Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Badach Anatol, Kryński Henryk. Matematyka - podręcznik dla wydziałów ekonomicznych tom 1.

Okładki delikatnie przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami, na przedniej, na rogu inicjały poprzedniego właściciela książki. Boki książki przybrudzone.

Badach Anatol, Kryński Henryk. Matematyka - podręcznik dla wydziałów ekonomicznych tom 1.

Delikatnie pozaginane rogi okładek. Na stronie tytułowej i 324 pieczątka pobiblioteczna, numer "24703" wykonany niebieskim długopisem oraz na stronie 33 pieczątka pobiblioteczna.

Banaś Józef, Wędrychowicz Stanisław. Zbiór zadań z analizy matematycznej.

Okładki przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z lekko pozaginanymi rogami. Boki książki delikatnie przybrudzone. Na kilkunastu pierwszych stronach zagięcia w dolnym rogu.

Barnett, Kearns. Intermediate algebra - Structure and Use.

Książka w języku angielskim. Boki książki lekko przybrudzone. Wytarte rogi okładek. Na wewnętrznej stronie przedniej okładki pieczątka z numerem "11BRF200".

Bartel Kazimierz. Geometria wykreślna.

Okładki przybrudzone, przetarte, ponaddzierane przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami, na przedniej podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem, naderwana przy grzbiecie u góry 14 cm, na dole 2 cm. Boki książki przybrudzone. Na kartkach również przebarwienia.

Bartmann Anna, Fabijański Jan. I Ty zostaniesz Euklidesem - materiały pomocnicze do nauki matematyki dla klas pierwszych szkół średnich.

Okładki przetarte z lekko pozaginanymi rogami, na tylnej ślad po kleju, wewnątrz podpis poprzedniego właściciela książki wykonany czarnym długopisem. Boki książki przybrudzone.

Bartmann Anna, Fabijański Jan. I Ty zostaniesz Euklidesem - materiały pomocnicze do nauki matematyki dla klas pierwszych szkół średnich.

Przetarte okładki, na nich słabo widoczne ślady po zagięciach, na tylnej stara metka z ceną. Boki książki lekko przybrudzone.

Bazyluk, Dubiecka, Góralewicz i inni. Matematyka 2001 - podręcznik do gimnazjum klasa 2.

Delikatnie pozaginane rogi okładek, z tyłu stara cena wykonana czarnym pisakiem.

Berman G. N. Zbiór zadań z analizy matematycznej.

Pozaginane rogi okładek.

Berman G. N. Zbiór zadań z analizy matematycznej.

Przednia okładka mocno przybrudzona, pozaginana, ponaddzierana w kilku miejscach i przyklejona do grzbietu taśmą. Brak tylnej okładki i fragmentu grzbietu. Boki książki lekko przybrudzone. Ubytki kartek przy ich górnych krawędziach (tekst nieuszkodzony). Rogi kartek leciutko pozaginane. Ogólnie książka w złym stanie.

Białas, Lipczyński, Olczak. Zbiór zadań z metematyki dla szkoły podstawowej klasa V, VI, VII - Arytmetyka i algebra, Geometria.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami, na tylnej cena wykonana niebieskim długopisem.

Białynicki - Birula Andrzej. Algebra liniowa z geometrią.

Biblioteka Matematyczna - tom 48.

Obwoluta postrzępiona i ponadzierana do ok 5 cm, brak kawałków obwoluty. Przybrudzone boki książki.

Białynicki - Birula Andrzej. Algebra liniowa z geometrią.

Na przedniej okładce plama w górnym rogu (1 cm), krawędzie okładek przetarte, grzbiet przebarwiony. Przybrudzone boki książki.

Białynicki - Birula Andrzej. Algebra.

Brak obwoluty. Lekko przybrudzone okładki oraz boki książki. Na twardych okładkach zagięcia. Książka wewnątrz podklejona taśmą. Na wewnętrznych stronach przedniej i tylnej okładki oraz na pierwszej i ostatniej stronie ślady po taśmie klejącej.

 

Białynicz S, Zieliński K. Zadania z matematyki wyższej.

Okładki przybrudzone, przetarte, ponaddzierane przy krawędziach (do 5 cm), tylna oddzielona od grzbietu książki. Boki książki przybrudzone. Na kilku pierwszych stronach przebarwienia (żółte kropki).

Białynicz S., Zieliński K. Zadania z matematyki wyższej.

Okładki lekko przybrudzone, przetarte, pozaginane i mocno ponaddzierane w kilku miejscach (przednia oddarta od grzbietu na dł 14 cm). Na tylnej okładce cyfry 24.38 wykonane długopisem i prostokątny ślad po naklejce. Rogi kilku pierwszych i ostatnich kartek lekko pozaginane.

Białynicz, Zieliński. Zadania z matematyki wyższej.

Leciutko przybrudzone okładki oraz boki książki. Lekko przytarte krawędzie okładek. Na okładkach słabo widoczne zagięcia. Przednia okładka naddarta przy dolnej krawędzi grzbietu (1 cm). Książka wewnątrz podklejona taśmą.