Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Kalina, Szymański, Linke, Woźniak. Matematyka dla klasy III liceum i technikum - zakres podstawowy i rozszerzony.

Okładki mocno przetarte przy krawędziach. Na wewnętrznych stronach okładek oraz na kilku pierwszych i ostatnich stronach przebarwienia.

Kalina, Szymański, Linke. Matematyka I liceum i technikum zakres podstawowy i rozszerzony: Liczby, zbiory, funkcje, wielomiany, planimetria, geometria analityczna....

Okładki lekko przybrudzone, mocno przetarte na nich widoczne ślady po zagięciach w rogach. Pozaginane rogi kartek. Przybrudzone boki książki.

Kania Andrzej. Geometria wykreślna z grafiką inżynierską część: 1 rzut cechowany.

Na tylnej okładce naklejona stara cena. Przy grzbiecie dwa poziome zagięcia. Na kilku stronach notatki wykonane ołówkiem.

Karman, Biot M. A. Metody matematyczne w technice.

Obwoluta przybrudzona, przetarta, poznaddzierana przy karwędziach (do 1 cm). Na przedniej obwolucie 3 cm ubytek, na tylnej stara pieczątka z ceną. Na grzbiecie numer "993" wykonany niebieskim długopisem. Na stronie tytułowej stare pieczątki pobiblioteczne, kilka cyfr wykonanych czarnym długopisem.

Karpiński M., Lech J. Geometria - zbiór zadań dla klasy II.

Okładki leciutko przybrudzone z pozaginanymi rogami.

Karska Alina. Ćwiczenia ze statystyki opisowej.

Lekko przetarte krawędzie okładek, na tylnej naklejka z ceną.

Kartasiński, Okołowicz, Stanisz. Zbiór zadań maturalnych i egzaminacyjnych 1 - 4.

Delikatnie przybrudzone okładki we wszystkich tomach. W tomie 1 wewnątrz tylnej okładki i na ostatniej stronie obliczenia wykonane niebieskim długopisem i ołówkie. W tomie 3 na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela książki wykonany czarnym długopisem.

Kiełbasa, Łukasiewicz. Matura z matematyki cz. 2. Zakres podstawowy i rozszerzony. Podręcznik dla liceów i techników.

Na okładkach słabo widoczne zarysowania. Lekko pozaginane rogi okładek i przybrudzone boki książki.

Kleiner Witold. Zarys analizy matematycznej.

Okładki przetarte z widocznymi zagięciami. Wewnątrz książki notatki i podkreślenia wykonane ołówkiem. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Koczyk Henryk. Zbiór zadań z geometrii wykreślnej z dyspozycjami wymiarowymi i rozwiązaniami - rozwiązania.

Przetarte okładki, przybrudzone boki książki. Przy prawej krawędzi na kilkunastu pierwszych kartkach niewielkie przebarwienie.

 

Kofler Edward. Z dziejów matematyki.

Brak obwoluty. Delikatnie przybrudzone okładki i boki książki. Na stronie przedtytułowej pieczątka pobiblioteczna, numer "2565" wykonany niebieskim długopisem oraz na stronie 332 pieczątka pobiblioteczna.

Komorowski Jacek. Od liczb zespolonych do tensorów, spinorów, algebr Liego i kwadryk.

Obwoluta przybrudzona, przetarta, na tylnej naklejka pobiblioteczna z numerem "17908". Na stronie tytułowej pieczątka pobiblioteczna, numer "17908" wykonany niebieskim długopisem oraz na stronie XIII i 323 pieczątka pobiblioteczna.

Komorowski Jacek. Od liczb zespolonych do tensorów, spinorów, algebr Liego i kwadryk.

Obwoluta przybrudzona, przetarta, na tylnej naklejka pobiblioteczna z numerem "17907". Na stronie tytułowej pieczątka pobiblioteczna, numer "17907" wykonany niebieskim długopisem oraz na stronie XIII i 323 pieczątka pobiblioteczna.
 

Konig Dieter, Stoyan Dietrich. Metody teorii obsługi masowej.

Okładki przybrudzone, na grzbiecie numer dopisany czarnym mazakiem. W środku stare, nieaktualne pieczątki pobiblioteczne.