

Bożenko Lech. Maszynoznawstwo.

Okładki lekko przetarte na krawędziach i rogach okładek. Okładki z niewielkimi zagięciami w rogach. Przybrudzone boki książki - na jednym niewielka brązowa plama.

Buczek Kazimierz. Kierowca - operator wózków jezdniowych napędzanych.

Pogięte i poprzecierane na rogach i krawędziach okładki. Grzbiet przetarty i pęknięty.

Chwiej Mieczysław. Maszynoznawstwo ogólne.

Przetarte okładki, ich rogi i krawędzie oraz grzbiet książki. Przybrudzone boki książki. Na stronie tytułowej podpis pierwszego właściciela wykonany czarnym długopisem.

Chwiej Mieczysław. Maszynoznawstwo ogólne.

Okładki mocno przytarte. Przednia okładka zagięta z góry na dół i lekko popisana niebieskim długopisem. Na kilku stronach stare pieczątki pobiblioteczne. Pozaginane rogi okładek i przybrudzone boki książki.

 

Chwiej Mieczysław. Maszynoznawstwo ogólne.

Mocno przetarte krawędzie okładek. Lekko widoczne zagięcia okładek. Lekko przybrudzone okładki. Na tylnej okładce przekreślona cena i nr "230" napisany długopisem. Brak strony przedtytułowej i tytułowej. Wewnątrz na kartkach w lewym dolnym rogu ślady po zalaniu. Mocno przybrudzone boki książki.

 

Dietrych J., Korewa W., Kornberger Z., Zygmunt K. Podstawy konstrukcji maszyn cz. 3.

Obwoluta ponaddzierana w wielu miejscach z kilkoma ubytkami.

Fijałkowski Kazimierz, Mac Stanisław. Maszynoznawstwo dla zasadniczych szkół zawodowych mechanicznych.

Okładki przybrudzone, mocno przetarte przy krawędziach z pozaginanymi rogami, na grzbiecie i po wewnętrznych stronach okładek naklejona przezroczysta taśma klejąca. Pozaginane rogi kartek, w całej książce widoczne zabrudzenia. Mocno pomięte kartki 236 - 272, tutaj też 6 cm naddarcie przy grzbiecie. Ogólnie: książka w złym stanie!

Górecki Edward. Zbiór zadań z dźwignic i urządzeń transportowych.

Okładki delikatnie przybrudzone i przetarte z pozaginanymi rogami. Na przedniej okładce numer "432" wykonany ołówkiem. Na dolnym boku napis "ZZZ Transportu" wykonany pisakiem.

Jagusiewicz Andrzej, Kaucz Włodzimierz. Urządzenia odpylające tom 1 - katalog.

Okładki lekko przybrudzone. Na stronie tytułowej pieczątka "Miastoprojekt Kraków".

Janke Edward. Pasowania i pomiary.

Leciutko przybrudzone okładki z wytartymi krawędziami i z kilkoma słabo widocznymi zagięciami.

Jaworski Zbigniew. Obrabiarki do skrawania metali w zarysie technologicznym.

Lekko przybrudzone i przebarwione okładki. Lekko przytarte okładki głównie przy krawędziach. Wewnątrz książka rozłamana na str. 2/3 i 480/481. Wewnątrz i na bokach książki lekkie przybrudzenia i przebarwienia.

Jaworski Zbigniew. Obrabiarki do skrawania metali w zarysie technologicznym.

Lekko przybrudzone i przebarwione okładki. Bardzo mocno przytarte krawędzie okładek. Na stronie tytułowej oraz wewnątrz książki parafka poprzedniego właściciela napisana długopisem. Wewnątrz i na bokach książki lekkie przybrudzenia i przebarwienia.

Jędrzykiewicz Zenon. Elementy i układy hydrauliczne.

Skrypty uczelniane AGH w Krakowie nr 849. Nakład 500 egz.
Okładki przetarte przy krawędziach i na grzbiecie, przednia naderwana przy grzbiecie u dołu do 4 cm. Pozaginane rogi okładek. Boki książki przybrudzone.

Malinowski Jan. Pomiary długości i kąta w budowie maszyn.

Seria: Jakość w budowie maszyn.

Lekko przybrudzone boki książki.

Michałek Rudolf. Podstawy maszynoznawstwa rolniczego część I - skrypt dla studentów wydziału roliczego, zootechnicznego i ogrodniczego.

Skrypt Akademii Rolniczej w Krakowie. Okładki przybrudzone z lekko pozaginanymi rogami, na przedniej i tylnej napisy wykonane niebieskim długopisem. W spisie treści skreślenia wykonane niebieskim i czarnym długopisem.

Ochęduszko Stanisław. Teoria maszyn cieplnych - tablice.

Lekko przybrudzone i przytarte okładki. Wewnątrz żółte przebarwienia. Strona tytułowa lekko popisana czerwoną kredką. Lekko przybrudzone boki książki.

Okoniewski Stefan. Technologia maszyn.

Okładki i boki książki przybrudzone, rogi i krawędzie okładek przetarte. Na okładkach słabo widoczne ślady zarysowań. Na stronie przedtytułowej podpis wykonany długopisem i mały rysunek zrobiony ołówkiem, na boku książki mazaki wykonane długopisem. Na kilku pierwszych kartkach przybrudzenia.